Sari la conținut

Girlsexy99 ( Izabella ) 0772056560🤗


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

AM ajuns azi la Izabela, atras de oferta de servicii (care include sex anal) si pretzul foarte rezonabil. Deci din start trebuie sa spun ca raportul servicii/pret este foarte bun!

Programare prin SMS; era libera cand mi-a picat si mie bine. Ajuns la Rebreanu 177 (Bordello Towers ar trebui sa se numeasca 🤪), am primit info sa ajung sus.

Cum se observa si din poze, fata nu e o frumusete rapitoare, e draguta la fatza (chiar frumoasa cand zambeste) si cam "pufoasa" la corp.

Am ajuns in apartament, am stat la un pahar de vorba, am lasat banu' (RON 250.00 pentru o ora... cred ca fara anal taxa e 200.00) si am mers la dus. Baia e dotata, erau geluri si apa de gura, dar prosopu' nu prea era uscat (poate era folosit sau poate era luat mai devreme de la uscat... nu stiu). Ca veni vorba, la final a dus niste prosoape la uscat pe balcon si a iesit in curu' gol! Am si ras pe tema asta...

Dar sa povestesc cronologic...

Am iesit de la dus, am ajuns in pat, unde am avut parte de FK, ON (dupa ce m-a intrebat cum vreau) si AP. Dupa prima runda, am mers amandoi la dus si am trecut la runda a doua, pe acelasi calapod... doar am mai schimbat pozitiile in care am facut sex, cu mentiunea ca la sex anal nu vine deasupra.

O remarca: intre cele doua runde a tras si o tigare... n-ar fi fost o problema, daca n-o facea chiar langa mine, in pat! Normal ca eu, "baiat finutz" (vorba cuiva de pe forum), nu i-am comentat nimic... dar fumul de tigara, chiar langa nasul meu, nu ma incanta.

Notele actiunii:

- fata (aspect): 7.5 = pozele sunt reale, iar aprecierea, ca de obicei, subiectiva

- fata (atitudine): 9.0 = vorbareata, iti face pe plac

- ON: 8.5 = asta e partea unde mie mi-e destul de greu sa dau note! Pentru mine, sexul oral niciodata nu va fi un scop in sine! Rar ejaculez la oral, daca ma ia prin surprindere si excitatia vine din alte parti... fie vizual, cand fata arata trasnet, fie din faptul ca explorez si eu pe la sani, pizda, cur, etc.

- AP: 8.5 = sexul e bun, dar e loc de mai bine

- locatie: 8.5 = blocul e destul de nou, apartamentul e curat, faza cu prosoapele am pomenit-o

Concluzie: eu as mai trece pe la ea!

Inca ceva... mi-am adus acum aminte: fata mi-a povestit cum a primit vizita unui "peste" care a incercat sa o intimideze! Iar ea a facut fatza... chiar zicea ca-n timpul discutiei, probabil referitor la "zona lui" sau ceva de genul, ea l-a intrebat: "ti-a luat ma-ta cartier?" Mi-a placut atitudinea!

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 4 minute, danp123 a spus:

AM ajuns azi la Izabela, atras de oferta de servicii (care include sex anal) si pretzul foarte rezonabil. Deci din start trebuie sa spun ca raportul servicii/pret este foarte bun!

Programare prin SMS; era libera cand mi-a picat si mie bine. Ajuns la Rebreanu 177 (Bordello Towers ar trebui sa se numeasca 🤪), am primit info sa ajung sus.

Cum se observa si din poze, fata nu e o frumusete rapitoare, e draguta la fatza (chiar frumoasa cand zambeste) si cam "pufoasa" la corp.

Am ajuns in apartament, am stat la un pahar de vorba, am lasat banu' (RON 250.00 pentru o ora... cred ca fara anal taxa e 200.00) si am mers la dus. Baia e dotata, erau geluri si apa de gura, dar prosopu' nu prea era uscat (poate era folosit sau poate era luat mai devreme de la uscat... nu stiu). Ca veni vorba, la final a dus niste prosoape la uscat pe balcon si a iesit in curu' gol! Am si ras pe tema asta...

Dar sa povestesc cronologic...

