Sari la conținut

Alexandra! 0764331199 Fara graba 🤗🤗Garantez revenirea 😇


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 ore, ritomarc a spus:

Ador acest forum, pentru că este sigur că putem pune lucrurile la locul lor, îmi place să văd cum Alexandra se apără și își asumă această situație ambiguă, dovedind că este o lucrătoare etică pentru viitorii ei clienți, îmi plac glumele rasiste și sarcastice ale fanclubului (da, nu este ironic) :D Îmi dă o stare de bine și aproape mă excită.

Prietenii mei, dacă am rezervat 2 ore, nu vă faceți griji, este pentru a o strica serios, este încă dură ca un stâlp din Bamako și aceasta în ciuda celor 2 ore în care în cele din urmă am stricat serios partea de jos a unei creaturi magnifice pe care nu o voi face publicitate și da, consider că răspunsul ambiguu are consecințe, am cerut însă imediat o confirmare, draga mea, după răspunsul tău.

Cu toate acestea, am observat că comentariile, atâta timp cât nu sunt complacente aici, adesea duc la o dezbatere în ceea ce privește cel care se plânge de "multiplele neînsemnate" ale sublimelor manageri învinuite.

Nu este doar pentru mine, domnilor, este și pentru voi și viitorul acestei comunități în care încep să mă simt confortabil (da, am lăsat un vânt)

Alexandra are foarte buna abordare de a răspunde prezent la această plângere și o felicit, chiar dacă se distinge cu această mândrie foarte românească care inspiră respect, dar în același timp mă întărește în acțiunea mea de a fi dezvăluit conversația completă fără nicio suprimare... (da, da)

Nu îți port pică, draga mea, dar pentru informația ta, așa cum este obișnuit pe whats app și în special pe acest forum când vrei să te faci înțeles, răspunzi la un mesaj folosind butonul "citat". (notă pentru viitor)

Am reușit totuși să o stric în seara asta, dar sincer voiam să mă ocup serios de tine. Este tipul de situație care demonstrează urgența de a crea o aplicație de tip "airbnb/uber" cu o procedură serioasă pentru acest sector de activitate (prostitută) pentru că aceste neglijențe sunt de zi cu zi în România sau în altă parte chiar și cu "cea mai bună voință" a ambelor părți (client/lucrător)

 

Ești ocupată cu clientul tău, OK, nu răspunzi la mesaj în timpul serviciilor tale, PERFECT (foarte etic și încă prea des neglijat), incidental nu răspunzi la apeluri (WOW, cu adevărat profesionistă) DAR... când o faci, răspunsurile sunt evazive, neclare și dau naștere la neînțelegeri (dacă acesta era cu adevărat unul...). Aceste situații mă fac să dau lovituri cu piciorul în ușa de la intrare, pentru că la ora 22 cine mai lucrează în această țară, vă întreb??

Pentru că, în teorie, francezii sunt ceea ce sunt, dar nu s-au născut ieri.

Această ambiguitate îți oferă, de asemenea, posibilitatea de a reacționa în mod extrem dacă este necesar și de a mă considera un idiot de plan B (BACKUP).

Vezi tu, draga mea, ceea ce refuz să fac damelor din profesia ta, nu accept să mi se facă mie. Dacă voi, lucrătoarele curajoase, nu vă place că clienții iau mai multe întâlniri în aceeași perioadă de timp pentru a se decide în ultimul moment și a lăsa 4 dintre 5 femei să aștepte, trebuie să știți că este la fel și de partea cealaltă.

De altfel, incidental, cauzele generează consecințe și cercul se închide. Unde a început totul?? Găina sau oul??

Îți cred buna intenție, dar Nu este oare timpul să crești în profesionalism și să apelezi la o agenție sau un secretar?

Nu este pentru cei 50 de RON de la taxi, este pentru pierderea de timp și frustrarea pe care o generează în mijlocul Bucureștiului într-un Uber care rulează și care nu mă duce nicăieri, draga mea. Aceasta în ciuda faptului că mi-am luat precauții încă de dimineață pentru a mă ocupa serios de tine, înainte de a lua avionul mâine. A trebuit să mă reorienteze către un plan pe care-l prevăzusem (din fericire) pentru ziua următoare și care s-a dovedit a fi foarte calitativ.

2 ore a fost introducerea, draga mea, am planificat 3 sau 4 ore dacă compatibilitatea era eficientă, draga mea, și la tariful tău orar inflaționist, nu cred că mulți își permit să te facă să te simți confortabil și, în plus, să accepte acest mod de lucru (și apoi suntem numiți francezi aroganți :/)

Ce voi face cu toți acești RON, odată ce voi fi în avion, bb???

 

Îți traduc din nou toate acestea pentru ca tu să înțelegi mai bine, având în vedere că engleza în această situație nu a fost soluția.

Îmi place tenacitatea ta, rămâi pozitivă și îmbunătățește ceea ce trebuie, draga mea. Am încredere în tine, ești pe drumul cel bun.

PS: fanclubul, nu este nevoie să apere șefa, ea se descurcă foarte bine singură, atitudinea voastră nu o ajută să facă o retrospecție bună și să îmbunătățească ce trebuie.

Urește-o sau iubește-o dar cumpăr-o

Rito Expert prostituate

Te rog să scrii în limba română.

Alexa spune sa te oprești și ca nu accept oricum oameni care au o părere proasta despre noi cele ce facem activitatea asta ,care ne jignesc și după plătesc sa ne lingă jos!! 

