Sari la conținut

Simonica 0757960100


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
On 1/17/2024 at 2:45 PM, johnnybravos said:

în rest curat, loc cunoscut(ok), le știți toți care au vizitat-o.

Acolo unde scartaie patul?

Ms   (Zicea ca se muta.

Link spre comentariu
  • Vizitator a schimbat titlul în Simona🫦👅SEX TOTAL💦😈0753616908
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 3 ore, Simonica. a spus:

💋💋💋

E0ED313D-DC66-4260-BF5B-22CFEACB81EC.jpeg

S-a defectat mașina???

Ai nevoie de ajutor???

Vin să te susțin de la spate 🤣🤣🤣

  • Inimioara 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 23.01.2024 la 14:56, florinbidi a spus:

S-a defectat mașina???

Ai nevoie de ajutor???

Vin să te susțin de la spate 🤣🤣🤣

.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26632
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 Frumusete, simplitate, eleganța , grație, șarm, stil și decența deplină. 
De fiecare dată am găsit o femeie puternică și delicată, feroce și atrăgătoare în pat și lângă pat. La ea am avut parte de meniul complet, o combinație perfectă de trăiri mentale, sexuale și emoționale. 

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 30.01.2024 la 0:54, baron58 a spus:

 Frumusete, simplitate, eleganța , grație, șarm, stil și decența deplină. 
De fiecare dată am găsit o femeie puternică și delicată, feroce și atrăgătoare în pat și lângă pat. La ea am avut parte de meniul complet, o combinație perfectă de trăiri mentale, sexuale și emoționale. 

.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 26632
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 30.01.2024 la 0:54, baron58 a spus:

 Frumusete, simplitate, eleganța , grație, șarm, stil și decența deplină. 
De fiecare dată am găsit o femeie puternică și delicată, feroce și atrăgătoare în pat și lângă pat. La ea am avut parte de meniul complet, o combinație perfectă de trăiri mentale, sexuale și emoționale. 

Bună dimineața!

Fac ce fac și tot aici îmi încarc bateriile. 

Tot încerc să-mi pun ordine în gânduri, să-mi aleg cuvintele, să scriu ceva de Doamne ajută, dar nu reușesc. Nu pot să mă desprind de povestea trăită seara trecută în iatacul Simonicăi. Simt și acum golul din stomac din momentul finalizării, a fost cu stele verzi pe pereți, parcă eram într-un vis cu Elene Cosânzene. În mintea mea și acum este o adevărată furtună emoțională și tot ce pot spune acum e parcă cea mai frumoasă poveste trăită în campania Simonicăi. Simplu... agonie și extaz! M-a răscolit sufletește, m-a bulversat și epuizat psihic în mod plăcut încât simpt că vorbele nu-și mai au rostul.

Să fie totuși în ton cu regulamentul, deci Catalogul:

PROGRAMARE: 10 , ușoară prin mesaje pe WhatsApp. M-a primit cu aproape zece minute în avans, în momentul când i-am comunicat că sunt în zonă m-a și invitat să urc.

ASPECTUL FIZIC: 10 din punctul meu de vedere, frumusețea e în ochiul privitorului.

ATITUDINEA: 10 cu felicitări, o frumusețe interioară de invidiat.

LOCAȚIA: 10 , la A2 de la River,curată, locuri de parcare în spatele blocului, în curtea unde zace început și neterminat un bazin de înot. Prosoape curate.

ORAL n/p: 10, lung în timp, susținut, viteze diferite, adânc, umed, atenție deosebită acordată împrejurimilor, îmi știe foarte bine preferințele, cu cât e mai hard cu atât e mai pe placul meu, contact vizual permanent.

NORMAL p: 10 cu implicarea totală a ambilor, acceptă poziții în limita bunului simț. 

ANAL: nu a fost cazul de data aceasta, data trecută a fost de ZECE cu felicitări.

GFE: 10 impecabilă, absolut totul, oricât de cârcotaș ai fi nu ai ce să-i comentezi. Maestră în preludiu început încă de la intrarea, știe să atâțe dorințele unui bărbat în mod natural, nici nu-ți dai seama cum, am plecat la duș, spre rușinea mea, cu Prâslea în poziție de drepți, tare ca piatra și după duș a fost iute că oțelul. Aici sunt multe de povestit, dar mă opresc aici.

IGIENA:10 impecabilă.

Voi reveni cu plăcere ori de câte ori va fi în Iași.

Să aveți spor în toate și la toate!

 

 

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...