Am iesit de la dus, am ajuns in pat, unde am avut parte de FK, ON (dupa ce m-a intrebat cum vreau) si AP. Dupa prima runda, am mers amandoi la dus si am trecut la runda a doua, pe acelasi calapod... doar am mai schimbat pozitiile in care am facut sex, cu mentiunea ca la sex anal nu vine deasupra.

O remarca: intre cele doua runde a tras si o tigare... n-ar fi fost o problema, daca n-o facea chiar langa mine, in pat! Normal ca eu, "baiat finutz" (vorba cuiva de pe forum), nu i-am comentat nimic... dar fumul de tigara, chiar langa nasul meu, nu ma incanta.

Notele actiunii:

- fata (aspect): 7.5 = pozele sunt reale, iar aprecierea, ca de obicei, subiectiva

- fata (atitudine): 9.0 = vorbareata, iti face pe plac

- ON: 8.5 = asta e partea unde mie mi-e destul de greu sa dau note! Pentru mine, sexul oral niciodata nu va fi un scop in sine! Rar ejaculez la oral, daca ma ia prin surprindere si excitatia vine din alte parti... fie vizual, cand fata arata trasnet, fie din faptul ca explorez si eu pe la sani, pizda, cur, etc.

- AP: 8.5 = sexul e bun, dar e loc de mai bine

- locatie: 8.5 = blocul e destul de nou, apartamentul e curat, faza cu prosoapele am pomenit-o

Concluzie: eu as mai trece pe la ea!

Inca ceva... mi-am adus acum aminte: fata mi-a povestit cum a primit vizita unui "peste" care a incercat sa o intimideze! Iar ea a facut fatza... chiar zicea ca-n timpul discutiei, probabil referitor la "zona lui" sau ceva de genul, ea l-a intrebat: "ti-a luat ma-ta cartier?" Mi-a placut atitudinea!

Buna seara ….

Hai ca ma văităm pe DG pe buc ca nu am recenzii si ai apărut tu 😂😂

Deci faza cu prosoapele sunt ude si acum pt ca am băgat mașina la spălat azi de dim si nu prea a avut cum sa se usuce 😂 nu am avut prosoape aici a trebuit sa cumpăr eu …. Si am o prob cu prosoapele dar ma descurc ! 
Faza ca ies pe balcon ca ies dezbracata crede ma toată lumea mi a zis ca Rebreanu e renumit pt așa ceva așa ca nu am de ce sa ma feresc pe aici 😂

Iarta ma pt tigare eu sunt fumătoare înrăită , chit ca am prob de sănătate nu pot sa le las eu ma trezesc noaptea sa fumez doamne dacă ar știi Prop ca fumez in casa m ar spânzura , dar cine e fumător știe ca tigarea după sex in pat e medicament pt inima ❤️

Mulțumesc pt vizita si pt recenzie mi a făcut plăcere sa te cunosc 😍😘

Referitor la peștișorii de aur eu nu ma sperii de nimeni si nimic stau in Berceni adică mna , eu nu sufăr de sperieturi eu sufăr de singurătate ! E complicat sa înțelegi o nebuna ca mine ! 😂

Na si o poza ca ma faci urâta si chiar ma supăr 

Te 😘

04AE7D9E-A51C-4E8E-B4E6-4F72A6A8BED8.jpeg

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 4 minute, danp123 a spus:

Hei @Girlsexy99... cum ziceam si-n recenzie: cel mai mult mi-a placut atitudinea ta! Vezi si notele...

Eu n-am zis nici un moment ca esti urata! Chiar am zis ca esti frumoasa la fatza cand zambesti.

Te pup ! Mi a făcut plăcere sa te cunosc ❤️🤗

Link spre comentariu

Salutare las și eu o părere despre domnișoară, am vizitat de cuprind programare pe watsap respectat de ambele părți adresa bine știut Liviu rebreareanu 177 ajuns în locație menționez ca fata este cea din anunț nu este pentru pretențioși nici eu nu sunt un mare pretențios dar am o vorba la pomul lăudat nu te duce cu sacul sau poate nu înțeleg cum cu uni sau ptr uni este ok și ptr alți nu ca telefonul nu-l lasă din mina la dus între partide nu a mers ptr mine unul nu a fost ce trebuie îmi pare rău cadoul a fost 200, o finalizare este la 100 fără anal eu unul nu mai revin poate nu am făcut acel clic cu ea. Este strict părerea mea poate ptr alți este mai ok 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 3 minute, lovestory1 a spus:

