Sari la conținut

Ary💜 0784427053


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salut stimați colegi și bine ai venit in Orășelul nostru Draga Ary. Cum am fost după ea de multe ori la Craiova și prin alta parte,nu aveam cum sa o ratez la noi in oraș 😁🤗. Așa ca astăzi,am hotărât sa facem înviorarea împreuna. Prezent la Ary,după un refresh la duș,și o încălzire a mâinilor pentru ca a fost foarte frig,am intrat in camera și am hotărât sa continuam încălzirea împreuna. Am început sa ma joc cu sânii ei,ea cu sărutări pe mine,pe unde apuca,pana a coborât la Gogu,pe care a început să-l pupe,sugă,să-l zmotoceasca pana la adus la forma maxima. Apoi sa pus cu capul in jos la marginea patului și a început să-l bage pe gât pana se îneca cu saliva. Ma omorât așa pana am terminat in gurița ei și ea trăgea tot,nu se oprea deloc. Mulțumesc Ary pentru înviorare și sper sa mai revii la noi! O zi buna va doresc!!!

Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Ary💜 0784427053
  • Oras:Slatina olt
  • Oras:Slatina olt

Țin sa va anunț ca azi am investit cu cap cei 250.... Fata asta este o comoara pentru orașul nostru😁😁😁 am întrat era în chiloței sutien și cizme cu toc înalt  ,am întrat în dormitor  dat jos hainele  dus nu am făcut ca făcusem acasa   ma sărută pe corp din picioare după care se pune în genunchi ai trece la treaba .....  adora sa o ia în gura și sa te facă fericit ... nota 10  la oral nota 10 la locație cu toate ca zisese ca nu e ce trebuie da fata de altele este lux 

 Ce pot sa zic mergeți cu  încredere ca nu  o sa va para rau 😁😁😁 eu unu  as face abonament dacă ar sta mai mult de la miky nu am mai avut parte de un oral asa bun 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salutare colegi,

de obicei nu fac programari, dar azi am reusit si s-a meritat efortul,

Despre Aryanna , pot sa spun ca un mic ingeras a venit in vizita la noi sa ne incante cu prezenta ei, sa ne lase cu amintiri greu de uitat,

Multumesc draga Ary❤️, abia astept sa ne revedem😘

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina/Bucuresti
  • Oras:Slatina/Bucuresti

Salutare,

Am ajuns si eu pe la minunatia asta de fata ieri - primul client si astazi din nou placut impresionat de prima intrevedere ;;) si da este ce trebuie. ❤️‍🔥 Mai rar asa aparitii prin Slatina si-s bucuros ca ne-a facut o vizita. M-a surprins placut faptul ca este mai inalta, bine proportionata si destul de frumoasa zic eu. Parul in multe codite ii da un vibe exotic si greu il poti stapani la oral care e de anduranta cel putin. Fata asta chiar poate! ❤️❤️ Este si foarte inteligenta asa ca usor cu vrajeala si poate ne mai viziteaza 😇

Note ON/NP/Chimie - 10 din partea mea. Te pup Ary, sa ne revedem cu bine 🦋

Ah da era sa uit : 250 fin - bine investiti*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 21 minute, aryanaaaa a spus:

Vă mulțumesc pentru întâlniri 🥰 mai stau și astăzi

A spus cineva îngeraș cu puf?😍👼👼👼👼👼👼

20231010_135513.jpg.1c807b0d0cd0d6f698d8d1c23f2e8293.jpg

Neața. Eu am visat 🤗🤗. O zi frumoasa sa ai!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Universul indepartat
  • Oras:Universul indepartat
Acum 4 ore, aryanaaaa a spus:

Vă mulțumesc pentru întâlniri 🥰 mai stau și astăzi

A spus cineva îngeraș cu puf?😍👼👼👼👼👼👼

20231010_135513.jpg.1c807b0d0cd0d6f698d8d1c23f2e8293.jpg

Mi ai blocat numarul ? 🤔 993 la sfarsit ..

