Sari la conținut

Discutii Generale Mehedinti


Vizitator Tinderboy

Postări Recomandate

Reputație: 1742
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 4 minute, constante a spus:

i-am arătat cu ce Om ?!?! s-a gudurat  😁

Cred ca nu ai oglinda în casa 🤣🤣🤣

 

Acum 5 ore, constante a spus:

sper să citească și să se minuneze de astfel de râs cu poftă pe așa tragedie și domnișoara @Sofia91 ce s-a gudurat mereu cu respectivul ,....👏👏👏👏

Ce legătură avea postarea asta ...???

 

....

Tu oricum....ești....dar îmi consum. Caracterele cu tine....

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Unde Vreau Eu
  • Disponibila
  • Oras:Unde Vreau Eu
  • Disponibila
Acum 9 minute, lexa_89 a spus:

Mai si futem... Las mai incolo recenzia😂 lasa si Caru'... Noi ne facuram treaba... 😂

Fut și eu ..dar Gorjul nu mai pupă recenzii de la mine..oricum probabil se observă cu ochiul liber ca eram cam singur pe acolo și de când nu mai postez e moarte clinică. Mai postează pe un topic niște no name-uri despre unele cu masaj dar nici ei nu știu ce vor🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

  • Like 1
  • Trist 1

SEX & LOVE WORLDWIDE :tittyfuck:maninlove

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f
Acum 2 minute, 20_14 a spus:

Cred ca nu ai oglinda în casa 🤣🤣🤣

 

Ce legătură avea postarea asta ...???

 

....

Tu oricum....ești....dar îmi consum. Caracterele cu tine....

 

ce  ve te eschivezi cu altele și nu recunoști că ai râs unde nu era nimic de ras ....toată lumea o compătimește pe fata aia ce se zbate între viață și moare și ție ți se pare amuzant că a venit ăla cu ciocan .,..că nu avea jos ciocan ..etc ......pe bune bro  ....ai și tu o limită a umorului negru in acest caz ?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f
Chiar acum, constante a spus:

ce  ve te eschivezi cu altele și nu recunoști că ai râs unde nu era nimic de ras ....toată lumea o compătimește pe fata aia ce se zbate între viață și moare și ție ți se pare amuzant că a venit ăla cu ciocan .,..că nu avea jos ciocan ..etc ......pe bune bro  ....ai și tu o limită a umorului negru in acest caz ?!?!

😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f

'

"Ba ...eu rad 🤣🤣🤣

Bine nu m.am putut abține...aiurea ce a pășiți fata .

De ce rad ...mi am imaginat ca omul....adică făptașul....avea probleme.cu ciocanul adică cu pula...."...

razi in continuare !! !!   

Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 2 ore, 20_14 a spus:

Lasă ce am.facut eu ...cum.ai adăugat o.pe.Sofica în poveste ...asta ii întrebarea. 

 

Acum 2 ore, constante a spus:

ești prea prost cu Sofica ta cu tot ,..am citat-o că putea fi ea victimă și tu lingau o întrebai ...ce o doare   eventual ..

Sofica îi aplica un "cap în gură" indubitabil "agresorului" ... Dupa care cu un toc de la pantof il "penetra" in laba superioara a piciorului de îi cadea aluia ciocanul din mână si mai ales ala din pantaloni, asta daca il avea cu el... Apoi o culisare de usa "cu finalizare" la tampla si era lat...

Pestele nu va fi fost, asa ca suna ea înainte la 112 sa le spuna, "locatia" sa vina sa ia "borhotul" de pe jos...

Dar acum, depinde si cine era agresorul... 🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 1 oră, constante a spus:

Crezi că nu au fost ....🤔🤔🤔,

sigur a fost careva însă e aceași  "chestiune" ca și la voi , toți tac mâlc .....bine aici mai e Lexa da la futut fata aia de nu îi mai trebuie două săptămâni piwdă 🤣😅🤣😅

Nu chiar 2 saptamani... 😁🤦‍♂️ E adevarat ca sunt extenuat... Toate acumulate🤷‍♂️

1 oră în urmă, Badboyinbed a spus:

Care fata? 

