Sari la conținut

Andreea fara chef 0792960451


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Postat

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/poze-reale-100/d9gh018i07he72geed1g1f78ih1fd75i.html

 

Mi-am făcut curaj să incerc ceva nou și încurajat de poze i-am adresat o întrebare d-rei pe WApp. S-a dovedit a fi dispo și aproape de mine (giratoriu Galeriile Soveja) așa că am ajuns la locație în 10 min.

Deși a confirmat că pozele sunt reale nu erau. Am rămas totuși că duduia nu arata chiar rău dar deși eram disponibil pt o ora am hotărât să rămân un nr. Și bine am făcut.

D-ra pare să aibă 23-25, max 160, nu e skinny nici grasa, 3-4 kg in plus așezate în zona taliei, okish la fata, sani feciorelnici, cur bun,  aranjata ar fi putut arăta mai apetisant. Dupa spusele ei și accent e de peste Prut. 

Am fost poftit in sufragerie, usa de la bucătărie și dormitor fiind închise. Acțiunea se petrece pe o canapea (extinsă dar nu prea confortabila).

Venisem pregătit de la acasă așa ca nu am vizitat baia. Am platit înainte 200 și am fost poftit să mă mă dezbrac și să mă așez in pat.

Fiind o escorta netestata am cerut OP. A fost memorabil, ceva acolo cat sa se ridice soldatul.

Când s-a plictisit, repede, cam după 1-2 min, am trecut într-un misionar la fel de nememorabil ca și oralul. Am muncit 2-3 minute neincurajat in nici un fel de domnișoara:) Am intors-o apoi cu spatele ca mă gândeam că poate se bucura mai mult. A fost un pic surprinsă dar a acceptat. Am pompat câteva minute în liniște nederanjat de nici un zgomot de plăcere sau macar fake al fetii. După câteva minute am vrut să-i pus pe ea la treabă în LOT dar a refuzat categoric zicând că deja am schimbat o poziție și nu ar fi trebuit pt că la număr este voie o singura poziție. :) Fără să fac circ i-am zis că atunci  o sa ma străduiesc să termin in pozitia asta. N-am reușit că deja nu mai eram "in zona". 😀După încă câteva minute de pompat a zis că durează prea mult și mă termina manual. N-am protestat că știam că nu o să termin prea curând așa că am lăsat-o să-mi facă o laba cinstită gandindu-ma la ceva frumos. 

Igienizat cu șervețele și plecat în fugă 

Door2door 20 de min din care vreo 2 pierdute cu plata și dezbrăcatul.

Note

Locație 8/10. Era curat

Aspect fata 7/10. Curata, epilata fara sa simt ceva mirosuri

Op 5/10

Np 5/10

Hand job 8/10

GFE 2/10

 

La ieșire se auzea un tv/radio din bucătărie deci posibil nu era singura.

Ar putea avea ceva potențial dacă e cineva cu răbdare și cu talent la vrăjit 😀

De revenit, eu nu. 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Mersi 4
  • Haha 1
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Postat
Acum 14 minute, ccbgdn a spus:

Preț 200/300 va am uitat sa scriu

De banii ăștia futeai una buna de-a noastră....si asa se plâng că le-au uitat constantenii . Iarna nu-i ca vara dar nici vara ca iarna .  

  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
Postat

Sincer eu nu înțeleg de ce ai rămas daca pozele nu sunt reale. Din punctul meu de vedere este primul semn de neseriozitate.

  • Like 1
Postat
Acum 13 minute, thedevyl a spus:

Sincer eu nu înțeleg de ce ai rămas daca pozele nu sunt reale. Din punctul meu de vedere este primul semn de neseriozitate.

Clar... daca fura niste amarate de poze potinsa te astepti ca o sa.ti "fure" si banii... adica nu o sa faca nimic de ei

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Postat
Acum 2 ore, thedevyl a spus:

Sincer eu nu înțeleg de ce ai rămas daca pozele nu sunt reale. Din punctul meu de vedere este primul semn de neseriozitate.

Am rămas pentru că fizic merge fututa. Am zis că poate iese ceva

  • Like 2
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Postat

50 - 50 sansa sa fie totus buna ca marea majoritate lecrez cu poze false sau macar asemanatoare. Eu nu m-am dus la ea din cauza zonei si ca era greu de inteles si trebuie sa o tragi de limba sa vb putin.

Mea culpa….

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Postat
La 14.06.2023 la 18:53, gica 1955 a spus:

De banii ăștia futeai una buna de-a noastră....si asa se plâng că le-au uitat constantenii . Iarna nu-i ca vara dar nici vara ca iarna .  

probabil ca ti-a citit comm-ul si a schimbat pretul , acum 150 f

Vizitator
Reputație: 0
Postat
Acum 5 ore, vitceibo a spus:

probabil ca ti-a citit comm-ul si a schimbat pretul , acum 150 f

Nu chiar. Depinde cat de foame ii e. Daca dau buzna clientii ridica pretul de la 200 la 250 finalizarea, daca bate vantul coboara la 150 f, in functie de cat de des e apelata...sau cati i-au dat cu praf de mers cand au ajuns la usa...


  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Postat
La 05.07.2023 la 12:43, vitceibo a spus:

probabil ca ti-a citit comm-ul si a schimbat pretul , acum 150 f

probabil ca matul a convins-o si nu spusele mele .

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...