Salutare las și eu o părere despre domnișoară, am vizitat de cuprind programare pe watsap respectat de ambele părți adresa bine știut Liviu rebreareanu 177 ajuns în locație menționez ca fata este cea din anunț nu este pentru pretențioși nici eu nu sunt un mare pretențios dar am o vorba la pomul lăudat nu te duce cu sacul sau poate nu înțeleg cum cu uni sau ptr uni este ok și ptr alți nu ca telefonul nu-l lasă din mina la dus între partide nu a mers ptr mine unul nu a fost ce trebuie îmi pare rău cadoul a fost 200, o finalizare este la 100 fără anal eu unul nu mai revin poate nu am făcut acel clic cu ea. Este strict părerea mea poate ptr alți este mai ok 

Buna îmi cer iertare pt experiența ta ! 
Este absolut normal sa nu faci click cu toată lumea eu una îmi dau silință cu toată lumea uneori contează si atitudinea voastră ! 
Plus de asta aici in TM e pt prima data când vin si am mom de anxietate când pur si simplu am lacrimi in ochi îmi e dor de câini , dacă stau pe tel de cele mai multe ori rasp la munca am un job care trb sa fiu prezenta atunci când se scrie ceva sau dacă cineva ma intrb ! Nu este cu intenție sau ceva ! 
Venirea mea a venit ff spontana si trb in același timp sa mi țin si locul de munca pt ca unii știu ca mai si muncesc trb sa am grija si de câinii de la buc , si de ap de la buc etc ! Habar nu ai ieri câte plăti am avut de făcut de aici din TM ! E destul de complicat dar încerc sa le Rez si de la distanță ! 
Nu cu toți fac click din prima , uneori fac poate din 2 a întâlnire , a 3 a sau deloc ! 
Dar ce pot sa ți spun 100% chiar dacă ai stat o fin si ai plătit o ora nu cred ca ai plecat in 30 de min si a ramas de la tine , asta pot sa te asigur ca timpul de o ora a fost respectat ! 
Imi cer iertare , sper sa am ocazia sa ma pot revensa ! 
Am nevoie de putina acomodare in orașul asta ! 
Mulțumesc pt vizita si recenzie ! 

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Salutări colegilor ,am vizitat și eu titulara topicului aseară în urma unei programări pe uațap (caterincă,la maxim),respectată de ambele părți (sper că nu am luat cv radar,pt că bolidul meu fara limita de cp a zburat prin oraș)Am urcat și am fost primit,eu că un om cu bun simt m-am descălțat la ușă (+pt mine),am stat la o țigară de socializare (ale ei,ale mele le-am uitat în mașină),după care am fost invitat la dus și am revenit în camera unde ne-am explorat amândoi (chiar avem ce explora amândoi😜😉🤣)mai un sărut,un muscat de buza  așa amical,și am început cu un op  (bun), misionar, umeri craci,mama iedului,op, și iar umeri craci unde am fost învins...cred că va urma o revanșă.... Acum ce sa va spun .... trebuie un "nebun" sa înțeleagă un "nebun"in cazul de față 2 țăcăniți car au făcut caterincă și au trecut peste scăpările celuilalt.Aceasta domnișoara daca știi cum să o abordezi te va urca pe tavan/pereți pt că este pasionala in tot ce face (și pozitiv și negativ)ai nu în ultimul rând este un om.Gata că o dau in diverse și nu îmi stă în fire;sa trecem la jurizare:

Locație 9.5

Atitudine 9(aici se mai poate lucra la abordarea clientului)

Op-8.5

Np-8.5(nu comentează la schimb de poziție)

Ap-nu mi-a ieșit(🤦🤷😔)

Igiena -10

Halatul-considerabil(💯😜😉)

De revenit-eu da

      La final, mulțumesc IZA și colegilor.                      " SPOR LA JOACĂ "

 

  • Like 8
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 8 ore, bikerboy1980 a spus:

