Sari la conținut

❤️Valentina 0734729611


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Disponibilitat: 🌝12:00-23:00🌃

Pentru programări mă găsiți pe WhatsApp sau telefonic 😊am rugămintea ca programările sa fie făcute și confirmate cu ceva timp înainte pentru a nu exista neplăceri😊💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Astazi voi fi disponibilă pana la 23:00🌃🌝🥰

 

Pentru programări mă găsiți pe WhatsApp sau telefonic 😊am rugămintea ca programările sa fie făcute și confirmate cu ceva timp înainte pentru a nu exista neplăceri😊💋

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilitate: 🌝12:30 - 22:00🌃
Pentru programări mă găsiți pe WhatsApp sau telefonic 😊am rugămintea ca programările sa fie făcute și confirmate cu ceva timp înainte pentru a nu exista neplăceri😊💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă începând cu ora 12:30 💋

Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🌸Pupicei dragilor și 1 Mai liniștit sa aveți 🌸

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi începe programul de la ora 14 🥰❤ Iar locația mea de astăzi va fi la River Towers😁💋

Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🌸Pupicei dragilor  🌸

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi începe programul de la ora 12:30 😁

Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🌸Pupicei dragilor  🌸

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

   

Dragilor astăzi voi începe programul de la ora 12:30 😁

Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei dragilor 🥰

20230221_150129.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

💋Disponibilitate 💋

❤11:00-21:00❤

Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei dragilor 🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Locuri disponibile după ora 15:00💋🥰Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei dragilor 🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi numai am nimic disponibil va aștept cu programări pentru mâine pupicei 🥰

Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei dragilor 🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi mă veți găsi la "birou" începând cu ora 13:30:2qm40hg :251x

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei dragilor 🥰    

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutari! Am vizitat-o pe domnisoara in cauza acum o saptamana. 
 

E super fun de vorbit cu ea, curata, nu te grabeste sau chestii de genul iar locatia e decenta. Dar hai sa trecem la actiunea propriu zisa:

gfe: un 8-9, sarutari doar pe corp 

op: pentru mine e un 7 pentru ca e protejat si la partea asta nu suport prezervativul

np: all good, nota 10 aici

Prestatoarea: corp - fata, pentru mine e un 10. E frumoasa, caterinca si forme minunate 👌
 

Locatie: 9, nu foarte multe de comentat. 
 

Overall o experienta faina, am sa revin cu placere. Sa stii ca m-ai facut sa ma gandesc daca imi voi revopsi parul domnisoara 🤔😁

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 51 minute, catalin4 a spus:

Salutari! Am vizitat-o pe domnisoara in cauza acum o saptamana. 
 

E super fun de vorbit cu ea, curata, nu te grabeste sau chestii de genul iar locatia e decenta. Dar hai sa trecem la actiunea propriu zisa:

gfe: un 8-9, sarutari doar pe corp 

op: pentru mine e un 7 pentru ca e protejat si la partea asta nu suport prezervativul

np: all good, nota 10 aici

Prestatoarea: corp - fata, pentru mine e un 10. E frumoasa, caterinca si forme minunate 👌
 

Locatie: 9, nu foarte multe de comentat. 
 

Overall o experienta faina, am sa revin cu placere. Sa stii ca m-ai facut sa ma gandesc daca imi voi revopsi parul domnisoara 🤔😁

 

Mulțumesc de vizită și te mai aștept cu mare drag!!❤

Vreau sa aleg eu culoarea vopselei 😏🙈🙃

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
La 08.05.2023 la 12:40, catalin4 a spus:

Salutari! Am vizitat-o pe domnisoara in cauza acum o saptamana. 
 

E super fun de vorbit cu ea, curata, nu te grabeste sau chestii de genul iar locatia e decenta. Dar hai sa trecem la actiunea propriu zisa:

gfe: un 8-9, sarutari doar pe corp 

op: pentru mine e un 7 pentru ca e protejat si la partea asta nu suport prezervativul

np: all good, nota 10 aici

Prestatoarea: corp - fata, pentru mine e un 10. E frumoasa, caterinca si forme minunate 👌
 

Locatie: 9, nu foarte multe de comentat. 
 

Overall o experienta faina, am sa revin cu placere. Sa stii ca m-ai facut sa ma gandesc daca imi voi revopsi parul domnisoara 🤔😁

 

 

🙈🙃

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...