Sari la conținut

Matura deva 0746310248


Postări Recomandate

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Bă a-ți înnebunit, de cât așa ceva m-ai bine labă, eu când am văzut-o șoc total nașpa rău femeia, n-ai cum să dai banii la așa ceva 😂 mergeți fraților la Adelina,Carla fete care m-ai vin la noi de pe forum, și traseista cu opelul de la Geoagiu e Moss pe lângă asta!!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 3 ore, florea79 a spus:

Colegiul cocodor ai fost la doamna de iți dai cu porerea? Citește recenzile ce ai spus tu  nu îi așa eu am fost 

Am fost, și acum fug de la sperietură, doar nu mă dau ,,porerea" doar așa 😂, acum fiecare are gusturi diferite dar în opinia gusturilor mele așa ceva nu se poate fute🤔

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
Acum 8 ore, cocodor a spus:

Bă a-ți înnebunit, de cât așa ceva m-ai bine labă, eu când am văzut-o șoc total nașpa rău femeia, n-ai cum să dai banii la așa ceva 😂 mergeți fraților la Adelina,Carla fete care m-ai vin la noi de pe forum, și traseista cu opelul de la Geoagiu e Moss pe lângă asta!!

Decât să mă duc la cele anunțate de tine mai bine fut nevasta altuia că nu merg cu 30 de minute și programare pe internet noroc că le-a dat ăștia net ne limitat 

Nu face reclama la ceva ce nu este bio că nu există 

Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
Acum 11 minute, cosmin2281 a spus:

Decât să mă duc la cele anunțate de tine mai bine fut nevasta altuia că nu merg cu 30 de minute și programare pe internet noroc că le-a dat ăștia net ne limitat 

Nu face reclama la ceva ce nu este bio că nu există 

Cum tu nu o halești pe doamna nici alți nu halesc aceste 2 personaje din .......

 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 3 ore, cosmin2281 a spus:

 

Cosmine eu nu fac reclamă la nimeni dacă citești topic Carla eu am zis că nu e uau și nu e pe gustul meu, acum Adelina pentru mine e Nr 1  pe Deva, dar acum la cum arată matura ta, nu cred că fuți tu nimic pe gratis 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
Acum 1 oră, cocodor a spus:

Cosmine eu nu fac reclamă la nimeni dacă citești topic Carla eu am zis că nu e uau și nu e pe gustul meu, acum Adelina pentru mine e Nr 1  pe Deva, dar acum la cum arată matura ta, nu cred că fuți tu nimic pe gratis 😂

Nu-s cu publi 24 rar foarte rar sa zic 2/4 ori pe ani dar urmăresc sincer nu e i lauda am ce fute dar eu nu merg la futut să mă înțelegi mie îmi place preludiu sa stau sa ......aste pe 24 astea sunt așa sati goleti coaiele adică un fel de laba dar ți-o face altcineva 

Link spre comentariu
Reputație: 30
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Pentru mine e de evitat doamna! 

Am sunat-o pentru o intalnire ...eram la intrare in Deva... mi-a dat locatia si am plecat direct la intalnire..... Cand ajung surpriza nu mai raspunde, am stat 40 de minute si nimic.... am trimis mesaje si nici un raspuns. ....

Teapa,teapa,teapa

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 30
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Pe baza recenziilor voastre am vrut si eu sa o vizitez.... eram la intrare in Deva cand am sunat-o... am ajuns la locatie si nu a mai raspuns... am asteptat 40 min si nimic... nu a rasp nici la mesaje nici la tel... 

Pentru mine e o tepara

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 28.10.2023 la 5:20, cosmin2281 a spus:

Decât să mă duc la cele anunțate de tine mai bine fut nevasta altuia că nu merg cu 30 de minute și programare pe internet noroc că le-a dat ăștia net ne limitat 

Nu face reclama la ceva ce nu este bio că nu există 

Nu știu despre ce vorbești,dar Adelina e superioara la majoritatea, dacă te duci cu aere de cine ești e posibil sa nu se poarte cu tine wow, dar eu zic că femeia este ce trebuie fără nici un comentariu

Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
Acum 5 ore, Alexandru239 a spus:

Nu știu despre ce vorbești,dar Adelina e superioara la majoritatea, dacă te duci cu aere de cine ești e posibil sa nu se poarte cu tine wow, dar eu zic că femeia este ce trebuie fără nici un comentariu

Ști cum e când mergi de mai multe ori la aceeași femeie deja ești văzut și tratat altfel 

Fiecare din noi probabil ii place ceva și atunci ție drag sa mergi la lindicul acela

Din prima nai cum să-ți dai seama doar daca mergi de mai multe ori și vezi că lucrarea ebla fel și calitatea e la fel 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 55 minute, cosmin2281 a spus:

Ști cum e când mergi de mai multe ori la aceeași femeie deja ești văzut și tratat altfel 

Fiecare din noi probabil ii place ceva și atunci ție drag sa mergi la lindicul acela

Din prima nai cum să-ți dai seama doar daca mergi de mai multe ori și vezi că lucrarea ebla fel și calitatea e la fel 

 

Mi-a plăcut femeie din prima când am mers la ea, nu sta cu ochii pe ceas, nu te grăbește, de super comunicativa

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Colegi eu merg de vriun an la ea dar nu o cheamă Adelina îi doamna căsătorită cu părul lung după ce ne-am văzut de citeva ori mia acceptat cam tot doar nu anal Nu face anal 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 4 minute, florea79 a spus:

Colegi eu merg de vriun an la ea dar nu o cheamă Adelina îi doamna căsătorită cu părul lung după ce ne-am văzut de citeva ori mia acceptat cam tot doar nu anal Nu face anal 

 

Scuze pe sait îi ca anunț Am revenit matură 43

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
La 06.01.2024 la 23:06, man69 a spus:

Pe baza recenziilor voastre am vrut si eu sa o vizitez.... eram la intrare in Deva cand am sunat-o... am ajuns la locatie si nu a mai raspuns... am asteptat 40 min si nimic... nu a rasp nici la mesaje nici la tel... 

Pentru mine e o tepara

Îi doar părerea ta colegu nu poate să aștepte după toți femeia își face treaba și eu am dat destul de greu îi foarte căutată dacă am insistat un pic ma primit și îi foarte de treabă nu-i ca puștoaicele ele spun că fac oral și în două minute ești cu prezervativ pe instrument în schimb doamna face oral dacă vrei pină termini cu înghițire și nici după nu se oprește brusc se m-ai joacă 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Eu nu mai înțeleg nimic din topicul ăsta.

Până la urmă numărul de telefon din titlu al cui e????

A doamnei de pe Zamfirescu sau a doamnei care era cu bărbatul?

Că toată lumea vorbește despre toată lumea....nici nu mai știi care recenzie e pentru cine....

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 2 ore, publicuncut a spus:

Păi și doamna care era pe Zamfirescu?

Diana parcă sau cum o chema....care r numărul ei?

Sau care din ele e mai ok de vizitat?

Doamna îi pe Minerului ce-a cu parul lung adevărat îi mărită 

Link spre comentariu

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 6 minute, florea79 a spus:

Doamna îi pe Minerului ce-a cu parul lung adevărat îi mărită 

Dar o fost la cuplu înainte am înțeles că nu mai intră la cuplu nu o cheamă Diana și nu merge pe Zamfirescu doar minerului 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...