Salutări colegilor ,am vizitat și eu titulara topicului aseară în urma unei programări pe uațap (caterincă,la maxim),respectată de ambele părți (sper că nu am luat cv radar,pt că bolidul meu fara limita de cp a zburat prin oraș)Am urcat și am fost primit,eu că un om cu bun simt m-am descălțat la ușă (+pt mine),am stat la o țigară de socializare (ale ei,ale mele le-am uitat în mașină),după care am fost invitat la dus și am revenit în camera unde ne-am explorat amândoi (chiar avem ce explora amândoi😜😉🤣)mai un sărut,un muscat de buza  așa amical,și am început cu un op  (bun), misionar, umeri craci,mama iedului,op, și iar umeri craci unde am fost învins...cred că va urma o revanșă.... Acum ce sa va spun .... trebuie un "nebun" sa înțeleagă un "nebun"in cazul de față 2 țăcăniți car au făcut caterincă și au trecut peste scăpările celuilalt.Aceasta domnișoara daca știi cum să o abordezi te va urca pe tavan/pereți pt că este pasionala in tot ce face (și pozitiv și negativ)ai nu în ultimul rând este un om.Gata că o dau in diverse și nu îmi stă în fire;sa trecem la jurizare:

Locație 9.5

Atitudine 9(aici se mai poate lucra la abordarea clientului)

Op-8.5

Np-8.5(nu comentează la schimb de poziție)

Ap-nu mi-a ieșit(🤦🤷😔)

Igiena -10

Halatul-considerabil(💯😜😉)

De revenit-eu da

      La final, mulțumesc IZA și colegilor.                      " SPOR LA JOACĂ "

 

Mulțumesc pt recenzie ! Tu ma înțelegi ca sunt handicapata 😂😂😂 eu ma mândresc cu mine așa dacă nu a si fii nebuna nu a si mai fii eu ! 
mulțumesc pt zivita si recenzie ! 
Dragilor mai sunt in frumosul vostru oraș pana sâmbătă apoi ma tirez acasă la mine 😂

Astăzi sunt disp începând cu ora 15–24

Zi superba sa aveți ! ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Dragilor am disp începând cu ora 17:00 🤗

Mai repet aici încă o data locație Liviu Rebreanu 177

Si sa mai las si niște poze 

86E06132-878E-4630-9D7C-AF2871F4A747.jpeg

15B8B8CB-73BE-42DE-A97B-4B48E0841BAC.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

La cât de nebuna sunt m am hotărât lucrez pana la 02:00 începe sa mi placa pe aici poate mai prelungesc nu știu 😂🤭

 

54C5202F-DC20-4B37-8254-2D82448D7A95.jpeg

C2C4F054-7C5F-4583-9617-BD101AF4D059.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Hei dragilor astăzi sunt matinala ! 
Sunt disp începând cu ora 10:00! 
Va doresc o zi cu soare , si un wk minunat sa aveți ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Am disp între ora 18-24:00 ! 
Țin sa va anunț ca mai sunt in orașul vostru pana duminica ! 
 

 

E9F22C1D-0704-4725-8B75-E6A86CA18E5F.jpeg

C0362916-B1E8-43F8-99CF-9D09B69727BE.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Hei dragilor ma găsiți disp începând cu ora 15:00-24:00 ! 
Mai sunt doar astăzi si mâine ! 
Maine voi avea Prog mai scurt voi anunța disp ! 
Va doresc o zi frumoasa si un wk superb sa aveți ! ❤️😇

Link spre comentariu
Reputație: 1742
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
La 28.06.2023 la 20:43, danp123 a spus:

Hei @Girlsexy99... cum ziceam si-n recenzie: cel mai mult mi-a placut atitudinea ta! Vezi si notele...

Eu n-am zis nici un moment ca esti urata! Chiar am zis ca esti frumoasa la fatza cand zambesti.

Doar cand zambeste ?? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, 20_14 a spus:

Doar cand zambeste ?? 🤣🤣🤣

Zâmbetul este cel mai frumos accesoriu al unui om iar sufletul este oglinda omului ! 
Te pup ! 

