Sari la conținut

💎ELIZA💎🔞0723022962🔞


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, filipcozma a spus:

Am sa fac eu vreo 2 mici completari.

-Primele poze sunt facute intr-o lumina rosiatica, care o face sa para satena. De la mama ei este bruneta, ca in poza pe scaun  .

-Are corp de sirena, pe undeva pe la 1.66. Curbele imi par mai frumoase decat in primele poze.

-Cine vrea sa o intercepteze, sa ajunga cu vreo 7 minute inainte, ca dureaza putin ghidarea, liftul are o particularitate, se mai nimeresc vecini la ore din astea de trafic si tre  sa ii lasi la lift etc (dar are vecini de treaba, mai repede m-au ghidat ei :drool)

-fotografii inteligenti sa mai plece in vacanta, niste poze natur ar ajuta mai mult ( poate sa si le faca ea singura in oglinda, pe afara, oriunde. imbracata , dezbracata- dar nelucrate)  . Ca si corp e buna de trantit/de harjoana, dar pozele te fac sa astepti ceva diferit. Cred ca ar putea sa aiba de pierdut de la asta, dar e doar o parere. Ce ma pricep eu ...

-in caz ca nu s-a prins cineva, ora pare mai avantajoasa pt toate partile  

 

 

 

Îți mulțumesc pentru vizita și te mai astept cu drag 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

🔞BUNA DRAGI MEI ȚIN SA VA ANUNȚ CA ASTĂZI NU MAI AM NICI UN LOC LIBER!🔞

VA ASTEPT CU PROGAMAR PENTRU MÂINE

💎PROGRAMARIL SE FAC TELEFONIC SAU PE WHATSAPP💎

💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Am vizitat recent titulara pentru o finalizare, iar experienta pe care am avut-o se duce  mai mult spre o zona negativa, fara macar sa am vreo dorinta de a o revizita. 

Nu voi insista prea mult pe programare, locatie sau igiena, astea au fost de nota 10.  Programarea a fost respectata; locatia mare, curata, dotata, cu prosop si toate cele; igiena corespunzatoare, fara niciun miros in orice pozitie, ceea ce e de apreciat, poate parul din jurul sfarcurilor, lasat prea mult sa creasca, e un minus (da, da, e natural, poate tine de gusturi, mie nu-mi place)

Ca aspect, este o tipa slabuta, scunduta, cu forme placute, fund maricel, sani mici spre medii. Luați ca reper poza din locatie, cea de la spate, cea 'ne-profi', ca sa nu aveti asteptari nerealiste. Din pacate am pierdut din minte imaginea feței, dar imi aduc aminte ca o catalogasem cu 'hai ca-i ok'. 

La servicii am ramas cu un gust amar, luand in considerare si pretul practicat. 

Am inceput direct cu OP, nicio atingere sau alt gest inainte. Un singur ritm, o singura miscare, fara deep, nimic special, din cand in cand o mana care mai ajungea pe sateliti. 

La NP am schimbat mai multe pozitii. Priveliste frumoasa din doggie, iarasi acea mana care mai aparea pe la sateliti, dar care parca ma facea sa-mi pierd atentia de la senzatia principala. Cu ea deasupra, o singura miscare si ritm. 

Cu fiecare minut cu care se prelungea numarul simteam cum se ducea in jos si atitudinea ei pozitiva de la inceput. Undeva pe la minutul 15 al vizitei a venit si rugamintea de a finaliza mai repede. 

Un alt lucru deranjant a fost telefonul care suna fara a fi pe silentios. Asta si vorbitul la telefon cu alt client atat timp cat eu sunt acolo mi se par a fi lipsa de respect,  mai ales ca vizita n-a fost una spontana, ci programata. 

Cum spuneam, consider ca serviciile sunt departe de pretul practicat, eu n-o sa mai revin. 

 

 

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 12:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 14 ore, rockin a spus:

Am vizitat recent titulara pentru o finalizare, iar experienta pe care am avut-o se duce  mai mult spre o zona negativa, fara macar sa am vreo dorinta de a o revizita. 

Nu voi insista prea mult pe programare, locatie sau igiena, astea au fost de nota 10.  Programarea a fost respectata; locatia mare, curata, dotata, cu prosop si toate cele; igiena corespunzatoare, fara niciun miros in orice pozitie, ceea ce e de apreciat, poate parul din jurul sfarcurilor, lasat prea mult sa creasca, e un minus (da, da, e natural, poate tine de gusturi, mie nu-mi place)

Ca aspect, este o tipa slabuta, scunduta, cu forme placute, fund maricel, sani mici spre medii. Luați ca reper poza din locatie, cea de la spate, cea 'ne-profi', ca sa nu aveti asteptari nerealiste. Din pacate am pierdut din minte imaginea feței, dar imi aduc aminte ca o catalogasem cu 'hai ca-i ok'. 

La servicii am ramas cu un gust amar, luand in considerare si pretul practicat. 

