Sari la conținut

Toate tipurile de masaj


Postări Recomandate

  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Da! Am fost eu pe cand activa pe la cireșica!

Nu e rea milfa! Dar nici wow... merge de o tragere,doua... de descarcat munitia....in rest...gasesti o sumedenie de fete in zona mai bune ca si tratament la aceeiasi bani!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 12 minute, insuficientul a spus:

Da! Am fost eu pe cand activa pe la cireșica!

Nu e rea milfa! Dar nici wow... merge de o tragere,doua... de descarcat munitia....in rest...gasesti o sumedenie de fete in zona mai bune ca si tratament la aceeiasi bani!

Presteaza și sex ? La ce preturi?

Link spre comentariu

Salut, o cunosc pe doamna,am vizitat o acum 3 ani cred,locația la un bloc la.ciresica ,am.venit pt masaj cu finalizare,dar am făcut și sex.Am negociat ceva,ca nu avea tarif exact, inițial te lasă pe tine sa decizi ,dar intervine dacă considera ca e prea puțin,dar undeva pe la 250 300 parca a fost toată afacerea.Masajul nu e wow, cât sa te încălzească, oral ok,iar la sex e strâmtă rau,nu rezisti mult,iar sânii sunt mari și plini.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 ore, thomaso12 a spus:

Poate poți să detaliezi puțin Florinel25

Asta în caz că ai fost la ea

Nu ai ce sa detaliezi,vis urat 🤣 

Am intrat in coșmelie,ca asa arata,ii zic ca vreau masaj,raspunde ca nu mai face masaj ca o dor toate (e normal,cum am zis,70 ani,nu glumesc,asa arata) ,pune balonul se arunca in pat si zice hai la treaba...🙈🤮 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 29.01.2023 la 9:57, Florinel25 a spus:

Nu ai ce sa detaliezi,vis urat 🤣 

Am intrat in coșmelie,ca asa arata,ii zic ca vreau masaj,raspunde ca nu mai face masaj ca o dor toate (e normal,cum am zis,70 ani,nu glumesc,asa arata) ,pune balonul se arunca in pat si zice hai la treaba...🙈🤮 

🤣🤣🤣🤣🤣 Am înțeles 

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, 

O știu de ceva ani, sa tot fie 10, am tot fost o perioada,  ultima data am fost la ea acum doi ani. Virsta -10 ani din ce sa scris mai sus, cit despre ce oferă, a rămas doar ca este strimta și cu sânii ok, ca în rest este pe repede înainte. Și-a facut și niște tatuaje ca sa împrospăteze oferta, dar degeaba ca masajul este slab de tot. Cu futaiul, depinde în ce toane o prinzi (dacă vrea te rupe, ti-o toceste. Stiu ce spun.), la fel și cu oralul, dacă nu vrea nu il face cum trebuie ... doar o mozoleala și gata. Oricum în ultima vreme numai fițe și prosteala. La plata citeodata are tupeu și îți baga mina în buzunar, sau se cearta pentru mai mult, ca trec anii și vrea sa facă rezerve. Alegerea este a voastră. Mult succes. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...