Sari la conținut

Indisponibila


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare confrati,

Am vizitat-o ieri pe frumoasa si exotica Simonica, am avut programare la 11:15, locatie Prima Nufarul. Intalnirea a decurs foarte ok, am ajuns ca de obicei mai repede la locatie, mai bine astept eu decat ele dupa mine, nu ma deranjeaza sa stau 10-15 min masina. Am intrat in apartament, m-a servit cu un pahar cu apa, intre timp eu am decartat amenda si m-am si bagat la dus. Dupa dus am trecut direct la actiune, am si uitat de apa la cat de frumoasa e. A inceput cu un ON destul de bun, dupa care i-am cerut sa puna capisonul ca nu mai rezistam si imi doream sa o vad din spate. Trecut la doggy style, pozitia mea preferata, schimbat din NP in AP si m-am terminat. M-am bagat inapoi la dus, mi-am amintit si de apa asa ca am baut si apa si dus am fost.

Aspect 10 - foarte frumoasa

ON 9 - imi placeau privirile

NP 9 - pacat ca nu am incercat si alte pozitii

AP 10 - merita si privelistea din spate

Atitudine 10 - foarte deschisa, daca te stii comporta nu ai probleme

Cadou 250 - o finalize cu AP

Locatie 10  - Prima Nufarul, ai prosop, ai tot ce vrei.

Bafta sa aveti
Te pup Simonica

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 27.08.2023 la 19:37, pitiu98 a spus:

Salutare confrati,

Am vizitat-o ieri pe frumoasa si exotica Simonica, am avut programare la 11:15, locatie Prima Nufarul. Intalnirea a decurs foarte ok, am ajuns ca de obicei mai repede la locatie, mai bine astept eu decat ele dupa mine, nu ma deranjeaza sa stau 10-15 min masina. Am intrat in apartament, m-a servit cu un pahar cu apa, intre timp eu am decartat amenda si m-am si bagat la dus. Dupa dus am trecut direct la actiune, am si uitat de apa la cat de frumoasa e. A inceput cu un ON destul de bun, dupa care i-am cerut sa puna capisonul ca nu mai rezistam si imi doream sa o vad din spate. Trecut la doggy style, pozitia mea preferata, schimbat din NP in AP si m-am terminat. M-am bagat inapoi la dus, mi-am amintit si de apa asa ca am baut si apa si dus am fost.

Aspect 10 - foarte frumoasa

ON 9 - imi placeau privirile

NP 9 - pacat ca nu am incercat si alte pozitii

AP 10 - merita si privelistea din spate

Atitudine 10 - foarte deschisa, daca te stii comporta nu ai probleme

Cadou 250 - o finalize cu AP

Locatie 10  - Prima Nufarul, ai prosop, ai tot ce vrei.

Bafta sa aveti
Te pup Simonica

.

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor
La 11.09.2023 la 15:55, Simonica. a spus:

Mulțumesc tuturor pentru vizite, sunteti minunați! 🤗🥰 Vă pup, să ne revedem cu bine la următoarea vizita in orașul vostru! 🤗🤗 

             :inlovee INDISPONIBILĂ :inlovee

Buna frumoaso.

Cand mai vi pe la Oradea?

As dori sa te vizitez.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 15 minute, Simonica. a spus:

 

Buna dimii, dragilor! 🥰 

Sunt disponibilă pentru programări! 🤗

🏠Prima Nufărul, Piața Nucetului nr 24 

Vă pup și vă aștept cu drag! 🤗😘

Bine ai revenit în Oradea,Simonica...cei care nu avem WhatsApp cum ne putem programa?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 21 minute, Simonica. a spus:

🤗🤗🤗

Sincer… nu stiu. Nu mai am cartela sim in telefon, evit întrebările despre “ pret, detalii, servicii”, ținând cont ca doar aici postez si scriu toate detaliile mereu nu vad rostu’ sa mai răspund la întrebări de genu… 
Nu generalizez, știu ca sunt si domni care vor sa se programeze cum este si cazul tau, dar nu mai folosesc cartela sim… 

Te pup 😘😘t

Te înțeleg...

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Simonica. a spus:

🤗🤗🤗

Sincer… nu stiu. Nu mai am cartela sim in telefon, evit întrebările despre “ pret, detalii, servicii”, ținând cont ca doar aici postez si scriu toate detaliile mereu nu vad rostu’ sa mai răspund la întrebări de genu… 
Nu generalizez, știu ca sunt si domni care vor sa se programeze cum este si cazul tau, dar nu mai folosesc cartela sim… 

Te pup 😘😘

Păi atunci programările se fac doar PM pe forum  ? Că nu înțeleg 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...