Sari la conținut

Indisponibila


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 20.03.2023 la 12:24, ursuletulpanda a spus:

Am revizitat-o pe dulceața Simonica.O recomand celor care vreau ceva special! Ai nevoie doar de atenție și respect și o vei cunoaște. O zi frumoasă! 

.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bună dragi compatrioți 😅, am fost zilele astea pe la această domnișoară superbă, eu zic că e ceea ce trebuie ( pt. mine e numai bună să zic așa mai ales fundul acela futabil 😁), ce să mai zic de sânii siliconați 🤦(doar că nu poți să-i strângi prea tare, trebuie să fi finuț 😂). Am fost primit cu amabilitate servit cu ceva de băut ,am stat un pic la povesti după care m-am dus la baie, mi-a arătat de unde să-mi iau un prosop curat după care am mers in camera de împliniri. Aici am avut parte de un oral bun cu lins peste tot , vecini etc, cu priviri provocatoare, după care am trecut la normal unde nu am rezistat mult câteva secunde după un oral excitant.  Am mai stat un pic la povesti in timp ce am fumat o țigară pe balcon ( ea nefiind fumătoare mi-a ținut companie doar, după ce a ieșit de la dus), după care am trecut iar la treabă, aici iar a început cu un oral excitant,nu a trecut mult și la sculat pe ăla mic😁, după care am pus-o capră,de fapt sa pus ea direct, cred că mi-a citit gândurile și am penetrat-o anal ne ducând mult iarăși, un pic mai mult 😂, ce să fac are un fund bestial. Notele sunt irelevante pentru cum am povestit, un mic minus că la prima întâlnire (am mai fost la ea prima dată când ne-a vizitat) mă sărutat iar de data aceasta nu, deși am fost barberit 😂, poate nu ia plăcut de data trecută, dar nu-i problemă nu insist dacă persoana nu vrea. Spor la mândre cum zicea rechinul 😉!

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 22.03.2023 la 11:46, budy11 a spus:

Bună dragi compatrioți 😅, am fost zilele astea pe la această domnișoară superbă, eu zic că e ceea ce trebuie ( pt. mine e numai bună să zic așa mai ales fundul acela futabil 😁), ce să mai zic de sânii siliconați 🤦(doar că nu poți să-i strângi prea tare, trebuie să fi finuț 😂). Am fost primit cu amabilitate servit cu ceva de băut ,am stat un pic la povesti după care m-am dus la baie, mi-a arătat de unde să-mi iau un prosop curat după care am mers in camera de împliniri. Aici am avut parte de un oral bun cu lins peste tot , vecini etc, cu priviri provocatoare, după care am trecut la normal unde nu am rezistat mult câteva secunde după un oral excitant.  Am mai stat un pic la povesti in timp ce am fumat o țigară pe balcon ( ea nefiind fumătoare mi-a ținut companie doar, după ce a ieșit de la dus), după care am trecut iar la treabă, aici iar a început cu un oral excitant,nu a trecut mult și la sculat pe ăla mic😁, după care am pus-o capră,de fapt sa pus ea direct, cred că mi-a citit gândurile și am penetrat-o anal ne ducând mult iarăși, un pic mai mult 😂, ce să fac are un fund bestial. Notele sunt irelevante pentru cum am povestit, un mic minus că la prima întâlnire (am mai fost la ea prima dată când ne-a vizitat) mă sărutat iar de data aceasta nu, deși am fost barberit 😂, poate nu ia plăcut de data trecută, dar nu-i problemă nu insist dacă persoana nu vrea. Spor la mândre cum zicea rechinul 😉!

