Sari la conținut

❤️Corina❤️0755302439


Postări Recomandate

  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 2 minute, Osiris0 a spus:

Felicitari pentru prima programare la Corina !!!

Asteptam cu interes recenzia dupa intalnire.

Spor sa ai !!! :138x

Te aștept și pe tine 😂🤯 când vin ,anunt.

Si acum...sa fiu puțin rea , prioritate la programari vor avea clienții care m-au vizitat de mai multe ori 😂😂😂😂 

 

‼️ INDISPONIBILA ,AJUNG SAPTAMANA VIITOARE ‼️ Acum voiam sa vad cine îmi duce dorul, hihihi, va pup pe năsuc.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

No atunci eu mă retrag, deși am dat urmărire la topic să văd printre primii când revii. Văd că jocurile si progrămarile sunt făcute deja, spor! Printre primii nu-s, prioritate nu am, asta e😪😪😪.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 oră, Carinasw a spus:

Iti spun în privat dacă vrei ,pentru restul gagiilor vreau sa fie surpriza 😂🤭❤ sa ii las sa ma înjure puțin 😝

Pt asta ai 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 oră în urmă, Carinasw a spus:

Te aștept și pe tine 😂🤯 când vin ,anunt.

Si acum...sa fiu puțin rea , prioritate la programari vor avea clienții care m-au vizitat de mai multe ori 😂😂😂😂 

 

‼️ INDISPONIBILA ,AJUNG SAPTAMANA VIITOARE ‼️ Acum voiam sa vad cine îmi duce dorul, hihihi, va pup pe năsuc.

Dar pt asta.. 

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Ceaaaaaooooooo dragii mei ! Începând de luni după amiaza (cel mai exact ora 15) voi fi prezenta la datorie...pentru a da corijarea...😪 

Dacă mai sunt si alti corigenți, va aștept cu drag și interes pe wapp..😁😂❤(Programari preiau de mâine seara ,sau luni dimineață)! 

👉Prioritate la programari au persoanele cunoscute sau programările mai lungi.

👉Preturile si serviciile sunt cele din semnatura ,nimic în plus  nimic în minus !

Programul meu zilnic va fi de la 11-20(19 ultima programare ) în weekend nu voi lucra ! 

Vă pup ,și abia aștept sa va revad 🥺❤❤‼️

Va las 2 poze cu mine , sa îmi dați note pentru outfit.

🙄‼️

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 18.09.2023 la 16:47, Carinasw a spus:

Trupul ei mi-a dereglat busolaaaaa🤭🥵

Al cui? Vreau și eu să fiu dereglat! 🤣🤣

Bine ai revenit, Corina! Ești și mai frumoasă, trebuie să mă conving zilele următoare!⚘❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 10 minute, Albano89 a spus:

Al cui? Vreau și eu să fiu dereglat! 🤣🤣

Bine ai revenit, Corina! Ești și mai frumoasă, trebuie să mă conving zilele următoare!⚘❤

Al meeeeeu 😊‼️ te aștept scumpeteeeee

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, o mica parere si din partea mea, fata e de luat acasa, mi-a placut mult de ea. Dupa o programare corecta pe whatsupp, in aceeasi zi ne-am si vazut, asa mai pe seara, comunicat zona, ajuns acolo am gresit scara ( am sunat de vreo 3 ori la nr creca cine sta acolo m-o blestemat ) si ajuns in locatie, surpriza surpriza, fata e frumoasa la față cu niste ochii superbi si corpu sa nu mai zic, arata mult mult mai bine ca in poze parerea mea. Ce imi place la ea e ca vorbeste, comunica are asa o stare relaxata, nu e genul timida ( nu ca ar fi ceva rau la prima intalnire ), te poti simti ca acasa. M-a servit cu un pahar de apa si am mers la dus, are apa de gura, prosoape curate tot ce trebuie, locatia draguta un frigider pe masura, apoi ea la dus si ne-am indreptat catre dormitor, din nou super natural decurs tot, oral foarte foarte bun chiar nu ma asteptam, sanii aia oh mama.. degeaba ii vedeti in poze in realitate sunt 'bomba' , normal foarte bun, incercat missionar, deasupra si finalizat. In concluzie fata e o dulcica, de fizic nici n-am cuvinte sunt fete care fac sala si nu arata ca ea, chiar m-am simtit super, eu sunt stilul mai romantic sa spun asa, si m-a lasat sa imi fac de cap si cu asta. Te pup Corina😘 si ne vedem cand ne-om vedea mi-ai lasat o impresie si o stare foarte buna chiar aveam nevoie.


