Sari la conținut

❤️Valentina 0734729611


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, sofer100 a spus:

Eu in Galata nu stiu locatie;; daca e vorba de un bloc din Clopotari, e o zona fara concurenta, ferita de pestime. Palas Mall e opusul, e central, concurenta aparent mare, accesibil cam pt toata lumea, dar in calea tunarilor (pt fete singure pot fi unele incidente).

Problema la tine nu cred sa fie zona, ci momentul (studentii si IT sunt cu gandul la Bran, Borsa). Pe Iasi merge ori formare clientela permanenta, ori revenire periodica. Cine vrea sa isi formeze un segment fidelizat, eu zic ca e loc, mai ales daca ma gandesc la fete cum sunt Carina, Ioana, Amira...

Concurenta la Palas pt mine e doar aparent mare. Dupa servicii nu prea. 

 

Mulțumesc de sfat 😀

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, Pyrodraik a spus:

La Galata se refera cred ca la Conest Residence vis a vis de spitalul de recuperare și e o zona decenta cu puține domnite spre deloc.

Da da la acela ma refeream 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 minute, Daniela200 a spus:

Da da la acela ma refeream 

Cum spunea și șofer,  dacă mergi pe fidelizare sigur e o zona fără multă concurenta.  Care te vrea merge și în celalalt capăt al orașului 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața dragilor 😃astăzi ma găsiți  între orele 10:00-22:30 programările se fac pe WhatsApp sau telefonic ❤ pupicei și zi faină vă doresc 🤭🥶💖

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Buna ziua ! 

Eu o cunosc personal pe aceasta domnisoara! 🤗 Este o fata foarte frumoasa , are ochii aia mari si frumosi,buze frumoase si trasaturi ale corpului foarte faine!😺❤️ 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, Carinasw a spus:

Buna ziua ! 

Eu o cunosc personal pe aceasta domnisoara! 🤗 Este o fata foarte frumoasa , are ochii aia mari si frumosi,buze frumoase si trasaturi ale corpului foarte faine!😺❤️ 

Pupicei ❤❤🥰

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Am revenit dragilor🤭😋🙈❤vă aștept cu programări pentru mâine🤭În seara asta nu mai am nimic disponibil pupiceiii pentru toată lumea 🤭💋💋😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...