Sari la conținut

❤️Valentina 0734729611


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

 

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 12:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei 🥰 🧸  

🏩 River Towers 🏩

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

🔥200 Finalizarea🔥

🔥400 ora🔥

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT 🥇

 

Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 2 ore, Daniela200 a spus:

🤭Încercam sa iau ceva de sus ...

 

Screenshot_20230523-173654_Gallery.jpg

... ai grijă când ... "cobori in jos luceafăr blând" sa nu aluneci pe.o coajă de ... 🍌 

PS ... bătalia la "parter" ... se câstigă tot timpul sus ... la "etaj" 😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, max.ce.te. a spus:

... ai grijă când ... "cobori in jos luceafăr blând" sa nu aluneci pe.o coajă de ... 🍌 

PS ... bătalia la "parter" ... se câstigă tot timpul sus ... la "etaj" 😉

Pupicei Max🥵🤭😏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Spuneau niste baieti pe undeva ca esti frumoasa. Niste cadre taiate cu fata ar prinde bine pentru toate partile. Tot aveti voi fotografi cu mana de studio, stiu ei ce au de facut ca sa nu fii identificabila, dar sa-si poata  face o idee cine e interesat. Si nu stiu daca e trecut pe undeva timpul la finalizare, poti sa il mai scrii o data.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Senzația de a fi mai ușor decât ești de fapt reprezintă feelingul de plutire; am scris și în lipsa acestui feeling dar, deseori, mânat de acesta.

Acum,iarăși se întâmplă ; o fi de la vremea frumoasă sau mă voi fi eu, oare, iarăși racordat la mine după o perioadă în care m am aflat într-o stranie decădere... posibil și asta , dar posibil sa fie și fata de vină ...  Care fată? Pai ea, fata, cea de 1.7 M  mishto din cap pana în unghiile picioarelor, cu care unghii, mai nou, nu este foarte mulțumită (iartă ma te rog pentru aceasta neloială divulgare 🙂).

Am ajuns astăzi conform înțelegerii la ora stabilită, primit fiind într-o ținută impecabilă, prin care se vedeau toate formele, nimic vulgar, totul direct expus cu decentă și sexualitate în același timp, ținuta ei materială fiind... lăsată de fapt în șifonier!

Ne am așezat la un pahar de vorba mai întâi (fiind deja familiarizați unul celuilalt, avem deja o rutină plăcută ) și la scurt timp am fot poftit în camera surprizelor; teoretic nimic nu mai era o surpriza dar practic eu m-am surprins pe mine cu intensitatea, durata și pulsația ultimelor momente.

Asa mi se întâmplă atunci când ea,  îmi stimulează corpul în aceeași măsură cu trăirile emotionale, de data aceasta, ma recunosc învins în totalitate de ea, de Valentina.

În speranța revanșei îți promit o rejucare cu reguli identice , poate obțin de data aveasta măcar o remiză!🤨

Pana atunci, te îmbrățișez puternic!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Mares_is a spus:

Senzația de a fi mai ușor decât ești de fapt reprezintă feelingul de plutire; am scris și în lipsa acestui feeling dar, deseori, mânat de acesta.

Acum,iarăși se întâmplă ; o fi de la vremea frumoasă sau mă voi fi eu, oare, iarăși racordat la mine după o perioadă în care m am aflat într-o stranie decădere... posibil și asta , dar posibil sa fie și fata de vină ...  Care fată? Pai ea, fata, cea de 1.7 M  mishto din cap pana în unghiile picioarelor, cu care unghii, mai nou, nu este foarte mulțumită (iartă ma te rog pentru aceasta neloială divulgare 🙂).

Am ajuns astăzi conform înțelegerii la ora stabilită, primit fiind într-o ținută impecabilă, prin care se vedeau toate formele, nimic vulgar, totul direct expus cu decentă și sexualitate în același timp, ținuta ei materială fiind... lăsată de fapt în șifonier!

Ne am așezat la un pahar de vorba mai întâi (fiind deja familiarizați unul celuilalt, avem deja o rutină plăcută ) și la scurt timp am fot poftit în camera surprizelor; teoretic nimic nu mai era o surpriza dar practic eu m-am surprins pe mine cu intensitatea, durata și pulsația ultimelor momente.