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Neata dragi colegi. Deci țin sa va mulțumesc celor care i-ați făcut o ședere plăcută lui Aryana la noi in oraw(chiar și celor care au vizitat-o dar nu vor sa relateze Întâlnirile cu ea). Din ultima discuție avuta aseară cu ea,a vorbit doar de bine despre noi,deci sa speram ca revine cât mai repede,cu toate ca o așteaptă cred toți  băieții din orașele in care a fost. Dar având in vedere ca ma iubește mult 😂😂😂😂 sper sa revină car mai des,cu toate ca in Slatina ne-am întâlnit doar o data 😊,iar in Craiova mai des. Nu a vrut zeița dragostei sa ma văd cu ea de trei ori pe zi la Slatina 😂. Dar o sa recuperez eu. Draga Ary sa ai clipe pline de bucurii pe unde călătorești!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina olt
  • Oras:Slatina olt
La 30.06.2023 la 22:00, aryanaaa a spus:

Salutări 👋

Eu sunt Ary si de duminică dupa ora 15 vă vizitez puțin, lucrez la vecinii craioveni(puteti citi recenzii acolo)

Am 1,70 înălțime, 60 kg, sani cupa D(nu accept să fie strânși/bruscați)

Vizita mea o sa fie scurta, fac programări de acum.

Sper să ne întelegem💜 menționez ca nu primesc persoane sub 35 ani, ori persoane dubioase

Îmi puteți cere poză pe whatsapp, vă rog sa menționați ca sunteți din Slatina si durata timpului ce-l vom petrece împreună

Serviciile se află mai jos la semnatură

Kiss💋

Când ne mai vizitezi ?

Link spre comentariu
Reputație: 1546
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salut. Am citit pe Craiova la ultima vizita,ca o sa ia o pauza,și nu o sa mai călătorească așa mult. Și eu o aștept sa revină,sper cât mai curând!! O zi buna și fete bune. La mulți ani pentru toate femeile din viața voastră!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

🤣🤣 dacă găsesc șofer sa plec la Timișoara de la voi, vin. Dacă nu, nu...va anunț eu în 2-3 zile

Va las și vouă câteva poze

Zi frumoasa🥰 

@Iulyan20 dacă ma mai citezi pe undeva(stii ca stau prost cu timpul),  vai vai ce îți voi face azi sau maine🙃🙃🙃🙃🤣🤣🤣😘😘😘 te pup

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Reputație: 1546
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 2 minute, aryanaaaa a spus:

🤣🤣 dacă găsesc șofer sa plec la Timișoara de la voi, vin. Dacă nu, nu...va anunț eu în 2-3 zile

Va las și vouă câteva poze

Zi frumoasa🥰 

@Iulyan20 dacă ma mai citezi pe undeva(stii ca stau prost cu timpul),  vai vai ce îți voi face azi sau maine🙃🙃🙃🙃🤣🤣🤣😘😘😘 te pup

 

20240326_163003.jpg

20240326_161942.jpg

20231010_140452.jpg

20230915_175454.jpg

20240326_191757.jpg

Atunci te citez in toate orașele sa fie Razbunarea mai tare 😂🤗🤗

Link spre comentariu
Reputație: 1546
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 7 minute, aryanaaaa a spus:

🤣🤣 dacă găsesc șofer sa plec la Timișoara de la voi, vin. Dacă nu, nu...va anunț eu în 2-3 zile

Va las și vouă câteva poze

Zi frumoasa🥰 

@Iulyan20 dacă ma mai citezi pe undeva(stii ca stau prost cu timpul),  vai vai ce îți voi face azi sau maine🙃🙃🙃🙃🤣🤣🤣😘😘😘 te pup

 

20240326_163003.jpg

20240326_161942.jpg

20231010_140452.jpg

20230915_175454.jpg

20240326_191757.jpg

Și cu transportul la Timișoara se rezolva,dar trebuie sa ma cazezi la tine o noapte +500 €, + sex NON stop All inclusive,ca nu știu sa ma descurc singur pe acolo,sunt și eu mic 😂😂🤗🌹. Asta de la tine am învățat-o 😂😂hoața mică 🤗❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 28 minute, Iulyan20 a spus:

Și cu transportul la Timișoara se rezolva,dar trebuie sa ma cazezi la tine o noapte +500 €, + sex NON stop All inclusive,ca nu știu sa ma descurc singur pe acolo,sunt și eu mic 😂😂🤗🌹. Asta de la tine am învățat-o 😂😂hoața mică 🤗❤️

500€ e un overnight la mine, pai ce afacere fac eu cu tine? Nu esti bun ca partener de afaceri, faliment 🤣🤣 ai de grija azi când vii🤣atat îți spun

