Sari la conținut

Daniela 0726480501


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Postat

Scuze colegii mai are un anunt cu alt nr de tel 0743911629 link-ul mai jos

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/pentru-prima-data-la-voi-in-oras/0g4438247ig3793d2e9347fe3g518gf0.html

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Postat

Buna colegu ,mai mult de 2 saptamini decind e la Deva , o fi incheiat sejurul cine stie , vedem zilele viitoare ca nici anuntul azi nu e activ.

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Postat

Am ajuns pina la urma si la Daniela, POZE REALE

Locatie garsoniere bloc strand , destul de modesta mobilata , baia cu dus gel barbatesc , prosoape curate

Ea este o femeie mica de statura , cu sinii mici de un 7,5 per total destul de lipicioasa se straduieste sa te simti bine ( ii iese )

Servicii are ON cu NP cu CIM 150 finalizarea , ora 250.

Sta cum o pui e mica poti face orice pozitie cu ea .

Una peste alta nu e wow , o experienta decenta iti deschide usa fata din poze si ce ai vorbit la telefon ca si servicii se regasesc si la fata locului.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Postat

Salutari, am fost și eu zilele trecute la Daniela, locația a schimbat-o în zona Lido dar cam lasă de dorit puțin. La baie era doar prosopul ei aruncat pe jos, patul cu ceva pete, pe jos destul de murdar(se intră încalțat inclusiv în cameră) 

Într-adevăr este vorbăreață și încearcă sa fie lipicioasă dar nimic mai mult. Sânii foarte mici spre inexistenți (și nu glumesc). 

Am rămas doar la o finalizare. Un ON destul de slab și la NP am schimbat câteva poziții dar nimic wooow(a zis ca este și obosită după o zi de tras la rame) 

Nu a fost o experiență deloc plăcută. 

150 lei finalizarea - 250 lei ora ambele cu COB, COF sau COM. 

Sper ca am fost scurt și la subiect. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Postat

Adevarul ca nici o ei nu a fost cum trebuie , destul de vechi mobilele si interiorul .

  • Oras:alba
  • Oras:alba
Postat
La 29.06.2023 la 16:10, orto2022 a spus:

Adevarul ca nici o ei nu a fost cum trebuie , destul de vechi mobilele si interiorul .

Frate tu mergi pt mobila?😁ea sa fie curata nu mobila,la ce servicii are e ok pt cine e interesat,spor sa ai


  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Postat

Buna , clar nu ma duc pt mobila dar cind e totul ponosit si cu miros de imbicsit versus mobiler modern , ca nu e mai ieftin ca e mobila veche

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.