Ps: Ai un parfum destul de puternic👀

  • Like 8
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 59 minute, OviTheOne a spus:

Salut, o mica parere si din partea mea, fata e de luat acasa, mi-a placut mult de ea. Dupa o programare corecta pe whatsupp, in aceeasi zi ne-am si vazut, asa mai pe seara, comunicat zona, ajuns acolo am gresit scara ( am sunat de vreo 3 ori la nr creca cine sta acolo m-o blestemat ) si ajuns in locatie, surpriza surpriza, fata e frumoasa la față cu niste ochii superbi si corpu sa nu mai zic, arata mult mult mai bine ca in poze parerea mea. Ce imi place la ea e ca vorbeste, comunica are asa o stare relaxata, nu e genul timida ( nu ca ar fi ceva rau la prima intalnire ), te poti simti ca acasa. M-a servit cu un pahar de apa si am mers la dus, are apa de gura, prosoape curate tot ce trebuie, locatia draguta un frigider pe masura, apoi ea la dus si ne-am indreptat catre dormitor, din nou super natural decurs tot, oral foarte foarte bun chiar nu ma asteptam, sanii aia oh mama.. degeaba ii vedeti in poze in realitate sunt 'bomba' , normal foarte bun, incercat missionar, deasupra si finalizat. In concluzie fata e o dulcica, de fizic nici n-am cuvinte sunt fete care fac sala si nu arata ca ea, chiar m-am simtit super, eu sunt stilul mai romantic sa spun asa, si m-a lasat sa imi fac de cap si cu asta. Te pup Corina😘 si ne vedem cand ne-om vedea mi-ai lasat o impresie si o stare foarte buna chiar aveam nevoie.


Ps: Ai un parfum destul de puternic👀

A fost o placere sa te întâlnesc! Iti doresc numai bine și te aștept cu drag și alta data 🤗❤❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Programare telefonica făcută de dimineață respectata de ambele părți cu confirmare din partea mea cu o ora înainte. 
Locatia:  apartament curat, baie utilata (prosoape curate si multe, sapun/gel de dus pentru toate gusturile.Cand am ajuns, am dat de domnisoara intr-o costumatie rosie, ce-i punea in valoare formele! Fata e frumoasa, curu' e spectacol...

Am lasat banu, pentru o ora si am mers la dus.

Inapoi in camera, fata era pe pat, asa ca am inceput eu cu sex oral,  Igiena impecabila, parfum placut pe piele. Au urmat sarutari, mangaieri, oral neprotejat oferit de ea si un 69, unde curu' ala misto m-a excitat enorm de tare .

Asa ca am cerut prezervativ si LOT, cu fatza spre mine, sa ne putem saruta si sa-i mangai si sarut sanii. Ejaculare intensa... relaxare in pat, apoi igienizare la baie.

Runda doi, cam pe acelasi tipar, dar sexul a fost facut in alte pozitii, pana la o noua ejaculare.

Fata e frumoasa, sexul a fost bun, ce-ti poti dori mai mult de atâta pentru mine domnisoara este super sau pe gustul meu .

- fata ok frumoasa sau pe gustul meu 9 

- fata (atitudine): 9.50 - zambareata, vorbareata 

- ON: 8.50, bun 

- NP: 9.00 - sex bun, cateva pozitii, doua ejaculari

Per ansamblu, o experienta extrem de placuta! De revenit si de recomandat eu unul o recomand pentru mine o fost foarte ok am plecat foarte mulțumit .

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 25 minute, remusV a spus:
Programare telefonica făcută de dimineață respectata de ambele părți cu confirmare din partea mea cu o ora înainte. 
Locatia:  apartament curat, baie utilata (prosoape curate si multe, sapun/gel de dus pentru toate gusturile.Cand am ajuns, am dat de domnisoara intr-o costumatie rosie, ce-i punea in valoare formele! Fata e frumoasa, curu' e spectacol...

Am lasat banu, pentru o ora si am mers la dus.

Inapoi in camera, fata era pe pat, asa ca am inceput eu cu sex oral,  Igiena impecabila, parfum placut pe piele. Au urmat sarutari, mangaieri, oral neprotejat oferit de ea si un 69, unde curu' ala misto m-a excitat enorm de tare .

Asa ca am cerut prezervativ si LOT, cu fatza spre mine, sa ne putem saruta si sa-i mangai si sarut sanii. Ejaculare intensa... relaxare in pat, apoi igienizare la baie.

Runda doi, cam pe acelasi tipar, dar sexul a fost facut in alte pozitii, pana la o noua ejaculare.

Fata e frumoasa, sexul a fost bun, ce-ti poti dori mai mult de atâta pentru mine domnisoara este super sau pe gustul meu .

- fata ok frumoasa sau pe gustul meu 9 

- fata (atitudine): 9.50 - zambareata, vorbareata 

- ON: 8.50, bun 

- NP: 9.00 - sex bun, cateva pozitii, doua ejaculari

Per ansamblu, o experienta extrem de placuta! De revenit si de recomandat eu unul o recomand pentru mine o fost foarte ok am plecat foarte mulțumit .

Iti mulțumesc frumos pentru recenzie si vizita ,te mai aștept cu drag și alta data ❤❤❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...