Sari la conținut

Diana❤️ 0750861166


Postări Recomandate

Reputație: 612
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună, în ce zona ai locația? Întreb pentru că înainte aveai in Giroc și e departe pentru mine.

Cât despre poze, am mai văzut in paginile anterioare reviews care au zis că nu sunt pozele ei, dar seamănă mult. I-am citit tot topicul 😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 274
La 26.07.2024 la 12:24, Userkare a spus:

... Cât despre poze, am mai văzut in paginile anterioare reviews care au zis că nu sunt pozele ei ...

În urmă cu un an și ceva, chiar se jurau unii prin recenzii că pozele-s reale 😂 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
20 hours ago, M0ff0ss said:

În urmă cu un an și ceva, chiar se jurau unii prin recenzii că pozele-s reale 😂 

Eu am fost o data la ea acum 1 an cred si intr-adevar pozele nu-s ale ei dar fata arata foarte bine si comportamentul/actiunea au decurs foarte ok,singurul minus este ca are tot preotejat.Cred ca i-am lasat si review la momentul respectiv

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
Acum 9 ore, bulibasha a spus:

Eu am fost o data la ea acum 1 an cred si intr-adevar pozele nu-s ale ei dar fata arata foarte bine si comportamentul/actiunea au decurs foarte ok,singurul minus este ca are tot preotejat.Cred ca i-am lasat si review la momentul respectiv

Mulțumesc 🤗mă bucur ca ai fost ok și ca te ai simțit bn

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
La 28.07.2024 la 2:01, M0ff0ss a spus:

În urmă cu un an și ceva, chiar se jurau unii prin recenzii că pozele-s reale 😂 

Sunt pozele mele ! Unele sunt vechii de când nu aveam Tatto dar sunt eu ! Am specificat ca , conform cu Tatto de pe mâna ! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
La 26.07.2024 la 12:24, Userkare a spus:

Bună, în ce zona ai locația? Întreb pentru că înainte aveai in Giroc și e departe pentru mine.

Cât despre poze, am mai văzut in paginile anterioare reviews care au zis că nu sunt pozele ei, dar seamănă mult. I-am citit tot topicul 😁

Pe Liviu Rebreanu ! Sunt pozele mele , dar unele sunt vechii posibil din  cauza asta spun chestia asta …. Am spus și ca , confirm cu Tatto de pe mâna am mai multe partea din față dar nu pot să mă afișez 😊 

Link spre comentariu
Reputație: 6093
52 minutes ago, Dianadiana23 said:

Sunt pozele mele ! Unele sunt vechii de când nu aveam Tatto dar sunt eu ! Am specificat ca , conform cu Tatto de pe mâna ! 

 

49 minutes ago, Dianadiana23 said:

Pe Liviu Rebreanu ! Sunt pozele mele , dar unele sunt vechii posibil din  cauza asta spun chestia asta …. Am spus și ca , confirm cu Tatto de pe mâna am mai multe partea din față dar nu pot să mă afișez 😊 

Si cum iti explici ca pozele tale circula pe site-uri de anunturi din anglia, danemarca, germania si pe la modele de twitter? 

Ti-au furat toate pozele tale, asa-i? :) 

Link spre comentariu
Reputație: 6093
1 hour ago, Dianadiana23 said:

Pe Liviu Rebreanu ! Sunt pozele mele , dar unele sunt vechii posibil din  cauza asta spun chestia asta …. Am spus și ca , confirm cu Tatto de pe mâna am mai multe partea din față dar nu pot să mă afișez 😊 

Ai fi mult mai credibila daca ai recunoaste ca ai folosit poze false, sa iti ceri scuze si sa pui 2-3 poze in care chiar esti tu. Banuiesc ca cele mai noi in care zici ca confirmi cu tatuajul. E chiar asa greu sa nu mintim de ingheata apele, Diana? 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, altmarz said:

Ai fi mult mai credibila daca ai recunoaste ca ai folosit poze false, sa iti ceri scuze si sa pui 2-3 poze in care chiar esti tu. Banuiesc ca cele mai noi in care zici ca confirmi cu tatuajul. E chiar asa greu sa nu mintim de ingheata apele, Diana? 

 

Are cel putin o poza reala,aia la solar,restul nu stiu😁. Oricum,ideea este ca nu trebuie sa v-a faceti griji d.p.d.v aspect,arata foarte bine iar ca si comportament a fost foarte ok,cu mine asa a fost.Restul tine de preferinte. Bafta 💪

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
Acum 23 ore, altmarz a spus:

 

Si cum iti explici ca pozele tale circula pe site-uri de anunturi din anglia, danemarca, germania si pe la modele de twitter? 

