Sari la conținut

❤️Valentina 0734729611


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost si eu la aceasta fata. Programarea a fost pe whatsass, a fost foarte prompta. Am ajuns la River, primul bloc de la strada etaj 11. Am luat un numar.

Note: Locatie 9, curat

Aspect fata: 5, e foarte slaba, forme deloc, uratica, intunecațica la ten daca vreti sa ma intelegeti, dintii raruti.

Igiena: 10

GFE: 7, este de treaba dar face niste glume, de parnaie

Oral P: 7,5 asa si asa

Normal P: 6, mediocru, geme fals, isi mai aminteste cate o gluma in timpul actului si rade singura

Achitat jum de ora ai plecat.

De revenit: nu.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața dragilor de astăzi voi fi la birou începând cu ora 13:30 și voi mai fi disponibilă în iasi pana joi😀🥰🥰🥰va pupicesc pe toți chiar și concurența🙃🙃😆🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 12 ore, dinamicu a spus:

Am fost si eu la aceasta fata. Programarea a fost pe whatsass, a fost foarte prompta. Am ajuns la River, primul bloc de la strada etaj 11. Am luat un numar.

Note: Locatie 9, curat

Aspect fata: 5, e foarte slaba, forme deloc, uratica, intunecațica la ten daca vreti sa ma intelegeti, dintii raruti.

Igiena: 10

GFE: 7, este de treaba dar face niste glume, de parnaie

Oral P: 7,5 asa si asa

Normal P: 6, mediocru, geme fals, isi mai aminteste cate o gluma in timpul actului si rade singura

Achitat jum de ora ai plecat.

De revenit: nu.

💋💋Îți mulțumesc pentru vizită 💋💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața dragilor de astăzi voi fi la birou începând cu ora 13:30 și voi mai fi disponibilă în iasi pana joi😀🥰🥰🥰va pupicesc pe toți ❤❤🤍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

INDISPONIBILĂ

Vă mulțumesc tuturor pentru vizite si ne revedem curând 🤫😌😁Vă pupicesc oameni faini❤❤❤grijă de voi🤭🤭

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună seara oameni faini bine v-am regăsit de mâine ma veți găsi la program începând cu ora 13:00🤗🤗🤗Vă pupiceeesccc❤❤❤🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la birou începând cu ora 12:30🙃🌸

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la birou începând cu ora 12:30🙃🌸

 

 

 

 Programările se fac pe WhatsApp sau telefonic 🌸confirmarea sau anularea programării se face cu o ora înainte 💋💋(în caz contrar numărul de telefon va fi blocat)🥰Pupicei pentru toată lumea 🥰 💋🧸 

 

 

🏩 River Towers 🏩

 

NU SUNAȚI VIDEO CĂ NU RĂSPUND

 

🔥200 Finalizarea🔥

 

🔥400 ora🔥 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, funpark a spus:

Valentina este o fata frumoasa, sexy, haioasa, dezinvolta, futacioasa. Enumerarea nu este exhaustiva si nu neaparat in aceasta ordine. 

Te pupacesc și îți mulțumesc de vizită 🤣❤❤❤💋să ne revedem cu bine💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor astăzi voi fi la program începând cu ora 16 și ținând cont ca am început mai târziu voi lua doar câteva programări la ora❤🥰🥰🥰va pupiceescc

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Tocmai ce m-am intors de la Valentina, cu gustul ei pe buze... O fata superba, proaspat bronzata, slim , un fund bestial. Top model! M-am pierdut cand mi-a deschis usa.  Actiunea a fost intensa, de scurta durata din partea mea, fiind foarte excitat. Nu vreau sa dau note, pentru ca nu prea are sens.

Oralul protejat, poate fi un minus, dar executat cu interes.

Normal protejat, pozitia doggy, spre rusinea mea, am terminat foarte repede. Se misca foarte bine si pur si simplu view-ul este fantastic.

Achitat o ora, 400 de lei, doar o finalizare si un masaj foarte reusit.

Recomand si sper sa pot sa mai revin!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 ore, christiann a spus:

Tocmai ce m-am intors de la Valentina, cu gustul ei pe buze... O fata superba, proaspat bronzata, slim , un fund bestial. Top model! M-am pierdut cand mi-a deschis usa.  Actiunea a fost intensa, de scurta durata din partea mea, fiind foarte excitat. Nu vreau sa dau note, pentru ca nu prea are sens.

Oralul protejat, poate fi un minus, dar executat cu interes.

Normal protejat, pozitia doggy, spre rusinea mea, am terminat foarte repede. Se misca foarte bine si pur si simplu view-ul este fantastic.

Achitat o ora, 400 de lei, doar o finalizare si un masaj foarte reusit.

Recomand si sper sa pot sa mai revin!

Mulțumesc pentru vizită și te mai aștept cu mare drag🤫🥰🥰💋😁

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă începând cu ora 13:00💋💋

🌆Locația este la River Towers 🌆

♀️200 -30 de minute♀️

♀️400-ora♀️

CONFIRMAREA SAU ANULAREA PROGRAMĂRII SE FACE CU O ORA ÎNAINTE ÎN CAZ CONTRAR NUMĂRUL DE TELEFON VA FI BLOCAT  

Vă pupiceeesc😙🥰🤗

 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă începând cu ora 13:00💋💋

🌆Locația este la River Towers 🌆

♀️200 -30 de minute♀️

♀️400-ora♀️

CONFIRMAREA SAU ANULAREA PROGRAMĂRII SE FACE CU O ORA ÎNAINTE ÎN CAZ CONTRAR NUMĂRUL DE TELEFON VA FI BLOCAT  

Vă pupiceeesc😙🥰🤗

 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...