BDB8959A-7178-4F9A-B07D-56D4B6D4A353.jpeg

7B8906F3-D735-4898-90EB-36DC21E7C69B.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 1742
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 5 minute, Girlsexy99 a spus:

Zâmbetul este cel mai frumos accesoriu al unui om iar sufletul este oglinda omului ! 
Te pup ! 

BDB8959A-7178-4F9A-B07D-56D4B6D4A353.jpeg

7B8906F3-D735-4898-90EB-36DC21E7C69B.jpeg

Is de parere ca frumusetea ii ceva de moment ...

Aaa...nu am cautat niciodata Afrodite pe.acest forum . 

Aaaa....is dator la Dan pt.un minus 🤪🤪, scuze ca ai picat la mijloc .🤣🤣sau iti place 😉😉

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 minute, 20_14 a spus:

Is de parere ca frumusetea ii ceva de moment ...

Aaa...nu am cautat niciodata Afrodite pe.acest forum . 

Aaaa....is dator la Dan pt.un minus 🤪🤪, scuze ca ai picat la mijloc .🤣🤣sau iti place 😉😉

Ma faci sa vb prostii si țin la imaginea mea mult @marianblaga știe câte like uri dau la niște melodii de proasta calitate 😂😂

Dar nu suna rea ideea sa fiu la mijloc 🤣 am o fantezie D-asta mai ales cu Dan ( te pup si te iubesc ) 😂😇

Poate sa spună  lumea de mine ce o vrea îmi știu valoarea potențialul , Frumusețea , am spus si ma repet nu sunt pe gustul tuturor si nici nu vreau ! 
Am o doza de nebunie frumoasa , in fine nu mi place sa ma laud am si plusuri si minusuri ! Imperfecțiune si perfecțiunea face parte din om ! 
Si gata fără Off topic ! 
Zi frumoasa 💋

Link spre comentariu
Reputație: 1742
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 39 minute, Girlsexy99 a spus:

Ma faci sa vb prostii si țin la imaginea mea mult @marianblaga știe câte like uri dau la niște melodii de proasta calitate 😂😂

Dar nu suna rea ideea sa fiu la mijloc 🤣 am o fantezie D-asta mai ales cu Dan ( te pup si te iubesc ) 😂😇

Poate sa spună  lumea de mine ce o vrea îmi știu valoarea potențialul , Frumusețea , am spus si ma repet nu sunt pe gustul tuturor si nici nu vreau ! 
Am o doza de nebunie frumoasa , in fine nu mi place sa ma laud am si plusuri si minusuri ! Imperfecțiune si perfecțiunea face parte din om ! 
Si gata fără Off topic ! 
Zi frumoasa 💋

Pai la Dg nu am.loc de tine 🤣🤣

Care ii fantezia ?? 

Aaa ....ce ceva on topic 😂😂😂...ai mai multe poze cu fata decat am eu pe insta 😂😂😂

Dar este porci , domne ...ii porci 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 minute, 20_14 a spus:

Pai la Dg nu am.loc de tine 🤣🤣

Care ii fantezia ?? 

Aaa ....ce ceva on topic 😂😂😂...ai mai multe poze cu fata decat am eu pe insta 😂😂😂

Dar este porci , domne ...ii porci 🤣🤣

Fata mea face toți banii ! 
Te pup ! Seara frumoasa ! 😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dimineața ! Astăzi este ultima zi in frumosul vostru oraș l!!!  Dar promit ca o sa mai revin la voi de fiecare data când o sa am posilibilitatea ! 
Sunt disp in intervalul 13-18 ! 
Zi superba sa aveți si va urez o sapt ușoară in avans ! ❤️😇

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Indisponibilă 

Va mulțumesc tuturor pt vizite si pt recenzii ! 
Respect vouă m am simțit foarte bine in compania voastră si o sa mai revin cu drag de fiecare data când voi putea ! 
Sper sa ne vedem/revedem cu bine ! 
Va doresc tuturor succes atât pe plan profesional cât si pe plan sentimental ! 
Anunț aici când voi revenii ! 

❤️😇🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Ceau !!! Așa cum spuneți voi 😂😂

Ce mai faceți ?

Vreau să vă întreb și eu ce ați spune să vin mâine o fugă la voi doar pt 2 zile mai exact mâine și poimâine mă primiți ? 😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...