Ti-au furat toate pozele tale, asa-i? :) 

Cine dorește confirmare , sunt aici … cine dorește să vină la fel ! Cine  dorește să afle mai multe detalii scrie pe Whatap pt confirmare  ! Clienții, veniți la mn sunt mulțumiți …. Așa ca nu stau acum să dau prea multe detalii despre poze despre una despre alta ! Am și eu o întrebare dacă totuși unii comentează de poze …. Care este diferența dintre primele poze și restul ? Eu cred ca ar trebuii să mă fac de 80 kg să pun poze cu una slim și să vă fac să veniți degeaba la mn să vă dau motiv de a vb aiurea si de a comenta ! Totuși vedeți ca am comm ok ca am fost vizitată … și totuși comentați ! Eu zic înainte să comentați aici veniți și vedeți despre ce este vb….o zii minunată ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Nu vreau sa ii iau apararea fetei.

Dar are dreptate...multe de pe aici posteaza poze slim. Cand ajungi la ele iti dai seama ca mai bine o sari decat sa o ocolesti.

Cine vrea sa mearga la ea, poate merge linistit. Fata e slim, frumoasa si cu bun simt.

Am ajuns de mai multe ori la ea, nu am ce adauga in plus fata de cele spuse de ceilalti colegi de pe forum.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 3363
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
La 29.07.2024 la 8:22, Dianadiana23 a spus:

Pe Liviu Rebreanu !

Mai bine rămâneai în Giroc. Sau te mutai là Jimbolia...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 612
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 38 minute, Cozonac77 a spus:

Mai bine rămâneai în Giroc. Sau te mutai là Jimbolia...

Glumești? Știu că nu îți place Rebreanu dar e ce trebuie pe lângă Giroc, Dumbrăvița sau Șagului. Prea departe de oraș.

Chiar dacă pe Rebreanu lumea crede deja că is vreun vecin și mă salută ca pe sate 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 274
Acum 12 ore, Dianadiana23 a spus:

…. Așa ca nu stau acum să dau prea multe detalii despre poze despre una despre alta ! Am și eu o întrebare dacă totuși unii comentează de poze …. Care este diferența dintre primele poze și restul ? ...

Nu e cazul să te agiți prea tare.. acum.

Ar fi trebuit să te agiți când postai poze false pe Topicele tale (pe malul Begăi, dar și pe cel al Mureșului). Faptul că unii recenzori susțineau sus și tare că pozele sunt reale, nu înseamnă că era și adevărat!!! Ține doar de interesele fiecăruia.. 😉 

P.S. Tatuaje ai?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
La 30.07.2024 la 9:28, crysty291 a spus:

Nu vreau sa ii iau apararea fetei.

Dar are dreptate...multe de pe aici posteaza poze slim. Cand ajungi la ele iti dai seama ca mai bine o sari decat sa o ocolesti.

Cine vrea sa mearga la ea, poate merge linistit. Fata e slim, frumoasa si cu bun simt.

Am ajuns de mai multe ori la ea, nu am ce adauga in plus fata de cele spuse de ceilalti colegi de pe forum.

 

😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
La 30.07.2024 la 21:41, M0ff0ss a spus:

Nu e cazul să te agiți prea tare.. acum.

Ar fi trebuit să te agiți când postai poze false pe Topicele tale (pe malul Begăi, dar și pe cel al Mureșului). Faptul că unii recenzori susțineau sus și tare că pozele sunt reale, nu înseamnă că era și adevărat!!! Ține doar de interesele fiecăruia.. 😉 

P.S. Tatuaje ai?

Nu am oi dar niciodată pe Bega sau pe Mureșului ! Mă confunzi 🤷‍♀️

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Dianadiana23 a spus:

Nu am oi dar niciodată pe Bega sau pe Mureșului ! Mă confunzi 🤷‍♀️

Ai dreptate. Totuși, să nu-ți schimbi culoarea părului, îți stă mai bine.. "blondă" 🙂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Anuntul intoarcerii Dianei, nu putea sa treaca neobservat...cel putin, nu de mine. Asa ca, ieri dupa pranz, zic...hai sa-mi incerc norocul! Si acesta mi-a suras, in sensul ca am reusit sa ma programez (pentru o ora) exact cand  voiam, adica peste doua ore de la momentul trimiterii mesajului. Locatia...aceeasi pe care o stiti cu totii, Diana acceasi fata frumoasa si plina de viata ca de fiecare data. Problema a fost alta: Diana venea dupa cateva saptamani de pauza (zicea ea ca is chiar doua luni) asa ca ...avea un chef nebun de iubit. Motiv pentru care ne-am iubit mai bine de jumatate de ora, cum nu ne-am mai iubit niciodata. Cel putin, nu la normal unde am facut-o in 5 pozitii: Diana peste mine, misionar, eu peste Diana, Diana pe o parte cu un piciorus ridicat si caprita unde am finalizat...ajutat si de imaginea pe care ti-o ofera oglinda din dreapta patului. Sunt convins ca daca Diana ar fi avut in servicii si sarut, numarul pozitiilor s-ar fi redus la maxim doua (poate chiar una daca era bun sarutul 😅). Cum nu are, a trebuit sa ma ...suporte ....mai mult. Si ca sa continui ...asertiunea cu sarutul: poate ca e mai bina ca Diana nu saruta. Nu de alta, dar la cat de mult imi place de ea, nu stiu cum as reactiona daca m-ar saruta. Repet, nu stiu: poate mi-as face-o amanta, poate as cere-o de nevasta, ceva s-ar intampal sigur. Si in oricare dintre variante, voi ati fi cei in pierdere 😅. Asa ca, va rog sa apreciati ca ma gandesc la voi si nu “fortez” sarutul din partea Dianei 😅.

 

P.S. Daca regret ceva in ceea ce o priveste pe Diana, regret ca nu am fost insiprat sa cer sa o facem in trei, impreuna cu partenera ei de show. Sunt convins ca ar fi fost ceva...super. Asa raman dar cu bucuria si (de ce nu) nostalgia intalnirilor avute separat.

 

P.S.1 Daca, virgula, cumva citeste aceste randuri fosta partenera a Dianei, ii transmit doar atat: daca vrei sa faci (cel mai) fericit un biet “curvar”, ofera-mi sansa unei intalniri in trei. Una singura...si dupa...ma las de preacurvie. Cel putin o perioada 😅.

 

CIOCANE TARI SA AVETI!  

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0750861166
  • Oras:Arad
  • Disponibila
Acum 2 ore, nellu2012 a spus:

Anuntul intoarcerii Dianei, nu putea sa treaca neobservat...cel putin, nu de mine. Asa ca, ieri dupa pranz, zic...hai sa-mi incerc norocul! Si acesta mi-a suras, in sensul ca am reusit sa ma programez (pentru o ora) exact cand  voiam, adica peste doua ore de la momentul trimiterii mesajului. Locatia...aceeasi pe care o stiti cu totii, Diana acceasi fata frumoasa si plina de viata ca de fiecare data. Problema a fost alta: Diana venea dupa cateva saptamani de pauza (zicea ea ca is chiar doua luni) asa ca ...avea un chef nebun de iubit. Motiv pentru care ne-am iubit mai bine de jumatate de ora, cum nu ne-am mai iubit niciodata. Cel putin, nu la normal unde am facut-o in 5 pozitii: Diana peste mine, misionar, eu peste Diana, Diana pe o parte cu un piciorus ridicat si caprita unde am finalizat...ajutat si de imaginea pe care ti-o ofera oglinda din dreapta patului. Sunt convins ca daca Diana ar fi avut in servicii si sarut, numarul pozitiilor s-ar fi redus la maxim doua (poate chiar una daca era bun sarutul 😅). Cum nu are, a trebuit sa ma ...suporte ....mai mult. Si ca sa continui ...asertiunea cu sarutul: poate ca e mai bina ca Diana nu saruta. Nu de alta, dar la cat de mult imi place de ea, nu stiu cum as reactiona daca m-ar saruta. Repet, nu stiu: poate mi-as face-o amanta, poate as cere-o de nevasta, ceva s-ar intampal sigur. Si in oricare dintre variante, voi ati fi cei in pierdere 😅. Asa ca, va rog sa apreciati ca ma gandesc la voi si nu “fortez” sarutul din partea Dianei 😅.

 

 

 

P.S. Daca regret ceva in ceea ce o priveste pe Diana, regret ca nu am fost insiprat sa cer sa o facem in trei, impreuna cu partenera ei de show. Sunt convins ca ar fi fost ceva...super. Asa raman dar cu bucuria si (de ce nu) nostalgia intalnirilor avute separat.

 

 

 

P.S.1 Daca, virgula, cumva citeste aceste randuri fosta partenera a Dianei, ii transmit doar atat: daca vrei sa faci (cel mai) fericit un biet “curvar”, ofera-mi sansa unei intalniri in trei. Una singura...si dupa...ma las de preacurvie. Cel putin o perioada 😅.

 

 

 

CIOCANE TARI SA AVETI!  

 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...