Link spre comentariu
Reputație: 17020
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
6 hours ago, AlexaNdrA1q said:

Îmi fac eu simțită  prezenta curând 😊😗😗

N-ai curaj!!😉vezi ca mi-ai intrat in vizor,abia astept sa te ...,imi razbun "frate Nepalez care scrie in franceza"!!😜😂🤦‍♂️

Link spre comentariu
Reputație: 17020
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
12 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Alexa spune sa te oprești și ca nu accept oricum oameni care au o părere proasta despre noi cele ce facem activitatea asta ,care ne jignesc și după plătesc sa ne lingă jos!! 

Cine e Alexa!!??vrem sa o vedem!😜😉🤭🤗

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ritomarccrezi aici e birou de avocatura online și vii tu sa îți spui problemele?? Ok ai zis prima data ce și cum gata calmeaza-te! Ai futut? Nu!! Atunci e cazul sa te oprești!Poate ai uitat ca aici se fac recenzii pe baza întâlnirii nu povesti și romane pe baza de frustrați .Sa nu mai spun ca ești un pervers fals!! Conversația de azi-noapte de ce nu ai adăugat?? Huo! Jos francezii😎👎👎ce poți sa faci sa îmi dai aici mesaje da vadă lumea ce disperat esti?? Crede-ma după ce m-ai jignit eu încă îți vorbesc frumos dar mai da-te în sânge că nu meriți! 😅Următorul tău mesaj va fi ignorat cu succes! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, only-me a spus:

N-ai curaj!!😉vezi ca mi-ai intrat in vizor,abia astept sa te ...,imi razbun "frate Nepalez care scrie in franceza"!!😜😂🤦‍♂️

Ia uite cu ce-mi stric eu dimineața...francezul masii🤨🤨 

Am observat ca ti-am întrat în vizor,bună! 😘 

Link spre comentariu
Reputație: 17020
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
6 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Ia uite cu ce-mi stric eu dimineața...francezul masii🤨🤨 

Am observat ca ti-am întrat în vizor,bună! 😘 

Trebuie neaparat sa puna unu .... pe tine ca sa te calmeze si sa-ti faca ziua frm!😜😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ritomarc

"îmi plac glumele rasiste și sarcastice ale fanclubului (da, nu este ironic) :D Îmi dă o stare de bine și aproape mă excită."

Nu suna a bine😳 aduce mai mult a LGBT🤮

Ce voi face cu toți acești RON, odată ce voi fi în avion, bb??? 

Ramai amintire cu ei din Ro macar atat daca nu sti sa te porti >>> respecta ptru a fi respectat😐<<<

Rito Expert prostituate

Ce mai e si asta? Ai agentie faci angajari?ce esti fake agent🤦‍♂️ ....

Ce voi face cu toți acești RON, odată ce voi fi în avion, <<>

>>>Macar lai platit bne p conationalu nostru ca tia tradus din FR>>in<<Ro?Bon voyage .....
Ai dreptate Alle are nevoie de control urgent  daca a stat sa scrie romanu asta🤦‍♂️😎👍 ...te salutam si sper ca ai inteles mesajele fanclubului +Sefa >>data viitoare nu mai jignii si vb frumos cu romancele noastea frumoase ....o zi buna sa aveti 😇colegi colege

Link spre comentariu
Reputație: 1515
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Napalez - Francez sau ce naiba or fi, dar măcar o are mica! Aaa... offff... stai ca nu e ok 😂😂😂

Măcar asta te aduce la orgasm prin ras 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, sandumihai a spus:

sa te fereasca dumnexeu de oameni ca asta. alexandra lasa-l in pace ca asta are sufletul chinuit . asta nu doarme de ciuda , se framanta , sufera ca ..... ,

E nefu..t! Deobicei un bărbat refuzat tine sa atace persoana constant atunci când e refuzat! 😒 oricum nu îmi pasa dar îmi irosește paginile în mod absolut inutil .. 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 7 minute, AlexaNdrA1q a spus:

E nefu..t! Deobicei un bărbat refuzat tine sa atace persoana constant atunci când e refuzat! 😒 oricum nu îmi pasa dar îmi irosește paginile în mod absolut inutil .. 

Ești "curva" dracului.... 😀 

Mi-ai adus aminte de un pamflet... 😀 

Femeile sunt de trei feluri: cele cuminti – care se culca numai cu unul, curvele – care se culca cu toti, si curvele dracului – care se culca cu toti, numai cu el nu!🙈

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, scorpion1970 a spus:

Ești "curva" dracului.... 😀 

Mi-ai adus aminte de un pamflet... 😀 

Femeile sunt de trei feluri: cele cuminti – care se culca numai cu unul, curvele – care se culca cu toti, si curvele dracului – care se culca cu toti, numai cu el nu!🙈

M-a făcut curva în mesaje /cățea și porc 😅 dar a fost deranjat când i-am spus ca vroia el sa plătească porcul sa ii dea limbi la curva 2h 😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, Camionagiu13 said:

 

Wb😜👍...Sa intors Profa ptru a impartasi vibull ei hot 🔥🥵 si plin de energie ca doar e la ea acasa😇.....sa se pregateasca noi elevii ptru intalnirii de or sa revina pentru ca "provoaca dependenta😈"

Scz..de off

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 26/05/2023 la 01:15, AlexaNdrA1q a spus:

Il est de retour.. il m'a écrit comme attends, je te fais 😅 😅 mieux dormir ou je vais commencer à traduire du roumain au français en jurant qu'il n'a même pas entendu le gros repas ! 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața s-a trezit dulceata😇😁

Voi relua începând de astăzi programul de la 10/11 la 23 (în funcție de cum ma simt 23+  ptr toată sapt. 

Atenție locația este pe Bd Decebal 

Nu mai sunt pe Coposu!!!! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...