Asa mi se întâmplă atunci când ea,  îmi stimulează corpul în aceeași măsură cu trăirile emotionale, de data aceasta, ma recunosc învins în totalitate de ea, de Valentina.

În speranța revanșei îți promit o rejucare cu reguli identice , poate obțin de data aveasta măcar o remiză!🤨

Pana atunci, te îmbrățișez puternic!

 

 

🤭o sa mi schimb culoarea pedichiurei ca da nu mi mai place🤣💋

Pe data viitoare cu mare drag te pupicesc💋💋🙈

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 ore, filipcozma a spus:

Spuneau niste baieti pe undeva ca esti frumoasa. Niste cadre taiate cu fata ar prinde bine pentru toate partile. Tot aveti voi fotografi cu mana de studio, stiu ei ce au de facut ca sa nu fii identificabila, dar sa-si poata  face o idee cine e interesat. Si nu stiu daca e trecut pe undeva timpul la finalizare, poti sa il mai scrii o data.

 

Toate pozele de pe forum sunt făcute de mine🙈🤭iar cine e interesat de obicei vine te pup zi frumoasa 💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 12:00🙃🌸

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei 🥰 🧸  

🏩 River Towers 🏩

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

🔥200 Finalizarea🔥

🔥400 ora🔥

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT 🥇

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 14:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei 🥰 🧸  

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥

 

🥇TOTUL ESTE P1ROTEJAT 🥇

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Magic Land
  • Oras:Magic Land

Salut! Am vizitat-o pe Valentina si confirm ca este o caprioară zveltă, corp slim cu forme frumoase, naturala, piele fina, ochi minunati, foarte draguta la voce si la atitudine.  Programare foarte ok wapp, locatie super ok, nimic de reprosat. Recomand maxim!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, alexvv a spus:

Salut! Am vizitat-o pe Valentina si confirm ca este o caprioară zveltă, corp slim cu forme frumoase, naturala, piele fina, ochi minunati, foarte draguta la voce si la atitudine.  Programare foarte ok wapp, locatie super ok, nimic de reprosat. Recomand maxim!

Pupiceiiii🥰🥰🥰și sa ne revedem cu bine 💋

Link spre comentariu

OK,  de data asta nu voi lungi vorba, ieri m-am "împiedicat" iarăși de scările blocului cu pricina, așa că am urcat iarăși în apartament și am fost iarăși tratat cu de toate ; cu de toate cele bune, de la o fată "bună rău" 🙂.

Deși vizitele mele la tine , cu voia ta, vor continua, pentru a nu crea speculații și discuții neavenite, reacțiile mele pe al tău topic vor fi mai rare; am spus deja ce am avut de spus : din punctul meu de vedere... ești... cum eu știu ca ești și îmi place cum esti și asta e tot ce contează!

Duminică frumoasă, Valentina, Duminica frumoasă vouă, tuturor!

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 26 minute, Mares_is a spus:

OK,  de data asta nu voi lungi vorba, ieri m-am "împiedicat" iarăși de scările blocului cu pricina, așa că am urcat iarăși în apartament și am fost iarăși tratat cu de toate ; cu de toate cele bune, de la o fată "bună rău" 🙂.

Deși vizitele mele la tine , cu voia ta, vor continua, pentru a nu crea speculații și discuții neavenite, reacțiile mele pe al tău topic vor fi mai rare; am spus deja ce am avut de spus : din punctul meu de vedere... ești... cum eu știu ca ești și îmi place cum esti și asta e tot ce contează!

Duminică frumoasă, Valentina, Duminica frumoasă vouă, tuturor!

 

 

 

Te pupăcesc 🤭💋😏

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 15:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei 🥰 🧸  

 

🏩 River Towers 🏩

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 11:00🙃🌸

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei 🥰 🧸  

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥

 

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT 🥇

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 15:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

🏩 River Towers 🏩

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

🔥200 Finalizarea🔥

🔥400 ora🔥 

 

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT🥇

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la "birou" începând cu ora 13:00 până la 22:30🥵😏

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

🔥200 Finalizarea🔥

🔥400 ora🔥 

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT🥇

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la "birou" începând cu ora 10:30 până la 22:30🥵😏

 

 

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT🥇

 

 

Screenshot_20230602-095132_Gallery.jpg

Screenshot_20230602-094921_Gallery.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...