Sari la conținut

❤️Valentina 0734729611


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 13:00🙃🌸

 

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

 

🥇TOTUL ESTE PROTEJAT🥇

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 13:00🙃🌸

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

🥇🥇Totul este protejat🥇🥇

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi am locuri disponibile după ora 13:00🙃🌸

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

🏩 River Towers 🏩

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

🥇🥇Totul este protejat🥇🥇

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la birou începând cu ora 11:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

🥇🥇Totul este protejat🥇🥇

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la birou începând cu ora 11:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

🏩 River Towers 🏩

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

🔥200 Finalizarea🔥

🔥400 ora🔥 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la birou începând cu ora 13:00🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

 

Link spre comentariu

Bună seara!

Promit sa povestesc, în timp, și ultimele experiente avute, care însă, nu m au convins, motiv pentru care le dau momentan "skip", însă astăzi,  m am întors la Valentina ; este ceva la ea cu efect de lasou asupra mea....

Hai sa vedem pe scurt cum a fost:

1.Am intarziat cateva minute

2."compensat" la duș alte minute

3."tigărit" împreună, timp similar, eu nefiind, de fel, fumător.

4.deplasare în dormitor unde efectul este maxim/magic, pentru mine este irezistibilă, cu o zi în urma eram, credeam eu, secătuit de o alta partida de iubire, astăzi am cedat lupta, sincer, în mintea mea, înainte sa înceapă, iar în fapt, la doar câteva minute după ce ne-am înlănțuit... îmi este "ciuda" și acum pentru ca senzația era atât de plina...

5.revenit la discuții, unele mai banale, altele mai personale, fără a trece însă bariere sensibile.

6.echipare completa, îmbrățișări susținute(apreciez mult aceasta permisiune) , și plecat!

7.verificat ora la ceasul de la mana și constatat faptul ca ceasul lipsește!

8.Intors, primit ceasul uitat, și constatat faptul ca :

- nu contează ca ai întârziat, nu contează ca te-ai stins repede, nu conteaza genul discuțiilor avute, contează faptul că, și pe viitor, tot la Valentina preferi sa îți uiți ceasul!

O seara liniștită!

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Mares_is a spus:

Bună seara!

Promit sa povestesc, în timp, și ultimele experiente avute, care însă, nu m au convins, motiv pentru care le dau momentan "skip", însă astăzi,  m am întors la Valentina ; este ceva la ea cu efect de lasou asupra mea....

Hai sa vedem pe scurt cum a fost:

1.Am intarziat cateva minute

2."compensat" la duș alte minute

3."tigărit" împreună, timp similar, eu nefiind, de fel, fumător.

4.deplasare în dormitor unde efectul este maxim/magic, pentru mine este irezistibilă, cu o zi în urma eram, credeam eu, secătuit de o alta partida de iubire, astăzi am cedat lupta, sincer, în mintea mea, înainte sa înceapă, iar în fapt, la doar câteva minute după ce ne-am înlănțuit... îmi este "ciuda" și acum pentru ca senzația era atât de plina...

5.revenit la discuții, unele mai banale, altele mai personale, fără a trece însă bariere sensibile.

6.echipare completa, îmbrățișări susținute(apreciez mult aceasta permisiune) , și plecat!

7.verificat ora la ceasul de la mana și constatat faptul ca ceasul lipsește!

8.Intors, primit ceasul uitat, și constatat faptul ca :

- nu contează ca ai întârziat, nu contează ca te-ai stins repede, nu conteaza genul discuțiilor avute, contează faptul că, și pe viitor, tot la Valentina preferi sa îți uiți ceasul!

O seara liniștită!

 

Pupicei puiule de pisică😏💋🙈

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor țin să va anunț cu părere de rău că nici astăzi nu voi fi la program 🥺❤Pupicei pentru toată lumea și va doresc un început de săptămâna fain❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Frumos
  • Disponibila
  • Oras:Târgu Frumos
  • Disponibila

Domnilor,  acesta doamna merge pe programari doar la clienti fideli sau si pentru cei care sunt la prima încercare? 

Spun asta deoarece am incercat de mai multe ori si nici nu răspunde. 

Daca merge pe  "circuit inchis" eu nu mai vad rostul discutiilor aici(ma refer in special la potențial clienti noi)

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, awer212 a spus:

Domnilor,  acesta doamna merge pe programari doar la clienti fideli sau si pentru cei care sunt la prima încercare? 

Spun asta deoarece am incercat de mai multe ori si nici nu răspunde. 

Daca merge pe  "circuit inchis" eu nu mai vad rostul discutiilor aici(ma refer in special la potențial clienti noi)

Dragul meu dacă în momentul în care îmi scrii sunt ocupată clar nu pot răspunde dar dacă îmi lași un mesaj ca îți pot răspunde oricând sau un interval orar revin cu răspuns nevrând sa creez neplăceri te pup seara faina🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...