Sari la conținut

CBT extrem, Castrare


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 03.11.2023 la 22:49, MateiMihai50 a spus:

Bună seara exista cineva care castreaza sau care cauta o relație cu un sclav? 

Stiu pe cineva la Obreja care ar avea sanse sa te rezolve la caput! Fara gluma! Ai nevoie de ajutor si se poate rezolva problema ta. Nu este normal sa iti doresti asa ceva!!! Depaseste orice granita de sanatate psihica dorinta ta si chiar nu vad nici un fel de placere in asa ceva, nici sadism nici masochism, e boala curata!

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
La 19.11.2023 la 9:21, randunica a spus:

Stiu pe cineva la Obreja care ar avea sanse sa te rezolve la caput! Fara gluma! Ai nevoie de ajutor si se poate rezolva problema ta. Nu este normal sa iti doresti asa ceva!!! Depaseste orice granita de sanatate psihica dorinta ta si chiar nu vad nici un fel de placere in asa ceva, nici sadism nici masochism, e boala curata!

Este o fantezie a multor sclavi si stapane si torturarea testiculelor si controlul absolut al stapanei provoaca niste senzatii super! Pacat ca Romania nu prea are stapane adevarate

Link spre comentariu
Acum 10 ore, Eminescuuu a spus:

Este o fantezie a multor sclavi si stapane si torturarea testiculelor si controlul absolut al stapanei provoaca niste senzatii super! Pacat ca Romania nu prea are stapane adevarate

Sunt destule "Stapane adevarate"  in Romania insa daca vreun fantezist "sclav" ajunge la spital voluntar sau involuntar, cei de la urgenta,  se autosesizeaza si cheama Politia. 

În România, sancțiunile pentru infracțiunile de vătămare corporală sunt prevăzute în Codul Penal. Pedepsele variază în funcție de gravitatea vătămării, circumstanțele cazului și alte aspecte relevante. Conform Codului Penal român, vătămarea corporală poate fi pedepsită cu închisoare, iar articolul relevant este 200.

Potrivit articolului 200 din Codul Penal român:

Vătămarea corporală din culpă se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.
 

 

Asa ca Stapanele din Romania sunt mai degraba precaute.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, schweppes123 a spus:

Sunt destule "Stapane adevarate"  in Romania insa daca vreun fantezist "sclav" ajunge la spital voluntar sau involuntar, cei de la urgenta,  se autosesizeaza si cheama Politia. 

În România, sancțiunile pentru infracțiunile de vătămare corporală sunt prevăzute în Codul Penal. Pedepsele variază în funcție de gravitatea vătămării, circumstanțele cazului și alte aspecte relevante. Conform Codului Penal român, vătămarea corporală poate fi pedepsită cu închisoare, iar articolul relevant este 200.

Potrivit articolului 200 din Codul Penal român:

Vătămarea corporală din culpă se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.
 

 

Asa ca Stapanele din Romania sunt mai degraba precaute.

 

Pai ca sclav daca iti doresti cu adevarat asta, iti asumi pana la capat si nu iti dai in gat stapana pentru ca ti-a satisfacut fantezia... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 7 ore, Eminescuuu a spus:

Pai ca sclav daca iti doresti cu adevarat asta, iti asumi pana la capat si nu iti dai in gat stapana pentru ca ti-a satisfacut fantezia... 

Raman la parerea mea,trebuie sa fii bolnav psihic sa vrei sa te castreze cineva. Nu e nici o placere, e boala curata! Mergeti la psihiatru si tratati-va!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj/Oradea
  • Oras:Cluj/Oradea
Acum 12 ore, randunica a spus:

Raman la parerea mea,trebuie sa fii bolnav psihic sa vrei sa te castreze cineva. Nu e nici o placere, e boala curata! Mergeti la psihiatru si tratati-va!

In 99% din cazuri este doar o fantezie, e drept ca  si acei 1% exista dar sunt cazuri extrem de rare.

Atata timp cat este doar un roleplay la o sesiune de BDSM, este chiar ff excitant, eu chiar am trait o experienta de genul cu Mistress Antonella, am si lasat recenzie aici pe site in care am detaliat acest roleplay, care de altfel a fost initiat de ea nu de mine, dar a fost al naibii de hot😅

In concluzie,cred ca e mișto rau sa iti sopteasca stapana la ureche tot felul de lucruri pe care ti le-ar face coaielor tale, in timp ce esti imobilizat si nu ai niciun control.

deci, parerea mea e ca atata timp cat e 100% fantezie e chiar ceva foarte excitant pt submis🤗

Link spre comentariu
Acum 36 minute, steeel a spus:

Va las aici un video cu Mistress Antonella, in care are un scenariu legat de castrare chimica pt sclav. Pt cine intelege engleza va fi un deliciu 🥰

https://en.luxuretv.com/videos/mistress-antonella---chemical-castration-for-my-slave-146306.html

Ce castrare ?!

Se caca direct in gura lui :)

Ii zice despre... dar nu face nimic..

Dar @mariusicaaaaa vrea faptic nu doar vorbe.

Asta este diferenta...

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De castrat nu te va castra nimeni cu bună știință, dar avem prin București dominatoare care lovesc foarte tare, poate ajungi accidental la rezultatul scontat. Ai grijă ce-ți dorești. 😁

Dar sunt dominatoare care sunt dispuse să se prefacă și să îți întrețină fantezia până la un punct dacă le ceri. Eu m-am jucat așa cu cineva.

Link spre comentariu

Reputație: 14
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am citit putin accidental dar nu sunt expert in termeni...

Dar se pare ca mai nou, conform ultimelor tendinte, se permite in protocoalele medicale si celor ce vor sa fie eunuci/nullo/non-binari(cei care vor sa fie castrati) sa primeasca operatie de la medic pentru asa ceva, in lumea vestica.

Adica asa cum daca vrei momentan sa devii transexual te poti duce la medic chirurg(specializat pe asa ceva) si iti va taia organele si ti le va face sa para ca organe de sexul opus(operatia este perfect legala si in Romania cred daca e facuta de medici autorizati), la fel mai nou se pare ca au introdus si operatii legale la cerere pentu eunuci... Dar pentru eunuc/nullo/non-binar spre deosebire de transsexuali, doar te castreaza nu iti face altceva special sa te feminizeze din cate inteleg, e chiar mai simplu decat la trans.

Dar trebuie 6 luni inainte de operatie sa iei tratament/pastile de castrare chimica(care este reversibila) sa vezi daca iti place inainte sa te opereze... Si recomanda vad totusi o mica doza de testosteron sau de estrogen(ce alegi tu) dupa castrare  sa nu faci osteoporoza/etc.

Am dat accidental peste urmatorul medic(o doamna/domnisoara) din Irlanda/SUA care face astfel de operatii inclusiv castrari la cerere din cate vad in vieeo-uri, dar nu stiu daca la noi in tara se fac astfel de tratamente/operatii la cerere de catre medici:

https://m.youtube.com/watch?v=tsUy1htMi2Y&pp=ygUbU2lkaGJoIGdhbGxhY2hlciBjYXN0cmF0aW9u

https://m.youtube.com/watch?v=zEowPU2l1Ig&pp=ygUQR2FsbGFnaGVyIGV1bnVjaA%3D%3D

Dar, castrarea care nu este facuta de medici, conform protocoalelor medicale, este pedepsita ca vatamare corporala dupa cum au spus cei de mai sus.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...