Sari la conținut

"Curtea" suprema


Vizitator 1_potrivitu

Postări Recomandate

Reputație: 4354
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Chiar acum, duhovnicul a spus:

Hmmm...acum ma simt ca un hot. Semnatura mea este inspirata dintr-un citat al lui Winston Churcill. Mi s-a parut ca mi se potriveste. S-o las asa, sau sa-i dau quote?...

Când mă fac verde eu unu semnez unic 🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4116
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 37 minute, kzsz84 a spus:

Dar eu nu prea v-am mai vazut sa dezbateti public subiecte, era interesant, asa ca incercam sa incurajez prin comentariul meu.

Nu există colegule "subiecte". "Subiectul" e unul singur: 🍑, și pe ăsta până când să-l dezbați? 🤣🤣

  • Haha 1

       

Link spre comentariu
Reputație: 4354
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 2 minute, albdom82 a spus:

Din cauza ta mi-am șters semnătura, sper că ești mulțumit 😂

N-am crezut nici în visurile mele urate că te pot influența în așa măsură 🥲

P.S . Personal,  semnătura anterioară era mai tare , te caracteriza mai bine  🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4116
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, armando77 a spus:

N-am crezut nici în visurile mele urate că te pot influența în așa măsură 🥲

P.S . Personal,  semnătura anterioară era mai tare , te caracteriza mai bine  🤣

Semnătura anterioară era una nostimă și se voia a fi o glumă. Dar nu mă reprezintă absolut deloc, eu sunt un om cu tendințe melancolice și triste din păcate. Încerc sa schimb lucrul ăsta, de acolo și acea semnătură și diversele glume (proaste) pe care le mai fac pe-aici.

  • Like 1

       

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2065
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii
1 minute ago, albdom82 said:

Semnătura anterioară era una nostimă și se voia a fi o glumă. Dar nu mă reprezintă absolut deloc, eu sunt un om cu tendințe melancolice și triste din păcate. Încerc sa schimb lucrul ăsta, de acolo și acea semnătură și diversele glume (proaste) pe care le mai fac pe-aici.

Un trubadur melancolic si trist, vesnic indragostit. Reiese si din poza din avatar...🤣 

  • Haha 2

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Reputație: 4354
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 1 minut, albdom82 a spus:

Semnătura anterioară era una nostimă și se voia a fi o glumă. Dar nu mă reprezintă absolut deloc, eu sunt un om cu tendințe melancolice și triste din păcate. Încerc sa schimb lucrul ăsta, de acolo și acea semnătură și diversele glume (proaste) pe care le mai fac pe-aici.

Numai prin glume , zâmbete , bună dispoziție poți schimba starea unui om , să-l faci să nu mai fie trist , melancolic . Întreabă ce fată vrei tu  ce fel de bărbați preferă și pe urmă mai vorbim . Seară plăcută!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2065
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii
13 minutes ago, armando77 said:

Când mă fac verde eu unu semnez unic 🤣

Baga spanac la greu. Sau scoate banutul din tescherea si in maxim juma' de ora te-ai inverzit...😜

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Reputație: 4354
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Chiar acum, duhovnicul a spus:

Baga spanac la greu. Sau scoate banutul din tescherea si in maxim juma' de ora te-ai inverzit...😜

Nu , eu încarc la tonomat , cu bitcoin 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2065
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii
2 minutes ago, armando77 said:

Numai prin glume , zâmbete , bună dispoziție poți schimba starea unui om , să-l faci să nu mai fie trist , melancolic . Întreabă ce fată vrei tu  ce fel de bărbați preferă și pe urmă mai vorbim . Seară plăcută!

Io zic sa va bagati mintile in cap, sa dati drumul la un razboi.

Lasati veselia si buna dispozitie, ca apare 1q si da cu voi de toti peretii...🤣🤣🤣

  • Haha 1

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Reputație: 4354
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 1 minut, duhovnicul a spus:

Io zic sa va bagati mintile in cap, sa dati drumul la un razboi.

Lasati veselia si buna dispozitie, ca apare 1q si da cu voi de toti peretii...🤣🤣🤣

Război în pat , nu aici 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 782
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, duhovnicul a spus:

Io zic sa va bagati mintile in cap, sa dati drumul la un razboi.

Lasati veselia si buna dispozitie, ca apare 1q si da cu voi de toti peretii...🤣🤣🤣

Da domle'! Aprop positiv! 💪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2065
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii

Potrivituleeee!!! Unde umbli? Iti sufla in ceafa aia mica...🤣🤣🤣

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Reputație: 640
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
8 hours ago, albdom82 said:

Nu există colegule "subiecte". "Subiectul" e unul singur: 🍑, și pe ăsta până când să-l dezbați? 🤣🤣

Ai si tu dreptate.... ce drac sa se mai dezbata, am citit si eu RECENZIA lui @MisterX stii tu, THE RECENZIE ( ca in razboiul mondial D-DAY).

