Sari la conținut

Saloane cosmetica


Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Am incercat sa "trimit răspuns" dar vad că nu s-a afișat. Nu știu de ce. Rescriu.

Am aflat din vorba-n vorba că în centru este un salon (Provocateur) care oferă servicii diverse de cosmetica. Masaj, epilare, printre altele. Numele este predestinat, aș spune. Pe pagina lor de fbk. găsiți și detalii cu poze și Nr de tel.

Dacă e cineva interesat, sau curios sa afle mai multe, poate incerca. Eu nu am apucat inca.

Ar fi binevenit niste feed-back

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 28.02.2023 la 2:16, brokoli a spus:

Am incercat sa "trimit răspuns" dar vad că nu s-a afișat. Nu știu de ce. Rescriu.

Am aflat din vorba-n vorba că în centru este un salon (Provocateur) care oferă servicii diverse de cosmetica. Masaj, epilare, printre altele. Numele este predestinat, aș spune. Pe pagina lor de fbk. găsiți și detalii cu poze și Nr de tel.

Dacă e cineva interesat, sau curios sa afle mai multe, poate incerca. Eu nu am apucat inca.

Ar fi binevenit niste feed-back

citand de pe site-ul lor " prin masaj anticelulitic cu vacuum, cavitație și radiofrecvență" adica te leaga la aparate si asta e masajul, tin echipa lor nu am vazut niciuna sa fie maseouza

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

apare o domnisoara Ramona ca si maseuza dar care nu apare in prezentarea personalului de pe site-ul lor, o roscata cu ochelari dragutza, putin probabil sa faca si altceva!!! desi nu stii de unde zboara pasarica, scrie la masaj admosfera placuta, muzica relaxanta, lumina putzina etc

Link spre comentariu

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA
Acum 5 ore, discret74 a spus:

apare o domnisoara Ramona ca si maseuza dar care nu apare in prezentarea personalului de pe site-ul lor, o roscata cu ochelari dragutza, putin probabil sa faca si altceva!!! desi nu stii de unde zboara pasarica, scrie la masaj admosfera placuta, muzica relaxanta, lumina putzina etc

Am observat și eu acum.

Ai reușit să te programezi? Ai obținut o ședință înafara salonului?

Dacă vrei, conversam in privat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...