Sari la conținut

💎ELIZA💎🔞0723022962🔞


Postări Recomandate

  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 5 ore, sofer100 a spus:

Corpul se vede bine ... Daca aspectul facial ar fi de 8+, ar fi al doilea atu.   

Eu credeam ca ai fost deja 😉😂

Dacă si "bătrânului" Dan ... i.a plăcut ... eu sunt sigur ca e tipă f misto ... la toate aspectele fizice ... Si ca sa fiu si  ... cârcotaş 🙊... singura problema imi pare a fi  de natură ... "chimică" 🚫 ... adica ca nu se  ... sărută nici măcar pe 💋 .

Spor. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

🔞 LISTA SERVICII 🔞

😈Oral protejat 😈

😈Normal protejat😈  

😈Masaj de relaxare (doar la o ora)😈

😈69,foot job😈

😈Masaj erotic😈

😈striptease😈

💰PREȚURILE SUNT URMĂTOARELE:💰

200 finalizare 300 ora 

Deplasare 500 lei ora

 NU ACCEPT PERSOANE CU ACCESORII, MĂRIMI MARI, ÎN STARE DE EBRIETATE ETC. 😘😘😘

Programarile se pot efectua pe Whatsaap sau la numărul de telefon:0723022962

🔞COMFIRM POZELE🔞

8A4C5264-2806-44FD-A779-9B7726A16AFF.jpeg

31ECA52A-98A4-477D-87BF-45AF54AD6CEB.jpeg

4C5DAD54-5BE0-4770-8849-B8569A751A0D.jpeg

BA32BF43-4359-42B1-A66B-4AEA0041646F.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 15:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
On 5/11/2023 at 12:09 AM, max.ce.te. said:

Eu credeam ca ai fost deja 😉😂

Dacă si "bătrânului" Dan ... i.a plăcut ... eu sunt sigur ca e tipă f misto ... la toate aspectele fizice ... Si ca sa fiu si  ... cârcotaş 🙊... singura problema imi pare a fi  de natură ... "chimică" 🚫 ... adica ca nu se  ... sărută nici măcar pe 💋

Spor. 

Si eu credeam ca nu esti cu sarut pe buze, fk... Eu nu sunt.  Am avut o intentie ferma, dar ceva nu s-a potrivit la mine. Ramane intre principalele tentatii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dragi mei țin sa va anut ca nu mai am locuri libere pentru azi nici pentru mâine va astept cu programari pentru luni 😘😘😘😘😘

Va urez un wekeend minunat !!!💋❤️🔞

Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 8 ore, sofer100 a spus:

Si eu credeam ca nu esti cu sarut pe ...

In general nu si .. nu.i vorba de prejudecati ... Dar in situatii ... particulare ... daca e reactie chimica reciproca si e... neaparat exoterma...  Daca e ok  pt ambele părți ... de ce nu?

Imi pare ca fetei ii merge f bine si bravo ei ...  asta e un indicator bun.

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 11:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inainte in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 11:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inainte in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 12:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inainte in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 11:00 pana  târziu.😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

💎Bună astăzi ma găsiți la "birou" după ora 15:00 pana la 00:00 

Programarile se fac TELEFONIC sau WHATSSAP 💎🔞

CONFIRMAREA sau ANULAREA se face cu o ora înainte în caz contrar numarul de telefon va fi BLOCAT. ❤️🔞🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 12:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu

Bună seara! Mai nou, nu își vor încerca șansa cu tine sau cu mine, noi oameni decenți în exprimare și existență doar zeflemitoriii, ipocriții sau rău intenționații, mai nou sunt și humanoizii  de data recentă cu aspect identic uman dar care au problema societății ultimilor ani: nu pot folosi abilitatea de a fi fost (cu forța cred eu) alfabetizati întrucât ei nu înțeleg ceea ce citesc, scriu cuvinte doar ca să fie la număr, astfel nu pot folosi avantajul de a fi ființe inteligente;pai poate de asta... pentru că le lipește... update-ul de la "Android" 😯!
Teoretic mă desconsider răspunzând sporadic acestor persoane și ar trebui sa îmi închei activitatea descriptiva de pe acest forum, practic însă sunt dator forumului care mi-a adus în prim plan atâtea fete simpatice și dragi, cum le numesc eu.
Mai nou,  un exemplar dintre acestea (nu dintre fete) îmi transmite ca am citat ceva într-o exprimare dintre ale mele ; nu exagerez, dar cred cu tărie ca el nu face diferența  intre citat , a recita, recitire, în condițiile în care m-am exprimat fără "."  și fără , asa cum se cuvine, să enunț sursa citatului, de fapt vorbind cu propriile cuvinte.

Scuze, Eliza, scuze admin's pentru intro-ul atat de lung, nu am scris toate acestea pentru a-mi refracta ego-ul, doar sper ca măcar pe topicul acesta sa fie mai puțin vorbit aiurea și mai multe păreri cu bun simț scrise despre deținătoarea acestuia.