Fata cu pricina😂 "sa moară caRu' " 🤐

1 oră în urmă, constante a spus:

nu am voie să o menționez...,

te prinzi tu singur  ....😅

Ar fi cel mai bine pt comunitate... Dar imi e greu sa cred ca te vei opri definitiv. Oricum ai facut progrese considerabile si e de apreciat. Si mai ales ai crescut calitatea recenziilor si a informatiilor... Ramane doar, mai putin off topic... 👉👌

Asta ca sa vada astia toti care ziceau ca vrei "culori" 😂. Uitati-va bre, acum chiar daca e altfel "colorat", tot off topic face... Asta e el ma, leul, forumul e prima lui familie, nu a doua ca in titlu😂 atat s-a putut🦁

Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 25 minute, constante a spus:

Era la mintea cocoșului că atacai la Slovacia ,  vine și recenzia imediat .

Ce imi place mie cand te citezi tu singur... Ai un feetish cu treaba asta... "Tu centrezi, tu dai cu capul si tu aperi" 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f
Acum 43 minute, lexa_89 a spus:

Ce imi place mie cand te citezi tu singur... Ai un feetish cu treaba asta... "Tu centrezi, tu dai cu capul si tu aperi" 😂

Pai daca era vorba de slovaca ...pe cine sa citez ...pe aia de la Gorj de vorbesc de 2 săptămâni Doar despre o baba cu masaj ceva 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 5 ore, constante a spus:

Wowwwwww,...........🫢🫢🫢🫢🫢

știe  cineva  de  ce  a  fost Banat simpaticul 

nostru coleg pus pe șotii  

@20_14   zis pove  ?

Ce? Hai ca-i buna asta... In fine, nu e treaba mea dar e baiat fain, ca mai facem caterinca e altceva, altii sunt ca la mahala. Mai bine ca noi... O sa revina el...

Acum 6 ore, constante a spus:

Pai daca era vorba de slovaca ...pe cine sa citez ...pe aia de la Gorj de vorbesc de 2 săptămâni Doar despre o baba cu masaj ceva 😅😅😅

Nici nu am citit topicul ala, in schimb am vazut ca viziteaza fete la Severin ceea ce e foarte ok, cum am facut si eu la Tg Jiu si cum o sa mai fac, dar lasa recenzii acolo, adica mai exact degeaba😂 nu stiu daca din greseala sau intentionat, cert e ca degeaba le lasa acolo cand ele activeaza aici si cate unii nici macar nu specifica unde le-au vizitat... Lasi recenzii ca sa inspiri lumea si sa ajuti fetele in locul ala sau pe care au drum in locul ala unde e fata nu unde locuiesti tu... Asta doar daca vrei sa vada poporul de acolo de unde esti ca tu mergi in "sexcursie"... Ceva de genul... Cum era sa te trezesti cu mine saptamanile trecute ca iti las 5-6 recenzii la fetele din Cluj pe sectiunea de Mh sau de Craiova? 😂

Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
La 23.02.2024 la 12:22, constante a spus:

Chiar as fi mers să verific pozele și chiar daca nu erau reale dar asemănătoare poate că aș fi rămas , așa că am mers la sigur , la o veche cunoștință pe care nu o mai vizitasem de mult, urmează recenzie pe 2024.

 

La 23.02.2024 la 13:11, constante a spus:

I-am scris pe wapp pe la.11 fara ceva și nici până acum nu a citit măcar ,...😅

a venit să se plimbe se pare nu să umple desaga ....😅😅😅

 

La 23.02.2024 la 13:32, constante a spus:

Păcatu'  ei ,....avu șansa să o "calce " ....caru ..😅🤣😅🤣😅🤣

 

La 23.02.2024 la 13:32, constante a spus:

 

La 23.02.2024 la 13:37, constante a spus:

@20_14,...știi că nu prea sunt prieten cu tehnologia ....da sa fiu sigur că citești aici ...🤣🤣🤣

 

La 23.02.2024 la 13:43, constante a spus:

mi se păru destul de amuzantă ideea cu ...

"să o calce " luat la propriu dar și la figurat ...😛🤣🤣

 

La 23.02.2024 la 14:41, constante a spus:

Aaaaaa.....și mai e o variantă , acu realizai ...

să o calce caru cu boi ....🤣🤣🤣🤣

 

La 23.02.2024 la 14:46, constante a spus:

.....un car găsim repede insa trebuie sa facem rost și de boi .....🤣😅🤣😅

 

La 23.02.2024 la 21:41, constante a spus:

Nu știu de ce însă cred că e ceva bun acolo,..am făcut glumița aia cu ..."era cat pe ce sa fie călcată ....."

