Sari la conținut

Curtea scolii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 minute, Marcus06 a spus:

Ori ăla ori asta tot eu sunt,eu nu sunt neterminat că alți de pe aici,parca ți am făcut dedicație aseară și era valabilă și pentru tine.eu nu sug pula pentru puncte că alții.

Te inseli daca crezi ca iti urmaresc postarile. Dau minus si imi vad de ale mele. Acum te-am bagat in seama ca m-ai citat. Nu vreau sa pierd mult timp cu tine ca nu meriti atentie. Chiar te rog sa imi dai minusuri si sa ma lasi in pace, nu ma mai cita sau tagui

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Online
  • Oras:Online
Acum 4 ore, 1potrivitu a spus:

Dacă stau bine să mă gândesc și @pisicuts,  îmi datorează cam 120 RON.  pentru că m-a banat în două rânduri așa capiu , pe motive numai de el știute.  Nu vreau niciun rest,  să își bage motorină în BW ul ăla sukar, sau să-i cumpere lui cleopatra01  un buchet de zambile și o ciucalată cu smochine 😚

Ce dragut ca te gandesti la mine.😁

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ushuaia - la capătul lumii
  • Oras:Ushuaia - la capătul lumii
Acum 45 minute, 1potrivitu a spus:

Pe cuvântul meu de onoare , dacă mai înțeleg ceva  din banările astea. Ce a făcut beton armat de a fost banat ? Baiat mișto,  cu glumele la el . 

Incredibil.  

Beton armat,  să nu cumva să nu revii. 

Prezent 😅 

Banat pt trolling 🤷🏻 

  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nustiu
  • Oras:Nustiu
Acum 28 minute, popatatu a spus:

Te inseli daca crezi ca iti urmaresc postarile. Dau minus si imi vad de ale mele. Acum te-am bagat in seama ca m-ai citat. Nu vreau sa pierd mult timp cu tine ca nu meriti atentie. Chiar te rog sa imi dai minusuri si sa ma lasi in pace, nu ma mai cita sau tagui

Nu prea mă iau de oameni ce știu că sunt reali ,doar de proxeneți și clone.pe astea nu i înghit deloc îmi provoacă scârbă ,voma 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
10 hours ago, salmanasar said:

Doar 5600 euro,bani pe care de la început i am spus că sunt împrumut și pt că începusem să bănuiesc țeapă am avertizat o și nu voiam să îi dau.Era însă disperata , în țară străină, fără bani nu se putea fute căci o durea și oricând se putea complica.M a înșelat însă la modul cel mai marsav și o face în continuare de aceea nu voi renunța.I am dat inca mulți bani trei ani.De ce am făcut o când știu că și voi că unei curve nu îi dai imprumut când puteam să plătesc atât cât presta? Nu sexul m a făcut căci cu banii aceea puteam găsi mai mult și mai bun ci probabil marea mea frustrare.Am o fiică de vârstă apropiată care m a părăsit și este în străinătate.Nu o vreau înapoi căci este mult mai bine acolo decât poate fi aici.Constient și inconștient îi simt însă lipsa căci este tot ce iubesc pe lumea asta.La varsta la care Ruxy07 și a pierdut tatăl și condiția materială ajungând în sărăcie cruntă și fata mea mă putea pierde și poate ajungea că Ruxy07.Asta m a făcut să îi pun dinți să îi operez gușă că sa fie frumoasa și fără handicap în viața,trei ani din care doar 10luni a fost sex i am făcut cadouri de sărbători,mici bucurii i am plătit gazde,am susținut o când nu putea munci și ultima data un telefon de 1500 euro pe care îl luase pe datorie și eră presata cred că de peștele unei colege.De fapt nu mă doare pizda care nu o mai am și curva care mi a dat țeapă, ci copilul asupra căruia mi am transferat inconștient dragostea și frustrarea pentru copilul care îmi lipsește atât de mult încât nici nu vreau să mă gândesc.Dragostea însă când este înșelată se transforma în ură și cel mai bun prieten îți devine cel mai mare dușman.Asta îi explic lui Ruxy07 de șase luini și mai încerc acum când încep să i dau dovezi că nu mă joc și nu vorbesc să mă aflu în treabă.Voi credeți ce vreți.Eu spun aici să audă ea și poate sa înțeleagă.Nu îmi place să fac rău iar ei cel mai puțin.Ii voi face însă căci m a rănit unde mă durea mai tare, în sufletul meu de părinte părăsit și frustrat.

