Sari la conținut

0741649150 profil fals


Postări Recomandate

  • Oras:Botoșani
  • Oras:Botoșani

Am vizitat domnișoara din anunț, mai bine spus doamnă ca nu bate pozele din anunț cu ce am văzut.. Totul fake dar am rămas pentru o finalizare a cerut 150 cu oral protejat iam dat 200 ca vroiam fără protecție dar nu merită nici 100.

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 12 ore, Marianboss5 a spus:

Am vizitat domnișoara din anunț, mai bine spus doamnă ca nu bate pozele din anunț cu ce am văzut.. Totul fake dar am rămas pentru o finalizare a cerut 150 cu oral protejat iam dat 200 ca vroiam fără protecție dar nu merită nici 100.

Nu mai mergeți frate la fetele de pe publi. Fiecare are care 2 anunțuri diferite cel puțin, si in nici una din poze nu e cea care o sa te aștepte la usa. 

  • Like 1
Link spre comentariu
16 minutes ago, HellYeahGirl said:

Nu mai mergeți frate la fetele de pe publi. Fiecare are care 2 anunțuri diferite cel puțin, si in nici una din poze nu e cea care o sa te aștepte la usa. 

Cat timp se merge la toate rapandulele și le lăsați bani chiar și pt deranj...vor reveni aici cat mai des. Înafara de Daiana, Anna și Sara(chiar daca m-a tepuit, are servicii corecte și arată bine) altele NU ai ce vizita. Servicii mediocre, poze false și figuri...asta au restul de pe publi în BT.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
On 5/15/2023 at 10:48 AM, outofmymind said:

Cat timp se merge la toate rapandulele și le lăsați bani chiar și pt deranj...vor reveni aici cat mai des. Înafara de Daiana, Anna și Sara(chiar daca m-a tepuit, are servicii corecte și arată bine) altele NU ai ce vizita. Servicii mediocre, poze false și figuri...asta au restul de pe publi în BT.

Corect👍

Link spre comentariu

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
On 5/15/2023 at 10:27 AM, HellYeahGirl said:

Nu mai mergeți frate la fetele de pe publi. Fiecare are care 2 anunțuri diferite cel puțin, si in nici una din poze nu e cea care o sa te aștepte la usa. 

Asa ar trebui sa facem👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...