Am inceput direct cu OP, nicio atingere sau alt gest inainte. Un singur ritm, o singura miscare, fara deep, nimic special, din cand in cand o mana care mai ajungea pe sateliti. 

La NP am schimbat mai multe pozitii. Priveliste frumoasa din doggie, iarasi acea mana care mai aparea pe la sateliti, dar care parca ma facea sa-mi pierd atentia de la senzatia principala. Cu ea deasupra, o singura miscare si ritm. 

Cu fiecare minut cu care se prelungea numarul simteam cum se ducea in jos si atitudinea ei pozitiva de la inceput. Undeva pe la minutul 15 al vizitei a venit si rugamintea de a finaliza mai repede. 

Un alt lucru deranjant a fost telefonul care suna fara a fi pe silentios. Asta si vorbitul la telefon cu alt client atat timp cat eu sunt acolo mi se par a fi lipsa de respect,  mai ales ca vizita n-a fost una spontana, ci programata. 

Cum spuneam, consider ca serviciile sunt departe de pretul practicat, eu n-o sa mai revin. 

 

 

Îti mulțumesc pentru vizita, cu siguranța cei care m-a cunosc deja râd citind aceste rânduri 

O zi buna sa ai 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 10 minute, Eliza21 a spus:

Îmi mulțumesc pentru vizita, cu siguranța cei care m-a cunosc deja râd citind aceste rânduri 

O zi buna sa ai 💋

Da ne cacam pe noi de ras:))) ca cereti 2 mil pe o semi-muie

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

🔞 LISTA SERVICII 🔞

😈Oral protejat 😈

😈Normal protejat😈  

😈Masaj de relaxare (doar la o ora)😈

😈69,foot job😈

😈Masaj erotic😈

😈striptease😈

💰PREȚURILE SUNT URMĂTOARELE:💰

200 finalizare 300 ora 

Deplasare 500 lei ora

 NU ACCEPT PERSOANE CU ACCESORII, MĂRIMI MARI, ÎN STARE DE EBRIETATE ETC. 😘😘😘

Programarile se pot efectua pe Whatsaap sau la numărul de telefon:0723022962

🔞COMFIRM POZELE🔞

8A4C5264-2806-44FD-A779-9B7726A16AFF.jpeg

31ECA52A-98A4-477D-87BF-45AF54AD6CEB.jpeg

4C5DAD54-5BE0-4770-8849-B8569A751A0D.jpeg

BA32BF43-4359-42B1-A66B-4AEA0041646F.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 12:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Va salut, colegi futaciosi!

Văzut pozele, plăcut, sunat, plecat plin de entuziasm pentru a o bifa. In general cele care fac protejat totul au un  standard de calitate ridicat si am zis ca e cazul si la exemplarul de fata, dar de unde. Nu vreau sa ma întind la recenzii detaliate căci,  deja am pierdut timpul cu ea odată nu mai are sens sa ii acord timpul meu și cu recenzia. Concret pozele o avantajează maxim sunt fotoshop-ate , pare înaltă... în realitate este o piticanie, o minionă, tinerică cei drept, cu un corp feciorelnic și bună de pula, dar cu atitudine arogantă și cu aere de superioritate în momentul în care ii atragi atenția că se grăbește. Fata e versata e haladită, chiar daca e tânără  și are impresii in cap de gen " ca ea a crescut printre țigani si are scoala vietii...", Îi spun ca tigani nu sunt un exemplu pozitiv pt o fata tânără. Nu ca mă înșel ca sunt oameni buni, cumsecade. In gandul meu dați fă nebuno cu reveneală si hai sa ne apucam de treaba ca nu am ce vorbi cu tine ca esti "pamant de flori". Facem în număr cu oral și normal protejat unde nu e nimic spectaculos ieșit din comun unde nu lipsesc figurile "ba că mai usor, ba nu te infinge așa tare", ba tine picioarele sa nu penetrezi prea  adânc... in fine. Dupa ce terminam cu primul numar așa "târâș grăpiș" trecuse vreo jumate de ora si ii spun să ne apucam de al doilea,  la care ea că nu mai este timp...cum nu mai este timp?La mine ora are 40 de minute . WTF!!! Deci nici măcar 45  50 min.  I-am zis ca îmi vine repede și cu insistente, rugăminți am forțat al doilea număr mai mult de draci , unde am dat mai mult de ciudă decât de plăcere. Igiena fetei era ok nu am simtit nici un miros suspect dar, concluzia este ca a fost un timp pierdut, o experiență mizerabilă cu o atitudine arogantă și niște bani aruncați pe geam . Eu personal nu revin și nu o recomand și pe degeaba de dă pizdă.

Sa aveti împliniri relaxante și frumoase în lumea curvăsărelii, dragi colegi.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, tonelush a spus:

Va salut, colegi futaciosi!