Link spre comentariu
Reputație: 103
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 4 ore, aryanaaaa a spus:

🤣🤣 dacă găsesc șofer sa plec la Timișoara de la voi, vin. Dacă nu, nu...va anunț eu în 2-3 zile

Va las și vouă câteva poze

Zi frumoasa🥰 

@Iulyan20 dacă ma mai citezi pe undeva(stii ca stau prost cu timpul),  vai vai ce îți voi face azi sau maine🙃🙃🙃🙃🤣🤣🤣😘😘😘 te pup

 

20240326_163003.jpg

20240326_161942.jpg

20231010_140452.jpg

20230915_175454.jpg

20240326_191757.jpg

Treci și pe la noi nu ne lasa sa visăm degeaba 🤭🥰😍😘🤗😁😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Ce credeati? Sâmbăta sunt la voi, dar stau 2 zile și fug la Timisoara❤❤

@cleopatra01 te rog să îmi modifici numărul din titlu, mulțumesc 🥰

Fac programări de astazi pe numărul Whatsapp 0784427053

Link spre comentariu
Reputație: 1546
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 3 ore, aryanaaaa a spus:

20240327_234503.jpg.9fbd6510884f9fe93b7df279b186f6a9.jpg

Ce credeati? Sâmbăta sunt la voi, dar stau 2 zile și fug la Timisoara❤❤

@cleopatra01 te rog să îmi modifici numărul din titlu, mulțumesc 🥰

Fac programări de astazi pe numărul Whatsapp 0784427053

Știam eu ca nu te lași pana nu ma omori așa încet,dar bine 🤗🤗❤️🌹.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, Iulyan20 a spus:

Știam eu ca nu te lași pana nu ma omori așa încet,dar bine 🤗🤗❤️🌹.

Asa sunt eu, n-ai ce-mi face. Mica, rea și obraznica🙃 dar bunaaa❤😽😽😽

Link spre comentariu
Reputație: 1546
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 28.03.2024 la 19:30, aryanaaaa a spus:

Asa sunt eu, n-ai ce-mi face. Mica, rea și obraznica🙃 dar bunaaa❤😽😽😽

Buna. Scumpo cred ca poposesti mai mult la noi in oraș dacă vrei șofer spre TM 🤗dacă nu îți caut șofer direct spre Schitu 😂😂. Sper ca nu știi ce e aia,ca iar ma rupi când o sa ne vedem. Îți doresc un sejur frumos la noi și sa revii cât mai des. SEE YOU SOON!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Iulyan20 a spus:

Buna. Scumpo cred ca poposesti mai mult la noi in oraș dacă vrei șofer spre TM 🤗dacă nu îți caut șofer direct spre Schitu 😂😂. Sper ca nu știi ce e aia,ca iar ma rupi când o sa ne vedem. Îți doresc un sejur frumos la noi și sa revii cât mai des. SEE YOU SOON!!

Looooolll🤣🤣🤣🤣 esti galben acum

Nu vreau, cu tine dau faliment esti mai scump ca mine😅

Ne vedem de dimineata ora 10 baieti, mai scriu cand ajung. Nu-l ascultati pe Iulian ca el ma tachineaza pe unde ma prinde, avem chestii nerezolvate de ceva ani😈😈😇😇😇😇🥰🥰

Link spre comentariu
Reputație: 1546
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 6 ore, aryanaaaa a spus:

Looooolll🤣🤣🤣🤣 esti galben acum

Nu vreau, cu tine dau faliment esti mai scump ca mine😅

Ne vedem de dimineata ora 10 baieti, mai scriu cand ajung. Nu-l ascultati pe Iulian ca el ma tachineaza pe unde ma prinde, avem chestii nerezolvate de ceva ani😈😈😇😇😇😇🥰🥰

Care e treaba cu galben?? Ca nu prea beau ceai 😂😂🤗doar vin roșu așa ca ar trebui sa fiu mai roșu 🤗🤓

Link spre comentariu
Reputație: 5693
  • Telefon: 0784427053
  • Disponibila
  • Telefon: 0784427053
  • Disponibila

Heloo, tot eu cu alt cont. Ary adica🤭

Deci... am ajuns. Ne vedem astăzi până la ora 20 și maine inclusiv

 

 

Dansss in video🥳🥳

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...