Dupa lectura s-a lasat liniste in capul meu : )))) 

Apoi, mi-am adus aminte ca zicea mai in gluma sau serios la o recenzie ca ia niste suplimente (ca face sport), si ma gandeam sa imi zica ce si de unde ia suplimentele : )))

  • Haha 4
Link spre comentariu
Reputație: 640
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@MisterX ce faci?! Dai un ras la commentul meu dar nu vad PM -ul cu ce mananci sa mananc si eu : ))) 

Glumesc... dar totusi o lista cu alimentele recomandate de doctor X daca ai nu strica :)))

Si puii de draci care au citit au zis: " tatiiii tatiiii euuu cand ma fac mare vreau sa fut ca Mister X!!! "

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, duhovnicul a spus:

Potrivituleeee!!! Unde umbli? Iti sufla in ceafa aia mica...🤣🤣🤣

  Cu puțină treabă prin  Chișinău.  

 Sunt hotărât s-o las mai moale " cu DG ,  nici măcar ascuns " , pentru că așa  dau curs discuțiilor  și uite așa pierd  timp foarte prețios.  Ok . a fost frumos.... da gata,  vreau să  fiu concentrat pe interesul meu . 

@AlexaNdra1q , îmi "suflă în ceafă" 😌🤣 ....  topicul deschis de ea,  chiar merită să fie campion .  Eu cu Alexandra ,  am schimbat DG ul , într-un altfel de loc , 

mai interesant , mai distractiv , hăhăială,  intrigă ... 

" Omul sfințește locul " 

Dacă mi-aș mai dori  discuții,  aș avea subiecte fără număr....

că în"grădina lui Ion" ,  sunt fel și fel de haimanale" dobitoace😖

și deoparte și de alta.  

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 644
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, kzsz84 a spus:

Ai si tu dreptate.... ce drac sa se mai dezbata, am citit si eu RECENZIA lui @MisterX stii tu, THE RECENZIE ( ca in razboiul mondial D-DAY).

Dupa lectura s-a lasat liniste in capul meu : )))) 

Apoi, mi-am adus aminte ca zicea mai in gluma sau serios la o recenzie ca ia niste suplimente (ca face sport), si ma gandeam sa imi zica ce si de unde ia suplimentele : )))

Sportul facut in perioada adolescentei/tineretii (continuat si mai tarziu) e mai important decat suplimentele...

Asa ca mai bine intreaba-l pe @MisterX cat sport face si daca are patratele...🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1

.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

"Oamenii vor uita ce ai spus, vor uita ce ai făcut, dar nu vor uita niciodată cum i-ai făcut să se simtă.” 

   Toate bune . 

  

Link spre comentariu
Reputație: 640
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 minutes ago, Ioan_xyz said:

Sportul facut in perioada adolescentei/tineretii (continuat si mai tarziu) e mai important decat suplimentele...

Asa ca mai bine intreaba-l pe @MisterX cat sport face si daca are patratele...🤣🤣🤣

: ))) eu glumesc, sunt convins ca e de la gene bune de fapt.

Stii cum noi ne tragem din Daci si Romani? El cred ca e decat din Romani ca aia erau kinky mother fuckers :)))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 644
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, kzsz84 a spus:

: ))) eu glumesc, sunt convins ca e de la gene bune de fapt.

Stii cum noi ne tragem din Daci si Romani? El cred ca e decat din Romani ca aia erau kinky mother fuckers :)))

Da si cand se invartoseaza un dac din ala muncit la greu...iese cu scantei!!! 

😉💪

  • Haha 3

.

Link spre comentariu
Reputație: 6866
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce am auzit eu 😂😂😂o putza tare si o buna conditie fizica ar cam fi de ajuns si daca mai faci si scheme bune cu limba, ceva freestyle 😂😂😂, nu stiu daca mai e nevoie de suplimente. 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 25175
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Vad ca v-am starnit cu recenzia Alexei 😁.

Ce suplimente?... pai mie mi se scula si cand ma gandeam ce prostioare urmeaza sa fac cu ea. Imi plac fetele dispuse sa incerce fantezii din astea mai kinky. Joculetele sexuale sunt foarte excitante pentru mine. Pai de exemplu ii spuneam Alexei sa nu-si stearga  lacrmile la ochi ca am muncit pentru ele. Din cand in cand se oprea si se uita in sus la mine sa imi arate cum ii curg lacrimile, iar eu o analizam atent si ii spuneam ca nu e suficient 😈, la care ea spunea foarte serios "-Aaa ok, deci trebuie sa o mai sug". Cum sa nu stai cu pula sculata? Ma excita mai mult ideea joculetului asta in sine decat actiunea.

Deci suplimentele sunt indeplinirea fanteziilor 😁

Aveam o fata la care obisnuiam sa merg frecvent si cand venea vorba de sex, dialogul nostru era ceva de genul:

"-Mai am o fantezie cu tine"

"-Nici nu mai vreau sa aud" 😂

Dupa imbratisari si sarutari... spunea "-Ia zi, ce vrei sa facem?". La replica asta eram deja cu pula sculata 🤭

Joculetele astea fac o partida de sex perfecta. Sexul in sine fara ceva psihic in spate nu are mare farmec pentru mine. Imi place cand o fata intra in filmul meu si sexul devine ceva jucaus si provocator, indiferent de stilul ei, "kinky" sau "love" , sau unele le imbina de minune pe amandoua cum era fata de care spuneam mai sus.