Fiind în zona în care se afla locația (bld Chimiei ) am transmis un mesaj pe WhatsApp la  care am primit răspuns destul de repede și la fel de repede eram în holul gazdei.
Gazda foarte tânără, cu un corp suplu, micuța de statura, la prima privire nu am primit un feedback lămuritor asupra ei.
Imediat după ce ne am făcut cunoscuți am mers la dus, mi-a plăcut curățenia găsită acolo.
Prosopul oferit ulterior era și el curat, asa ca l am folosit.
Am schimbat câteva dialoguri banale și apoi  am convenit sa începem distracția.
Fata este simpatica (a umblat puțin la buze, cred ca ar trebui sa le lase "a la nature", personal cred ca tinerețea este cel mai bun produs cosmetic. ) , deși părea cam grăbită la început cu acțiunea noastră dar  curată la trup cu adevărat, premisele nu erau rele.
Inițial am crezut ca nu rezistă mult într o poziție, ulterior mi am dat seama ca ea credea ca îmi terminasem deja porția de placere. Nimic mai greșit, asa ca, după alte câteva schimbări de "abordare" am sfârșit acțiunea inlănțuind-o de la spate, efectul fiind maxim.
Ulterior, dându-și probabil seama de natura mea prietenoasă și fără de ipocrizie s-a apropiat mai mult prin vorba și atitudine, lucruri ce au făcut sa o vad într o lumina și mai bună și să îmi dau seama ca este o opțiune pentru vizite viitoare.
Salutari cu respect, celor care știu sa primească și sa ofere la schimb!
 

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Am sa fac eu vreo 2 mici completari.

-Primele poze sunt facute intr-o lumina rosiatica, care o face sa para satena. De la mama ei este bruneta, ca in poza pe scaun  .

-Are corp de sirena, pe undeva pe la 1.66. Curbele imi par mai frumoase decat in primele poze.

-Cine vrea sa o intercepteze, sa ajunga cu vreo 7 minute inainte, ca dureaza putin ghidarea, liftul are o particularitate, se mai nimeresc vecini la ore din astea de trafic si tre  sa ii lasi la lift etc (dar are vecini de treaba, mai repede m-au ghidat ei :drool)

-fotografii inteligenti sa mai plece in vacanta, niste poze natur ar ajuta mai mult ( poate sa si le faca ea singura in oglinda, pe afara, oriunde. imbracata , dezbracata- dar nelucrate)  . Ca si corp e buna de trantit/de harjoana, dar pozele te fac sa astepti ceva diferit. Cred ca ar putea sa aiba de pierdut de la asta, dar e doar o parere. Ce ma pricep eu ...

-in caz ca nu s-a prins cineva, ora pare mai avantajoasa pt toate partile  

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 10 ore, Mares_is a spus:

Bună seara! Mai nou, nu își vor încerca șansa cu tine sau cu mine, noi oameni decenți în exprimare și existență doar zeflemitoriii, ipocriții sau rău intenționații, mai nou sunt și humanoizii  de data recentă cu aspect identic uman dar care au problema societății ultimilor ani: nu pot folosi abilitatea de a fi fost (cu forța cred eu) alfabetizati întrucât ei nu înțeleg ceea ce citesc, scriu cuvinte doar ca să fie la număr, astfel nu pot folosi avantajul de a fi ființe inteligente;pai poate de asta... pentru că le lipește... update-ul de la "Android" 😯!
Teoretic mă desconsider răspunzând sporadic acestor persoane și ar trebui sa îmi închei activitatea descriptiva de pe acest forum, practic însă sunt dator forumului care mi-a adus în prim plan atâtea fete simpatice și dragi, cum le numesc eu.
Mai nou,  un exemplar dintre acestea (nu dintre fete) îmi transmite ca am citat ceva într-o exprimare dintre ale mele ; nu exagerez, dar cred cu tărie ca el nu face diferența  intre citat , a recita, recitire, în condițiile în care m-am exprimat fără "."  și fără , asa cum se cuvine, să enunț sursa citatului, de fapt vorbind cu propriile cuvinte.

Scuze, Eliza, scuze admin's pentru intro-ul atat de lung, nu am scris toate acestea pentru a-mi refracta ego-ul, doar sper ca măcar pe topicul acesta sa fie mai puțin vorbit aiurea și mai multe păreri cu bun simț scrise despre deținătoarea acestuia.

Fiind în zona în care se afla locația (bld Chimiei ) am transmis un mesaj pe WhatsApp la  care am primit răspuns destul de repede și la fel de repede eram în holul gazdei.
Gazda foarte tânără, cu un corp suplu, micuța de statura, la prima privire nu am primit un feedback lămuritor asupra ei.
Imediat după ce ne am făcut cunoscuți am mers la dus, mi-a plăcut curățenia găsită acolo.
Prosopul oferit ulterior era și el curat, asa ca l am folosit.
Am schimbat câteva dialoguri banale și apoi  am convenit sa începem distracția.
Fata este simpatica (a umblat puțin la buze, cred ca ar trebui sa le lase "a la nature", personal cred ca tinerețea este cel mai bun produs cosmetic. ) , deși părea cam grăbită la început cu acțiunea noastră dar  curată la trup cu adevărat, premisele nu erau rele.
Inițial am crezut ca nu rezistă mult într o poziție, ulterior mi am dat seama ca ea credea ca îmi terminasem deja porția de placere. Nimic mai greșit, asa ca, după alte câteva schimbări de "abordare" am sfârșit acțiunea inlănțuind-o de la spate, efectul fiind maxim.
Ulterior, dându-și probabil seama de natura mea prietenoasă și fără de ipocrizie s-a apropiat mai mult prin vorba și atitudine, lucruri ce au făcut sa o vad într o lumina și mai bună și să îmi dau seama ca este o opțiune pentru vizite viitoare.
Salutari cu respect, celor care știu sa primească și sa ofere la schimb!
 

 

 

 

Îți mulțumesc pentru vizita și te mai astept cu drag 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...