Sari la conținut

Karina 0755420889


Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

A schimbat multe numere, e de mult in bransa,  mai demult presta sub numele de "ruxyingeras", e de etnie, micuta si slabuta.  a stat pe brasovului, cere 150/250. Are topic pe mures. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Eu am fost la Karina acum doua zile e o fata chiar ok locatie curata se poate face dus are prosoape curate tarif 150/300 totul e protejat   Din partea mea cu siguranta recomand si sigur o sa mai fac o vizita la ea de curand 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
La 01.08.2023 la 14:31, cszekely67 a spus:

Eu am fost la Karina acum doua zile e o fata chiar ok locatie curata se poate face dus are prosoape curate tarif 150/300 totul e protejat   Din partea mea cu siguranta recomand si sigur o sa mai fac o vizita la ea de curand 

Ti-ai facut cont repede ca sa scrii o reclama despre o tigancusa cu poze false. Cu siguranta ca recomanzi 🙄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Partea buna: shaorma de dupa
Programare telefonica, locatia pe str. Gloriei, moderna, curata, m-a asteptat imbracata cu un halat roz, n-am vazut ce-i dedesubt, dar dupa fatza am estimat ca e intre 35-40, asta m-a dezamagit, in poze apare o fata tanara. Dupa ce s-a dezbracat am observat totusi cateva trasaturi atragatoare mie. Pune prezervativul pe pula nesculata, lucru negativ, Incepe cu un oral dur, de ma durea si i-am zis s-o ia mai incet, mi-a zis ca face asa ca asa le place barbatilor, nu stiu daca era sarcastica sau vb serios. Intre timp se opreste sa vada cine i-a scris mesaj. Pizda, uscata rau, lubrifiantul a facut greu fatza, m-a lasat s-o bag 5cm, pula de abia freca ceva, zice: crezi ca-s proasta, s-o lasi s-o bagi toata?!". Are carnea fragezita rau pe coapse si fund, zici ca erau baloane cu apa. Sani mici si lasati. Am finalizat cumva pentru ca eram nefutut de zile bune si as fi futut si scorbura din copac.

Nu recomand

  • Like 3
Link spre comentariu
La 25.02.2024 la 22:44, aanonymoose a spus:

Partea buna: shaorma de dupa
Programare telefonica, locatia pe str. Gloriei, moderna, curata, m-a asteptat imbracata cu un halat roz, n-am vazut ce-i dedesubt, dar dupa fatza am estimat ca e intre 35-40, asta m-a dezamagit, in poze apare o fata tanara. Dupa ce s-a dezbracat am observat totusi cateva trasaturi atragatoare mie. Pune prezervativul pe pula nesculata, lucru negativ, Incepe cu un oral dur, de ma durea si i-am zis s-o ia mai incet, mi-a zis ca face asa ca asa le place barbatilor, nu stiu daca era sarcastica sau vb serios. Intre timp se opreste sa vada cine i-a scris mesaj. Pizda, uscata rau, lubrifiantul a facut greu fatza, m-a lasat s-o bag 5cm, pula de abia freca ceva, zice: crezi ca-s proasta, s-o lasi s-o bagi toata?!". Are carnea fragezita rau pe coapse si fund, zici ca erau baloane cu apa. Sani mici si lasati. Am finalizat cumva pentru ca eram nefutut de zile bune si as fi futut si scorbura din copac.

Nu recomand

Totusi va omoara concurenta deaia tot comentati😂😂😂 nu se fac bani? Noi care am fost la ea am revenit voi asta care muriti de foame comentati la toate la care mergeti😂😂 nu mao mergeti la fwmei frate daca nu va permiteti😂😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures
Chiar acum, zonex63 a spus:

Totusi va omoara concurenta deaia tot comentati😂😂😂 nu se fac bani? Noi care am fost la ea am revenit voi asta care muriti de foame comentati la toate la care mergeti😂😂 nu mao mergeti la fwmei frate daca nu va permiteti😂😂

BINE PUNCTAT zonex63 si eu am fost la ea de nenumerate ori si nu sunt dezamagit deloc aici pe forum se manca intre ele isi lasa topice proaste una la alta atata tot in rest ce sa zic eu recomand cu incredere e curata este reala in poze nu are cum sa arate de peste 35 cum zice mai sus si e foarte atenta cu toata lumea vorbeste calm si e simpatica

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:MURes
  • Oras:MURes

fata e curată comunicativă nu te grăbește locația e super în tudor pe brasovului nu stiu ce e cu strada gloriei eu de 2 ani sunt client fidel la ea nu stiu sa isi fi schimbat locatia e super de treaba vorbeste frumos si nu se grabeste eu recomand!!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...