La 12 daca inca doarme la mine se descalifică și e leneșe !!🤣🤣

 

Acum 20 ore, constante a spus:

" .... și servicii extrem de bune, "

poti lasa pe scurt ce servicii are te rog frumos ? 🙏

Baaa... Nu mai "băznii" atata... Luai decat 10 postari din ele ca restul de 2 sunt ok acolo cand spui ce trebuie pe topicul ala... Gata cu off acum esti "albastru"... Nu mai ai de ce sa faci atatea cugetari pe topice.

Apoi da, buna recenzia, superutila pt toti, stilul tau aruncat anapoda in pagina si fara detalii despre locatie, de pret (revii apoi ca te intreaba omul ala, ai omis se intampla dar totusi de la tine am alte asteptari), de acces dus, atitudinea gen servit cu traditonala "apa chioara"... bine ca am dedus ca nu e cazul daca e de aia cu 15 min, deci nu e pt mine poate sa fie si Madalina Ghenea ca nu ma vede, nu scriu acolo ca altora le convine si mai mult de atat am dati cand plec si eu tot 18-20 min cu totul ca nu stau pe capul lor si am si "radarul si gps-ul" deaspra capului...

Acum e o chestie ciudata ca a stat mult la Craiova si nema topic... Apoi am gasit 3 numere alea cu pozele ei. Ala din Bucuresti era activ si asta inseamna ca ori ea il activeaza din greseala de ampulea si acolo pt ca nu stie ca si tine cu tehnologia, ori ii fura alta pozele iar daca e asa, eu zic ca nu ar fi rau sa o anunte cineva ca poate ea nu stie sa caute dupa poze. Tind sa cred asta pt ca pe topicul ala de Ploiesti zic oamenii ca nu e ea... Ceea ce e gresit daca tu ai vazut ca e ea...

Meriti recunostiinta comunitatii oricum

😉👉👌

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f
Acum 1 oră, lexa_89 a spus:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baaa... Nu mai "băznii" atata... Luai decat 10 postari din ele ca restul de 2 sunt ok acolo cand spui ce trebuie pe topicul ala... Gata cu off acum esti "albastru"... Nu mai ai de ce sa faci atatea cugetari pe topice.

Apoi da, buna recenzia, superutila pt toti, stilul tau aruncat anapoda in pagina si fara detalii despre locatie, de pret (revii apoi ca te intreaba omul ala, ai omis se intampla dar totusi de la tine am alte asteptari), de acces dus, atitudinea gen servit cu traditonala "apa chioara"... bine ca am dedus ca nu e cazul daca e de aia cu 15 min, deci nu e pt mine poate sa fie si Madalina Ghenea ca nu ma vede, nu scriu acolo ca altora le convine si mai mult de atat am dati cand plec si eu tot 18-20 min cu totul ca nu stau pe capul lor si am si "radarul si gps-ul" deaspra capului...

Acum e o chestie ciudata ca a stat mult la Craiova si nema topic... Apoi am gasit 3 numere alea cu pozele ei. Ala din Bucuresti era activ si asta inseamna ca ori ea il activeaza din greseala de ampulea si acolo pt ca nu stie ca si tine cu tehnologia, ori ii fura alta pozele iar daca e asa, eu zic ca nu ar fi rau sa o anunte cineva ca poate ea nu stie sa caute dupa poze. Tind sa cred asta pt ca pe topicul ala de Ploiesti zic oamenii ca nu e ea... Ceea ce e gresit daca tu ai vazut ca e ea...

Meriti recunostiinta comunitatii oricum

😉👉👌

Un nou  "criticul" luă născare 😅😅,

erai fan Rebecca "localnica" vizite  >1 la ea probabil ai , locația de la stoma - arhicunoscută , cam pe acolo își făcea ea veacul 😛

Am luat o apă chioară însă după mine și pus-o langa televizor în caz de nevoie 😅

Pe prima pagină întreb le Badboy ce servicii are , nu mai stau după el , sun și le așterne aici inclusiv preturile ....( mintea încă îți e la aia de te fute până te caci pe tine precis 😅)

"Am vorbit cu ea puțin mai devreme , după accent nu pare româncă , servicii basic , on in funcție de igiena , np, cob, 150/350."

Hai că și tu ești de-al meu , uneori mă întreci dar tu le faci pomelnic ( adică dintr-una , ca cel de acum 😛)

Dacă scriu pe DG ,...consider că nu fac off  topic că de aia e Dg ,...pot scrie daca vreau și câte ouă găsii ieri în cuibar 😅😅😅

Păcat de pove că era simpatic , mai dădea și el cate o bulina ...însă nu face diferența între ce-i de râs și ce-i de plâns .

