Sari la conținut

Bianca 0733379071


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Bianca 0733379071
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Fratilor...asta este tipa care facea varianta...a mai activat si  la ghetourile de pe Eliberarii... spunea ca face total neprotejat....comentariul l-am facut pe celalalt topic.De evitat clar chiar daca are preturi mici.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, Visatorul85 a spus:

Boss, daca exista topic cu acelasi numar de telefon de ce ai mai deschis unul si nu ai lasat recenzia acolo unde trebuia? 

M.am uitat sa vad dacă e postata după numărul de telefon , nu am văzut și am postat eu ..

Clar dacă vedeam număru de telefon Boss nu postam ..

Se poate șterge topicul dacă exista și rog un admin sa îl șteargă.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bai baieti fetita asta este de evitat maxim , mai ales daca te simte baiat finut care nu este venit pe scandal ci pe futut. Sa v-a explic episodul care l-am avut cu ea fiind prima data in ani de zile cand patesc asa ceva. Eu fiind o fire mai glumeata si incercand sa fac lumea in jurul meu sa se simta bine , cu aceasta fata nu am reusit nici macar sa se uite la mine , nu stiu ce este in neregula cu mine . In fine , povestea incepe cu 1 telefon urmat de cancel din partea ei , dupa 2 minute un sms cu ce ofera , bineinteles eu fiind mai vechi vroiam sa aud de la ea sa fiu sigur , ajungand la locatie o sun si ea fiind foarte suparata ca dc nu am inteles mesajul imi explica ceea ce vreau eu si cat costa (oral , normal,anal ,fin orala 200 de ron 1 finalizare) si imi spune ca vine ea sa ma ia din parcare de la ancora, in fine aia e. Pe drum nici un cuvant ,eu incercand sa fac o gluma 2 si feedbackul fiind 1 de genu ntffff da u chiar nu vezi ,ntfff da u chiar nu sti...plm mia luat chefu am tacut si gata. Ajuns in apartament am intrebato daca sa ma duc sa ma igienizez ceea ce a ofensato foarte tare ca ea nu vrea ciuperci floci si ce mai plm altceva pe cosor, nu are nici o treaba cu spalatu, in fine trecem peste. O gramada de comenzi....treci in pat, treci pe spate, treci mai incolo ceea ce nu suport ,dar am spus eu sunt simtit si nu vin la scandal. Inceput activitatea cu un oral normal..daca se putea numi oral....o pupa cu buzele deschise.... cum sa intarit cik "punem caciulita ?" ...aia e da ,hai sa dam anal...incep anal..ma incalzesc incep sa dau mai tare , la un moment dat se opreste pe motiv "eu nu sunt vaca sa dai asa in mn"...plm iam zis trebuia sami spui mai incet sau plm ca nu sunt retard...in fine hai la oral sa terminam  fin orala, de unde...se ferea de ziceai ca sunt cu ak ...pana la urma finalizare in palme si noroc de presiune ca a sarit pe sani si corp, de unde ea foarte nervoasa ca iam dat pe trup si nush ce plm altceva ca am incetat sa o ascult. Ii spun frumos ca mia parut rau ca nu am fost 1 pt altu , ma imbrac si cand sa plec imi spune ea ca sa zic ms ca a facut oral nep si fin orala, gen eu sa ii multumesc.....wtf, si pe deasupra sa nu o mai vizitez niciodata. Bai nush ce sa zic dar am fost la multe fete de pe forumu asta, asta e prima oara cand fac un comment negativ dar merita fata asta. 

Apartament -   -1 dala vechi fara presuri macar

Igiena -  -1 venita din oras cik nu baie nu nimic, ia cu servetele.

Oral  -   -10 sa se inteleaga este minus zece ,cel.mai prost din viata mea.

Anal -  4 ca a stat minute , dar nubse merita nici daca il ofera moca sa te duci.

Atitudine -   -10 muta si nemultumita din orice, asa ceva am acasa daca stiam nici nu mai veneam.

Fin orala -    -10aceeasi nota ca si oralu

Rezultat  nota finala -28 , felicitari nu ar trebui sa fi pe aici.

Care vreti sa vedeti daca ma insel o gasiti la ancora in spate langa sabroso, parerea mea daca nu aveti ce fute ca mine , mai bine dati o laba. Eu am venit deoarece nu am gasit nimic cu fin orala, asta ma linistit.

  • Like 3
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 ore, faranumar a spus:

Ai si un link in prima postare unde exista nr. Inteleg, ai avut clienti foarte multi azi 😁

Linkul ala la un momentdat expira ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stati asa ca pun eu nr de telefon ca mi-a placut atat de mult la ea ca as vrea sa o promovez pe toate siteurile, vad ca exista confuzie pe aici v-a lamuresc imediat. 0733379071 acesta este nr de telefon , mesajul l-am sters dar stilul ei se pare ca este sa iti inchida cand o suni si sa iti trimita mesaj cu tariful , fata este blonda cu radacinile roscate , nu stiu cate culori a avut pana acum in orice caz acum este blonda si locul de intalnire in spate la Ancora , cine nu stie este un pic mai jos de Sabroso Bratianu , deci cine nu a inteles  FUGITI TATA DE EA SA NU VA FUTA ZIUA. Sau cum spun tinerii din ziua de azi #DEEVITATINPLM

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

Am fost eu ieri 😂😂

E gravida in luna 4 a . Sex pe fuga . Oral protejat . A luat banii si i.a dus in alta camera . Etaju 9 scara B . 

Am terminat cu o laba in prezervativ . 

Nu ma credeti mergeti si vedeti . 

Coboara ea si ca ia de la scara .

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/6/2024 at 5:57 PM, wuvuzeaua9 said:

Am fost eu ieri 😂😂

E gravida in luna 4 a . Sex pe fuga . Oral protejat . A luat banii si i.a dus in alta camera . Etaju 9 scara B . 

Am terminat cu o laba in prezervativ . 

Nu ma credeti mergeti si vedeti . 

Coboara ea si ca ia de la scara .

Salut, imi poti trimite link-ul de la gravida? Am o fantezie pe care vreau sa o incerc, si caut gravida

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...