Văzut pozele, plăcut, sunat, plecat plin de entuziasm pentru a o bifa. In general cele care fac protejat totul au un  standard de calitate ridicat si am zis ca e cazul si la exemplarul de fata, dar de unde. Nu vreau sa ma întind la recenzii detaliate căci,  deja am pierdut timpul cu ea odată nu mai are sens sa ii acord timpul meu și cu recenzia. Concret pozele o avantajează maxim sunt fotoshop-ate , pare înaltă... în realitate este o piticanie, o minionă, tinerică cei drept, cu un corp feciorelnic și bună de pula, dar cu atitudine arogantă și cu aere de superioritate în momentul în care ii atragi atenția că se grăbește. Fata e versata e haladită, chiar daca e tânără  și are impresii in cap de gen " ca ea a crescut printre țigani si are scoala vietii...", Îi spun ca tigani nu sunt un exemplu pozitiv pt o fata tânără. Nu ca mă înșel ca sunt oameni buni, cumsecade. In gandul meu dați fă nebuno cu reveneală si hai sa ne apucam de treaba ca nu am ce vorbi cu tine ca esti "pamant de flori". Facem în număr cu oral și normal protejat unde nu e nimic spectaculos ieșit din comun unde nu lipsesc figurile "ba că mai usor, ba nu te infinge așa tare", ba tine picioarele sa nu penetrezi prea  adânc... in fine. Dupa ce terminam cu primul numar așa "târâș grăpiș" trecuse vreo jumate de ora si ii spun să ne apucam de al doilea,  la care ea că nu mai este timp...cum nu mai este timp?La mine ora are 40 de minute . WTF!!! Deci nici măcar 45  50 min.  I-am zis ca îmi vine repede și cu insistente, rugăminți am forțat al doilea număr mai mult de draci , unde am dat mai mult de ciudă decât de plăcere. Igiena fetei era ok nu am simtit nici un miros suspect dar, concluzia este ca a fost un timp pierdut, o experiență mizerabilă cu o atitudine arogantă și niște bani aruncați pe geam . Eu personal nu revin și nu o recomand și pe degeaba de dă pizdă.

Sa aveti împliniri relaxante și frumoase în lumea curvăsărelii, dragi colegi.

Îți mulțumesc pentru vizita😘

1 Atitudinea mea este în funcție de cea a clientului!!!

2 Nu sunt de ednie dar nici nu am nimic cu ei suntem toți oameni in egala măsura

3 La mine ora are 60 de minute și finalizarea 30 

Zi frumoasa in continuare😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor in seara asta mai am doar 3 locuri disponibile

🔞19:00

🔞22:00

🔞23:30

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fiblocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, Eliza21 a spus:

Îți mulțumesc pentru vizita😘

1 Atitudinea mea este în funcție de cea a clientului!!!

2 Nu sunt de ednie dar nici nu am nimic cu ei suntem toți oameni in egala măsura

3 La mine ora are 60 de minute și finalizarea 30 

Zi frumoasa in continuare😘

Atitudinea mea a fost una liniștită, respectuosă și cu bun simț , nu mai încerca să găsești o explicație care în realitate nu există dragă domnișoară. Asta e cea mai puerila  explicație. Atitudinea mea față de tine a fost una care a arătat ca am un grad de civilizație înalt pe care tu nu îl ai. Dacă te dai asa civilizată pune poze reale cu tine nu poze profesionale prelucrate și nu mai induce în eroare colegii. Și când ai "ferestre" libere și  nu ai clienți nu mai sta pe forum pune mâna și mai citește cate ceva,  ca îți va prinde bine la "ednie". Chiar cititul te poate ajuta să ai o atitudine corecta față de noi cei care îți suntem clienți sau fraieri cum ne cataloghezi probabil și care plătim pentru calitate și bun simț,  nu pentru harneală de asta de "ednie". 

Numai bine si sa ai spor ...în a-ți schimba atitudinea, în una normală. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 11:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

IMG_1464.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragii mei astazi nu mai am Nici un loc liber 💎🔞

CINE DOREȘTE PENTRU MAINE, VA AȘTEPT CU PROGRAMARI TELEFONIC SAU PE WHATSAAP.🔞🔞  

😘😘😘 Va pup 😘😘😘

Sa aveți o zi buna în continuare ❤️🌼🏘️

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 12:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 11:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor astazi sunt disponibila incepand cu ora 11:00 pana la ora 00:00. 😘😈🔞

 

💋Programãrile se fac pe WhatsAap sau telefonic.💋

 

🔞Confirmarea sau anularea se face cu o ora inanite in caz contrar numaru de telefon va fi blocat.😘😘😘😘😘

Link spre comentariu

Și eu vroiam sa scriu un review negativ, dar am crezut că sunt eu aiurea și m-am abținut. Văzând comentariile voastre scrii și eu. 

Am fost la ea in prima zi când a ajuns la Iași. Se plângea că la Brașov n-avea clienți și că de asta a venit aici. 

Experiwnta destul de nasoala, confirm tot ce s-au mai scris aici. Oral slab, normal mediocru (m-am chinuit sa termin), replici de genul 'nu pune mana pe mine că ai mâinile reci'. 

Spor. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...