Spor și ție leuțule cu colții de 11 😉

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f
Chiar acum, constante a spus:

Un nou  "criticul" luă născare 😅😅,

erai fan Rebecca "localnica" vizite  >1 la ea probabil ai , locația de la stoma - arhicunoscută , cam pe acolo își făcea ea veacul 😛

Am luat o apă chioară însă după mine și pus-o langa televizor în caz de nevoie 😅

Pe prima pagină întreb le Badboy ce servicii are , nu mai stau după el , sun și le așterne aici inclusiv preturile ....( mintea încă îți e la aia de te fute până te caci pe tine precis 😅)

"Am vorbit cu ea puțin mai devreme , după accent nu pare româncă , servicii basic , on in funcție de igiena , np, cob, 150/350."

Hai că și tu ești de-al meu , uneori mă întreci dar tu le faci pomelnic ( adică dintr-una , ca cel de acum 😛)

Dacă scriu pe DG ,...consider că nu fac off  topic că de aia e Dg ,...pot scrie daca vreau și câte ouă găsii ieri în cuibar 😅😅😅

Păcat de pove că era simpatic , mai dădea și el cate o bulina ...însă nu face diferența între ce-i de râs și ce-i de plâns .

Spor și ție leuțule cu colții de 11 😉

@lexa_89

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f

aia cu sa o "calc" a fost spontană și mi s-a părut amuzantă , însă unii poate nu s-au prins 🤷 că nu-s așa perspicaci ca ține toți ,

să o "calc" 

- adică să o vizitez 

- și să o calc la propriu precum cocosul găina 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 20 minute, constante a spus:

Un nou  "criticul" luă născare 😅😅,

erai fan Rebecca "localnica" vizite  >1 la ea probabil ai , locația de la stoma - arhicunoscută , cam pe acolo își făcea ea veacul 😛

Am luat o apă chioară însă după mine și pus-o langa televizor în caz de nevoie 😅

Pe prima pagină întreb le Badboy ce servicii are , nu mai stau după el , sun și le așterne aici inclusiv preturile ....( mintea încă îți e la aia de te fute până te caci pe tine precis 😅)

"Am vorbit cu ea puțin mai devreme , după accent nu pare româncă , servicii basic , on in funcție de igiena , np, cob, 150/350."

Hai că și tu ești de-al meu , uneori mă întreci dar tu le faci pomelnic ( adică dintr-una , ca cel de acum 😛)

Dacă scriu pe DG ,...consider că nu fac off  topic că de aia e Dg ,...pot scrie daca vreau și câte ouă găsii ieri în cuibar 😅😅😅

Păcat de pove că era simpatic , mai dădea și el cate o bulina ...însă nu face diferența între ce-i de râs și ce-i de plâns .

Spor și ție leuțule cu colții de 11 😉

Ba eu vreau sa citesc ce scrii si de asta iti fac observatie, ca sa fii mai organizat adica sa organizezi mai bine textul chiar daca el contine aceleasi informatii, nu te critic de ampulea, ci ca am interes sa citesc... apoi unele sunt gandurile tale de moment si le scrii... cugetari pnm... apoi scrie totul intr-un comm fie cat de mare. Se mai intampla sa scrii pe topic, toti mai scriem din greseala asa ca uitam pe unde suntem, dar nu 10 cugetari una dupa alta dracului... apoi vezi ca ai omis in recenzie si contact, cum ai sunat daca ai dat msg... zic asta pt ca unii preferam wapp ca ne aude asistența de pe la locul de muncă la telefoane...

Acum 13 minute, constante a spus:

aia cu sa o "calc" a fost spontană și mi s-a părut amuzantă , însă unii poate nu s-au prins 🤷 că nu-s așa perspicaci ca ține toți ,

să o "calc" 

- adică să o vizitez 

- și să o calc la propriu precum cocosul găina 😅😅😅

Foarte bine ca si aia am folosit-o eu uneori dar nu vreau sa mai spun ca parca primul ca sa nu te ating la coarda sensibila 🤣

 

Daca scrii pe DG scrie ce vrei tu, caterica e bine venita evident... ideea era sa organizezi mai bine textul... nu exista off topic pe DG ca de aia se numeste asa

Link spre comentariu
  • Oras:f
  • Oras:f
Acum 5 minute, lexa_89 a spus:

Ba eu vreau sa citesc ce scrii si de asta iti fac observatie, ca sa fii mai organizat adica sa organizezi mai bine textul chiar daca el contine aceleasi informatii, nu te critic de ampulea, ci ca am interes sa citesc... apoi unele sunt gandurile tale de moment si le scrii... cugetari pnm... apoi scrie totul intr-un comm fie cat de mare. Se mai intampla sa scrii pe topic, toti mai scriem din greseala asa ca uitam pe unde suntem, dar nu 10 cugetari una dupa alta dracului... apoi vezi ca ai omis in recenzie si contact, cum ai sunat daca ai dat msg... zic asta pt ca unii preferam wapp ca ne aude asistența de pe la locul de muncă la telefoane...

