Sari la conținut

Emma02-0744459974


Emma02

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare !

Nu inteleg de ce, dar lumea e putin sceptica in a lasa un comentariu Emei si din acest motiv am fost si eu retinut in a ajunge la ea.

Am fost saptamana trecuta la ea in cuibusor, curat si frumos cu dus obligatoriu. 
Despre ea, o tinerica de putin peste 20 de ani, frumusica si deschisa. Mentionez ca nu este pentru amatorii de fete slim, este o fata cu forme, cu sanii potriviti. 
Sincer nu sunt genul care sa dau note, dar per ansamblu as zice un 9 la general. Imi pare rau ca nu am putut sta o ora asa cum am stabilit deoarece a intervenit ceva si a trebuit sa plec dupa primul numar, dar apreciez intelegerea ei. 
Observ ca e la moda precizarea daca e de revenit, cu siguranta da si imi doresc sa pot sta linistit o ora.

Spor !

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 32 minute, Boyinbed a spus:

Salutare !

Nu inteleg de ce, dar lumea e putin sceptica in a lasa un comentariu Emei si din acest motiv am fost si eu retinut in a ajunge la ea.

Am fost saptamana trecuta la ea in cuibusor, curat si frumos cu dus obligatoriu. 
Despre ea, o tinerica de putin peste 20 de ani, frumusica si deschisa. Mentionez ca nu este pentru amatorii de fete slim, este o fata cu forme, cu sanii potriviti. 
Sincer nu sunt genul care sa dau note, dar per ansamblu as zice un 9 la general. Imi pare rau ca nu am putut sta o ora asa cum am stabilit deoarece a intervenit ceva si a trebuit sa plec dupa primul numar, dar apreciez intelegerea ei. 
Observ ca e la moda precizarea daca e de revenit, cu siguranta da si imi doresc sa pot sta linistit o ora.

Spor !

Mulțumesc pentru recenzie și  să ne revedem cu bine❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...