Sari la conținut

Ce mai e nou ?


Postări Recomandate

  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița

Salutare camarazi de război!😁 Ati mai vizitat ceva recent zilele astea ? Avem pe ce sparge banii la noi în oras ? Sau doar țepe, si atat. Vineri am liber de la munca și as dori sa fac o escapadă, v-as ruga sa-mi recomandați ceva din oraș dacă chiar ati mai bagat careva vreo "fisă" zilele astea 🙏 Mulțumesc! Respect!✌

Link spre comentariu
  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița
Acum 13 ore, Dorin1980 a spus:

Eu unul fac mai bine un drum la Timișoara, Reșița sau Caransebeș nimic.

Sa știi. Sunt 200 de anunțuri dintre care 190 cu poze false 100% si restul vai de ele, nu m-am încumetat sa încerc ceva, am zis ca mai bine aștept poate avem noroc și mai vine ceva de calitate și la noi în oraș. 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunt o serie de fete de prin Constanța care au doar poze false și încă una sau 2 fete din Severin ( conform câtorva recenzii găsite la o căutare scurta) care postează 40-50 de anunțuri pe zi, toate false. 

Oare au clienți fetele este, ca sunt de o perioada buna în oraș! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița
Acum 6 ore, Matrixxxxx a spus:

Sunt o serie de fete de prin Constanța care au doar poze false și încă una sau 2 fete din Severin ( conform câtorva recenzii găsite la o căutare scurta) care postează 40-50 de anunțuri pe zi, toate false. 

Oare au clienți fetele este, ca sunt de o perioada buna în oraș! 

 

Nu prea știu eu sa caut pe aici pe forum fiind mai nou dar pe publi trebuie sa fi prea prostănac sa nu-ți dai seama ca sunt 2-3 fete cu o grămadă de anunțuri cu poze false care nu inspira încredere absolut deloc. Probabil ca stau în oras datorita clienților care nu stiu de acest forum și apelează la ele direct de pe publi 🤷‍♂️ Eu tot sper si aștept sa apară ceva frumos și la noi 😔

Link spre comentariu
Acum 5 ore, Thor69 a spus:

RECOMAND...Poze reale, serioasa si corecta..am fost de cateva ori la ea..din pacate nu are topic..ar fi bine daca ar fi activa si pe nimfomane aici.

Link spre comentariu
Acum 12 ore, Thor69 a spus:

Am fost la Raluca,a fost cam pe grabă si la față nu prea e ok. In plus cand mergeai la ea in cameră trebuia sa mergi prin camera colegei. Asta in locația din Caransebeș.

Link spre comentariu

  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila

Salutare fraților!

Vad ca sunt și acum o gramada de anunțuri pe publi în săptămâna mare înainte de Paște😇, bineînțeles 90% din ele cu poze false. Interesant este alt aspect. Am sunat la câteva, asa din curiozitate, și am rămas surprins sa aud la ce tarife au ajuns. 200 - 250 finalizarea sau 400 - 500 ora (nu stiu daca lei sau euro ca nu am avut curaj sa intreb😅) - pentru cateva servicii obișnuite (o muie scurta și 5 - 10 minute de futai; sa nu va ganditi ca primiți ceva iesit din comun, nici vorba!). Va dați seama ce tupeu au astea? Cu asemenea nesimțite a ajuns Reșița sa concureze cu alte orașe mari (ex. Timișoara) la tarife, au stricat piața deoarece și alte fete de treaba care vin la noi se conformează, ca doar nu o sa presteze mai ieftin, sub cota pieței.

Uite asa în scurt timp nu o sa mai găsim fete cu 150 lei finalizarea sau 250 - 300 lei ora 😟 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...