.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost luni la Simona, era libera o ora pana la urmatorul client asa ca am profitat si am mers pt o finalizare. Simona arata foarte bine, are un zambet frumos. M a intrebat ce doresc sa servesc, am optat pt un cola si o tigara pe balcon unde mi a tinut companie. Am stat un pic la povesti, am intrebat o daca accepta si dotarea mea pt anal, a zis ca vedem in dormitor. I am lasat cadoul pe masa si am mers la dus, dupa am intrat in dormitor m am intins si a inceput cu pupici pe corpul meu suplu apoi ON cu priviri in ochi, atentie si n zonele adiacente. Soldatul luand pozitia a zis ca e potrivit si pt anal, astfel l a lubrifiat si s a pus capra intrand direct in fundul ei de brazilianca unde am penetrat o cateva minute pana am ejaculat in prezervativ. Dusul de dupa si am plecat caci urma urmatorul sogor sa se bucure de ea.

Aspect 10 pt mn

OP 8

AP 10 pt mine a intrat toata fara probleme

NP nu am facut

Atitudine 10

Cadou 200 pt o finalizare incluzand si AP

Locatie 10  prosop curat, etc

De recomandat da

De revenit da 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
1 oră în urmă, Simonica. a spus:

                🫦🫦 INDISPONIBILĂ 🫦🫦

                                      ‼️

Mulțumim pentru vizită și te mai așteptăm! Să nu ne uiți! 😘😘😘🐼

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Bine ai revenit la noi! Eu fiind mare fan ANAL, am o intrebare. Ai anumite restrictii la anal ? Si aici ma refer la " sa nu o scoti pana termini", nu pune mana, si chestii de genu ?

Am fost recent la cineva si atatea restrictii gen nu o scoate, si vrajeli gen nu pune mana ca ma gadili,  de m-am enervat si am plecat 😤

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 24.08.2023 la 16:02, tr3aba a spus:

Bine ai revenit la noi! Eu fiind mare fan ANAL, am o intrebare. Ai anumite restrictii la anal ? Si aici ma refer la " sa nu o scoti pana termini", nu pune mana, si chestii de genu ?

Am fost recent la cineva si atatea restrictii gen nu o scoate, si vrajeli gen nu pune mana ca ma gadili,  de m-am enervat si am plecat 😤

.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
18 minutes ago, Simonica. said:

Buna! 😘 

Nu am restricții dar nu accept sa fie penisul scos continuu sa fie “frecuș”, se usucă prezervativul si creeaza disconfort.
Cu restul domnilor care m-au vizitat nu am avut neintelegeri despre acest aspect. 🫦

Te aștept cu drag daca dorești sa ma vizitezi, pupici 😘

Buna Simonica,

Te aștept cu mare drag și îți doresc ședere plăcută . Având in vedere ca ai poze foarte frumoase și mai ales ca ai anal in meniu ❤️❤️❤️, sper sa reușim sa ne întâlnim .

Recenzii pozitive de asemenea 😊. Zi-mi cam cât stai pe la noi?

pupici pe aluniță 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 24.08.2023 la 17:00, Vasile98765 a spus:

Buna Simonica,

Te aștept cu mare drag și îți doresc ședere plăcută . Având in vedere ca ai poze foarte frumoase și mai ales ca ai anal in meniu ❤️❤️❤️, sper sa reușim sa ne întâlnim .

Recenzii pozitive de asemenea 😊. Zi-mi cam cât stai pe la noi?

pupici pe aluniță 😘😘

.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna tuturor!

am vizitat-o astazi pe frumoasa Simona, a fost o experienta exceptionala, servicii ireprosabile, locatie curata in cartierul Prima( Nufarul), am optat pentru meniu complet de o ora:

1. Ap 10

2.On 10

3 Fk 10

as fi incercat si un CIM dar al doilea numar a fost fara succes pentru mine.

Pentru mine de revenit cu siguranta.

Cu stima,

un cetatean.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 25.08.2023 la 22:15, don juan66 a spus:

Buna tuturor!

am vizitat-o astazi pe frumoasa Simona, a fost o experienta exceptionala, servicii ireprosabile, locatie curata in cartierul Prima( Nufarul), am optat pentru meniu complet de o ora:

1. Ap 10

2.On 10

3 Fk 10

as fi incercat si un CIM dar al doilea numar a fost fara succes pentru mine.

Pentru mine de revenit cu siguranta.

Cu stima,

un cetatean.

.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...