Sari la conținut

Bianca - 0740898721


neobositul

Postări Recomandate

  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Salutare,

zilele acestea am gasit le forum anuntul:

Bruneta slabuta dragutza si f.duuulcica , Te astept sa petrecem cele mai frumoase clipe impreuna,la locatia mea de lux,discretia si igiena ma caracterizeaza. detalii la tell 0740898721 . Va astept cu drag.

http://forum.anunturi-galati.ro/index.php?/topic/563746-noua-in-galati-bruneta-si-f-duuuulce-tell-0740898721/

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Salutare,

Zilele acestea neavand ce face am sunat la acest nr. de telefon si am ramas uimit ca a raspuns imediat.

Am stabilit o intalnire si ghidat de instructiunile ei am reusit sa ajung la locatia respectiva.

Ajuns la locatie, undeva in micro 21 cred,  am realizat ca in acel apartament mai era cineva, colegele ei din spusele fetei.

Bianca este o fata slabuta max. 1,60m  cred ca undeva la 45-50Kg destul de draguta si comunicativa.

Mai intai de toate mi-a spus said au banii inainte 150 RON  un nr. ( sex oral neprotejat si normal protejat) dar nu mai mai mult de 30 min, sau 250 RON o ora.

Am inceput actiunea cu un oral destul de bine executat apoi a urmat caciulita si am fost surprins cat de stramta e duduia fetei.

Dupa ce am schimbat pozitia nu a trecut mult timp si am terminat treaba.

Conform regulamentului notele sunt.

-  Locatia e OK  dar cam mult fum de tigara (- 1 punct), faptul ca mai era cineva in apartament dindu-ti un sentiment ciudat ( -2 puncte)= nota 7

-  Fata e OK, putin cam slabuta, varsta 18 ani jumatate dupa spusele ei = 8,5

-  Actiunea  merita nota 8-9

-  Pret 150 RON

Cred ca o sa mai revin pentru aprofundare dar si pentru colegele ei

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Nu e nimic nou, la acea adresa se perinda unele din cele ce activau la salonul de masaj din spate la panoramic iar mai apoi vis-a-vis de spitalul judetean, aici cumva sunt restrictionate observ, nu cu o groaza de conturi si profiluri cum apar pe forumGalati/Braila unde au impanzit aproape toata sectiunea  cu poze care nu le apartin in totalitate spunand ca "asa arata ea cu cativa ani in urma", intr-adevar fata de mai sus e cea mai noua si care nu figura la celelalte adrese din cate stiu eu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Fetele au peste si si-au desfasurat activitatea exact din acest motiv in mai multe locatii din Galati-panoramic,bloc turn vis-a-vis de spitalul judetean si probabil mai sunt ,schimbandu-le la un interval oarecare de timp.Practica preturi foarte piperate iar serviciile nu sunt dintre cele mai reusite.in timpul actului pestele sta in alta camera inchis acolo(urata senzatie) sa stii ca esti practic urmarit.

Eu evit de mult acest cuib-incercand in trecut 2-3 tipe din acest cuibusor.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Atat timp cat nu vizitam acest gen de   BALTI  care pe deasupra mai au si cate un  PESTE  , nu promovam  PESCUITUL  ILEGAL  .

 

E  BINE  SA  LE  DESCOPERIM  SI  SA  NE  FERIM  SA  MAI  HRANIM  PESTII  DIN  ELE .

 

SEXUL  TREBUIE  SA  FIE  O  PLACERE  ,  NU  O  OBLIGATIE .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...