1. "Ai avertizat-o" 😂
2. Ajunsa in tara straina nu se putea fute pentru ca o durea, si altceva nu putea sa faca 😂😂
3. 3 ani 😂😂😂 
4. Ai crescut-o cu perspectiva respectiva si ea profita de asta, probabil ca orice copil cu tatal 😂😂😂😂
5. Vizite la domnisoara de o varsta cu fata ta, care ca printr-o coincidenta pleaca in alta tara dupa ce te-ai atasat de ea 😂😂😂😂😂

Nu ii vei face rau pentru ca nu poti. nu ti-ai accepta-o in momentul decizional oricat te zbati tu sa schimbi ceva prin vorbe, sau sa te convingi singur de altceva

Si totusi.. in toata povestea asta, efortul ei ce presupune concret? 🤔

Incep chiar sa le apreciez pe unele fete la care am fost, la ce am citit mai sus.
Ar mai trebui sa le mai dau o sansa pentru ca nu au dus-o atat de departe? 😂
 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
10 hours ago, 1potrivitu said:

Mulțumesc. 

Da serios , tu  știi ce ai vrut să spui cu alergatul în jurul blocului cu soția în spate ? 

Merci si bafta! O sa ai nevoie daca intentionezi sa ma corectezi gramatical 😊

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Inteligența este trecătoare, la fel ca frumusețea, dar prostia este veșnică, la fel ca răutatea omului frustrat” (Nu ne supărăm dacă ne-am înșelat și se va dovedi că inteligența este permanentă, iar prostia este trecătoare. Doamne ajută!).😏

Link spre comentariu
  • Oras:Nustiu
  • Oras:Nustiu
Acum 10 minute, scorpion1970 a spus:

Inteligența este trecătoare, la fel ca frumusețea, dar prostia este veșnică, la fel ca răutatea omului frustrat” (Nu ne supărăm dacă ne-am înșelat și se va dovedi că inteligența este permanentă, iar prostia este trecătoare. Doamne ajută!).😏

Pe tine nu te m ai ajuta nici 100 de doctori,D zeu tu nu ai.

Om la anii care i ai scuzamă, non stop aici,și mai și înțepi pe toți.ba ești un RATAT,PERDUT.PESCARULE.Tu crezi că mi e frica sa ți o fut in fata?nu mi e frica mă perdutule.

Și că sa fii mulțumit chiar de o să mă coste mult o să incerc în câteva luni sa te duc pe minus.eu minusurile nu le dau eu mi e greu plătesc.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
7 minutes ago, Marcus06 said:

Pe tine nu te m ai ajuta nici 100 de doctori,D zeu tu nu ai.

Om la anii care i ai scuzamă, non stop aici,și mai și înțepi pe toți.ba ești un RATAT,PERDUT.PESCARULE.Tu crezi că mi e frica sa ți o fut in fata?nu mi e frica mă perdutule.

 

Dar cata iubire din viata privata compensati de ajungeti cu prima ocazie a anonimatului sa va exprimati asa?
Chiar atat de stransa-i lesa oare? .. nu o lua cu suparare, dar si tristetea ta e mare 😁
 

17 minutes ago, scorpion1970 said:

Inteligența este trecătoare, la fel ca frumusețea, dar prostia este veșnică, la fel ca răutatea omului frustrat” (Nu ne supărăm dacă ne-am înșelat și se va dovedi că inteligența este permanentă, iar prostia este trecătoare. Doamne ajută!).😏

Prostia este in oamenii care asculta de zicale fara sa gandeasca rostul lor si nu invata din greseli tot cautandu-si scuze pentru a revenii la vechiile obiceiuri 🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Barcelona
  • Oras:Barcelona
Acum 5 minute, scorpion1970 a spus:

Unde dai și unde crapă!

„Când dai fii atent să nu-ți crape pantalonii din cauza încordării” 🤫

 Ești cam băgat în corzi, fi atent la fazan, eu ți-am mai spus

😊

Link spre comentariu
  • Oras:Nustiu
  • Oras:Nustiu
Acum 9 minute, 1potrivitu a spus:

  Da serios fratelo,  cum ți-ai dat seama că sunt proxenet?  

   

Mi am dat seama cu PM ce mi le dădeai, că @elprofesoare,e clona că e proxenet că e dracu,eu știu de el ce e, e o clonatoare dar tu nu fugi m ai departe de el,sunteți amândoi 2gunoaie.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 minute, Marcus06 a spus:

Mi am dat seama cu PM ce mi le dădeau că @elprofesoare,e clona că e proxenet că e dracu,eu știu de el ce e, e o clonatoare dar tu nu fugi m ai departe de el,sunteți amândoi 2gunoaie.

Zi să faci spume că ți-am zis eu vreodată că elprofesore e proxenet  ?  Dacă era , sau dacă știam că e  , nu aveam nicio reținere să spun așa ceva live.  Mincinos nu te știam,  vărule . 

 PS-  fii baiat destept și ocolește mă 🤫

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...