Sper ca v-am lamurit cum e cu fututul, fanteziile, dieta si suplimentele 😁

  • Like 9
  • Haha 1

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 644
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 59 minute, MisterX a spus:

Salut! Vad ca v-am starnit cu recenzia Alexei 😁.

Ce suplimente?... pai mie mi se scula si cand ma gandeam ce prostioare urmeaza sa fac cu ea. Imi plac fetele dispuse sa incerce fantezii din astea mai kinky. Joculetele sexuale sunt foarte excitante pentru mine. Pai de exemplu ii spuneam Alexei sa nu-si stearga  lacrmile la ochi ca am muncit pentru ele. Din cand in cand se oprea si se uita in sus la mine sa imi arate cum ii curg lacrimile, iar eu o analizam atent si ii spuneam ca nu e suficient 😈, la care ea spunea foarte serios "-Aaa ok, deci trebuie sa o mai sug". Cum sa nu stai cu pula sculata? Ma excita mai mult ideea joculetului asta in sine decat actiunea.

Deci suplimentele sunt indeplinirea fanteziilor 😁

Aveam o fata la care obisnuiam sa merg frecvent si cand venea vorba de sex, dialogul nostru era ceva de genul:

"-Mai am o fantezie cu tine"

"-Nici nu mai vreau sa aud" 😂

Dupa imbratisari si sarutari... spunea "-Ia zi, ce vrei sa facem?". La replica asta eram deja cu pula sculata 🤭

Joculetele astea fac o partida de sex perfecta. Sexul in sine fara ceva psihic in spate nu are mare farmec pentru mine. Imi place cand o fata intra in filmul meu si sexul devine ceva jucaus si provocator, indiferent de stilul ei, "kinky" sau "love" , sau unele le imbina de minune pe amandoua cum era fata de care spuneam mai sus.

Sper ca v-am lamurit cum e cu fututul, fanteziile, dieta si suplimentele 😁

Bine ca ai elucidat misterul - @MisterX!!! 

😀😀😀

 

  • Haha 1

.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4116
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 58 minute, MisterX a spus:

Salut! Vad ca v-am starnit cu recenzia Alexei 😁.

Ce suplimente?... pai mie mi se scula si cand ma gandeam ce prostioare urmeaza sa fac cu ea. Imi plac fetele dispuse sa incerce fantezii din astea mai kinky. Joculetele sexuale sunt foarte excitante pentru mine. Pai de exemplu ii spuneam Alexei sa nu-si stearga  lacrmile la ochi ca am muncit pentru ele. Din cand in cand se oprea si se uita in sus la mine sa imi arate cum ii curg lacrimile, iar eu o analizam atent si ii spuneam ca nu e suficient 😈, la care ea spunea foarte serios "-Aaa ok, deci trebuie sa o mai sug". Cum sa nu stai cu pula sculata? Ma excita mai mult ideea joculetului asta in sine decat actiunea.

Deci suplimentele sunt indeplinirea fanteziilor 😁

Aveam o fata la care obisnuiam sa merg frecvent si cand venea vorba de sex, dialogul nostru era ceva de genul:

"-Mai am o fantezie cu tine"

"-Nici nu mai vreau sa aud" 😂

Dupa imbratisari si sarutari... spunea "-Ia zi, ce vrei sa facem?". La replica asta eram deja cu pula sculata 🤭

Joculetele astea fac o partida de sex perfecta. Sexul in sine fara ceva psihic in spate nu are mare farmec pentru mine. Imi place cand o fata intra in filmul meu si sexul devine ceva jucaus si provocator, indiferent de stilul ei, "kinky" sau "love" , sau unele le imbina de minune pe amandoua cum era fata de care spuneam mai sus.

Sper ca v-am lamurit cum e cu fututul, fanteziile, dieta si suplimentele 😁

Salut! Părerea mea, nu că vreau să-ți țin socoteala la bani, dar atât timp cât nu te-a băgat cu capul între picioarele 🍑 ei și nu te-a pus să o lingi cât de mult și de bine 🤭, și fără comentarii că altfel îți mai arde câte una cu biciul pe care-l ține la îndemână...mi se pare o investiție proastă 🤣🤣

Dar cum am zis, sunt bănuții tăi și faci ce vrei cu ei...cine sunt eu să zic altfel? 🤷

  • Haha 4

       

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, albdom82 a spus:

Salut! Părerea mea, nu că vreau să-ți țin socoteala la bani, dar atât timp cât nu te-a băgat cu capul între picioarele 🍑 ei și nu te-a pus să o lingi cât de mult și de bine 🤭, și fără comentarii că altfel îți mai arde câte una cu biciul pe care-l ține la îndemână...mi se pare o investiție proastă 🤣🤣

Dar cum am zis, sunt bănuții tăi și faci ce vrei cu ei...cine sunt eu să zic altfel? 🤷

🤦‍♂️

 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 4116
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, Stealth99 a spus:

🤦‍♂️

 

Îmi pare că n-ai înțeles nimic... lasă că va înțelege el.

       

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...