Sari la conținut

Noua in oraș 0752406667


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare, vizitat și eu olteanca am luat legătura pe wap primesc detalii despre oră adresa etc. aj mă primește zâmbitoare facem cunoștință îmi zice mg la duș că îți aduc eu prosop mă comformez vine după mine și eu mă dusam ea se clătește cu apă de gură și una alta bagă mâna puțin pe sculă de să făcut par instantaneul după mg in dormitor incepe cu pupici pe gat corp coboară la junior și începe să il dezmierde cum știe ea mai bn după punem căciulă și vine deasupra mea și dai și sări de zici că era la rodeo după mă invită să preiau inițiativa și dai și dai schimbă iar poziția și după ceva luptă în care mă îndeamnă să dau termin într-un oral exploziv,acum na fiecare cum se mulează cu ea eu spun doar că a fost o partidă de nota 10, dusat din nou la plecare și promisiunea că dată viitoarea îmi voi lua 1ora te pwp. Mihai ști tu care futaciosu 😂😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, 1kimionescu a spus:

Salutare, vizitat și eu olteanca am luat legătura pe wap primesc detalii despre oră adresa etc. aj mă primește zâmbitoare facem cunoștință îmi zice mg la duș că îți aduc eu prosop mă comformez vine după mine și eu mă dusam ea se clătește cu apă de gură și una alta bagă mâna puțin pe sculă de să făcut par instantaneul după mg in dormitor incepe cu pupici pe gat corp coboară la junior și începe să il dezmierde cum știe ea mai bn după punem căciulă și vine deasupra mea și dai și sări de zici că era la rodeo după mă invită să preiau inițiativa și dai și dai schimbă iar poziția și după ceva luptă în care mă îndeamnă să dau termin într-un oral exploziv,acum na fiecare cum se mulează cu ea eu spun doar că a fost o partidă de nota 10, dusat din nou la plecare și promisiunea că dată viitoarea îmi voi lua 1ora te pwp. Mihai ști tu care futaciosu 😂😘

Bine ai descoperit cea mai bună excortă, succes în continuare, te rog nu mai da nume.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost ieri la Alina. E o fată foarte drăguță și prietenoasă și este chiar mai sexy decât în fotografii. Are sâni mari naturali, fund moale care se simte ca raiul, pizda strânsă - ea este pur și simplu perfectă. Mi-a făcut o muie fantastică la final, am venit ca un vulcan.

Mulțumesc pentru seara minunata Alina, ești cea mai dulce 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma simt dator sa scriu ceva după ultima vizită la Alina de acum 4 zile. A devenit obișnuință din partea la amândoi, dacă am ține-o tot așa și nar fi public ar fi la fel.

Pup😘M

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ziua, vin și eu cu o recenzie întârziată despre @Alina996xxxw

În urmă cu 2-3 săptămâni am fost la @Alina996xxxw a fost a patra oară când am vizitat o pe domnișoara în cauza.

Fata este ok din toate punctele de vedere, vorbăreață.

Locatia: se află undeva pe Octavian Goga pe lângă Jerry Pizza , locuri de parcare găsești în spatele blocului dacă în față nu găsești, ajuns în interior garsonierei la baie ai tot ce ai nevoie, din punctul meu de vedere la locație îi dau nota 9,5.

Aspect: Aspectul ei este slim cu forme și cu niște sâni destui de mari.

Oral: oral umed cu atenție la oo , umed cu tente de deep și tot ce vrei nota mea pentru oral este 9.

NP: la normal am optat să vină ea peste mine mișcându-se foarte bine după care am trecut la doggy cu contre , nota mea aici este 9

igiena: nota 10 fără mirosuri suspecte , piele foarte fină!
 

De revenit? Cu siguranță !

Spor la ciocane! 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atunci când ești obișnuit cu fete slim fit,  ai fost însurat cu una și ajungi la o fată cum e Alina,  slim dar cu tâțe mar, nu poți să ții flacăra aprinsă tot timpul, trebuie să mai vizitezi și fete stilul tău. 

Toți știu că dacă repeți începi să te plictisești. Alina știu că ultima întâlnire dintre noi nu a fost tocmai bine, aș vrea să nu fii supărată pe mine mă știi nu sânt băiat rău, tu știi să mă modelezi. 

Pup 😘

  • Minus 5
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Puttero a spus:

Atunci când ești obișnuit cu fete slim fit,  ai fost însurat cu una și ajungi la o fată cum e Alina,  slim dar cu tâțe mar, nu poți să ții flacăra aprinsă tot timpul, trebuie să mai vizitezi și fete stilul tău. 

Toți știu că dacă repeți începi să te plictisești. Alina știu că ultima întâlnire dintre noi nu a fost tocmai bine, aș vrea să nu fii supărată pe mine mă știi nu sânt băiat rău, tu știi să mă modelezi. 

Pup 😘

Nu mai scapă forumul ăsta de tine băi labă tristă , nu înțeleg dc nu te baneaza oamenii astia mai repede pe toate conturile pe care ți le faci 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A venit momentul să îmi fac retragerea, de acum nu voi mai scrie în acest topic.

E imposibil să mergi la o grămadă de excorte și să ții de una, până la urmă se va răcii relația și va ieși nasol.

Nu ma deranjează cei cre ma urmăresc și îmi dau minusuri, au dreptul la o opinie, dar când excorta o face atunci e un semn ca trebuie să te retragi și asta fac.

  • Haha 2
  • Trist 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, Puttero a spus:

A venit momentul să îmi fac retragerea, de acum nu voi mai scrie în acest topic.

E imposibil să mergi la o grămadă de excorte și să ții de una, până la urmă se va răcii relația și va ieși nasol.

Nu ma deranjează cei cre ma urmăresc și îmi dau minusuri, au dreptul la o opinie, dar când excorta o face atunci e un semn ca trebuie să te retragi și asta fac.

Nu mi vine sa cred ce citesc😂😂😂

Adrianaaaaa, da i o sansa😪

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
11 hours ago, Puttero said:

A venit momentul să îmi fac retragerea, de acum nu voi mai scrie în acest topic.

E imposibil să mergi la o grămadă de excorte și să ții de una, până la urmă se va răcii relația și va ieși nasol.

Nu ma deranjează cei cre ma urmăresc și îmi dau minusuri, au dreptul la o opinie, dar când excorta o face atunci e un semn ca trebuie să te retragi și asta fac.

Te retragi ca să te înscrii la școală?? 🤔😅😅

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 35 minute, peperinho a spus:

Te retragi ca să te înscrii la școală?? 🤔😅😅

Am scoală dar îmi plăcea mult fotbalul,  nu știu ce te încurcă pe tine,vrei să mă provoci să îmi calc cuvântul făcut față de excortă, mai încearcă. 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...