Foarte bine ca si aia am folosit-o eu uneori dar nu vreau sa mai spun ca parca primul ca sa nu te ating la coarda sensibila 🤣

 

Daca scrii pe DG scrie ce vrei tu, caterica e bine venita evident... ideea era sa organizezi mai bine textul... nu exista off topic pe DG ca de aia se numeste asa

Stai mă  că nu înțeleg aici 

"apoi vezi ca ai omis in recenzie si contact," 

?!?🤔🤔 pai numărul de contact nu se regăsește chiar în titlul topicului ce chiar tu l-ai deschis ?!? 🤷🤷🤷

Sau te referi la wapp că nu pricep ..?

daca da poți să îi scrii și pe wapp însă îmi scrie " daca nu citesc te rog să mă suni "...

daca te referi la "metoda de contact" la mine a fost   mixtă  😅

Link spre comentariu
  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 16 minute, constante a spus:

Că tot ziceai de Madalina Ghenea,...

știai că are o soră ??,

ea e bă........e soru-sa  😅

Legat de timp am taxat-o și dacă va înțelege acest aspect poate detrona niste "dive" lejer 😉😉😉

Foarte bine, eu pana nu lasa unul recenzie ca a mers, a facut dush, a gasit porosop curat, baia dotata regulamentar, ca l-a servit cu o "apa chioara" ... ca i-a zambit de la intrare, ca l-a asteptat echipata corespunzator pt sportul asta si ca are "sex appeal" si a stat undeva intre 25-30 min cu tot cu dush si chat, ca divele pe unde ma duc eu... cum zici tu... pe mine unul cel putin nu ma prinde.

Mai spun inca o data pt toate "damezele" si baietii nostri amatori de asemenea "apucături", asta e o chestie de respect reciproc si de principiu de baza... nici noi nu mergem sa stam pe capul lor si cine a stabilit intervalul de 30 si 60 minute nu a fost prost... dar in egala masura nu ne ducem sa ne "bulim" nespalati sau insetati si mai ales cu ceasul cu cuc in perete.

Repet, eu am cazuri in care plec in 18-20 min venit dushat de acasa, baut acolo apa si 2-3 intrebari despre "ce ai mai facut si cum te-ai mai distrat", dar si cazuri cand vin de pe drumuri, nu scriu asta in ideea de a promova prelungirea timpilor ci respectarea unor "standarde" practicate la general de membrii acestui forum, fie "dameze" fie curvari:FIREdevil

Link spre comentariu

  • Oras:f
  • Oras:f
Acum 2 minute, lexa_89 a spus:

Foarte bine, eu pana nu lasa unul recenzie ca a mers, a facut dush, a gasit porosop curat, baia dotata regulamentar, ca l-a servit cu o "apa chioara" ... ca i-a zambit de la intrare, ca l-a asteptat echipata corespunzator pt sportul asta si ca are "sex appeal" si a stat undeva intre 25-30 min cu tot cu dush si chat, ca divele pe unde ma duc eu... cum zici tu... pe mine unul cel putin nu ma prinde.

Mai spun inca o data pt toate "damezele" si baietii nostri amatori de asemenea "apucături", asta e o chestie de respect reciproc si de principiu de baza... nici noi nu mergem sa stam pe capul lor si cine a stabilit intervalul de 30 si 60 minute nu a fost prost... dar in egeala masura nu ne ducem sa ne "bulim" nespalati sau insetati si mai aless cu ceasul cu cuc in perete.

Repet, eu am cazuri in care plec in 18-20 min venit dushat de acasa, baut acolo apa si 2-3 intrebari despre "ce ai mai facut si cum te-ai mai distrat", dar si cazuri cand vin de pe drumuri, nu scriu asta in ideea de a promova prelungirea timpilor ci respectarea unor "standarde" practicate la general de membrii acestui forum, fie "dameze" fie curvari:FIREdevil

credeam că numai eu le cer apă...😅,

majoritatea nu au și le cer de la ghiuvetă...ele se minunează , ești sigur ?

adik cum poți să bei așa ceva ..😅😅😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...