Sari la conținut

recomandare matura


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 10 ore, bularga.iasi a spus:

Și ai contribuit cumva forumului?

I-ai deschis sau are deja topic? 

Sau faci parte din curvarii ce așteaptă totul pe tavă! Și arunci cu vorbe la mișto...

Până acum 2 săptămâni toți voiați nr. dar nu văd nici o recenzie!

Nu ți-am cerut nici un număr de telefon! Și doamna respectivă avea topic deschis! 

Link spre comentariu
Acum 14 ore, bularga.iasi a spus:

Și ai contribuit cumva forumului?

I-ai deschis sau are deja topic? 

Sau faci parte din curvarii ce așteaptă totul pe tavă! Și arunci cu vorbe la mișto...

Până acum 2 săptămâni toți voiați nr. dar nu văd nici o recenzie!

M-am întâlnit eu cu doamna, colaborează bine dar nu este de banii ăștia......fără locație, este minionă si burtă cam mare. 

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
La 25.09.2023 la 13:07, Alison a spus:

M-am întâlnit eu cu doamna, colaborează bine dar nu este de banii ăștia......fără locație, este minionă si burtă cam mare. 

Da așa este , nu prea merită bani, dar fiecare după gusturi .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 25.09.2023 la 8:40, Mihai.V212 a spus:

Nu ți-am cerut nici un număr de telefon! Și doamna respectivă avea topic deschis! 

Carmen, n-a avut topic deschis!

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 23.09.2023 la 17:45, bularga.iasi a spus:

Sau îți pute gura...

Ai vizitat? Doamna nu a avut niciodata anunt! Din spusele ei a facut doar videochat!

Da, într-adevăr a făcut numai videochat, o știu de mai bine de șase ani, dacă n-or fi chiar șapte, pe când lucra la un videochat în Dancu. După a lucrat în oraș în mai multe locații, pe Sărărie, aproape de Târgu Cucu, pe Păcurari, aproape de Pentru Poni, pe Agricola Cardaș în Bucium, parcă și pe strada Gării, aproape de Râpa Galbenă. Înainte de ultima naștere arăta foarte bine, fără burtă, cu sânii mari și viguroși, carne tare pe ea. Acum, într-adevăr are burtică, sânii sunt frumoși dar mai moi. M-am întâlnit cu ea de foarte multe ori de-a lungul timpului. De câteva luni nu ne-am mai întâlnit.  Serviciile oferite sunt ok, dar nu sunt profesioniste, sunt fără artificii. Nu cred că s-ar descurca să lucreze cu forumul.

PS: N-ar fi trebuit să-i dai numele real pe forum.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut. Am vizitat o pe doamna. Presteaza încă. Mai nou are locație. Serviciile oferite sunt ok, dar nu sunt profesioniste, sunt fără artificii. Merita o descărcare.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Goren2 a spus:

Salut. Am vizitat o pe doamna. Presteaza încă. Mai nou are locație. Serviciile oferite sunt ok, dar nu sunt profesioniste, sunt fără artificii. Merita o descărcare.

Are tot nr ăla? 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 05.02.2024 la 19:07, Goren2 a spus:

Este haotica cu programările.

In ce sens? Eu mi-am făcut programare pe diseară la ea! Dar după mesajul asta nu știu dacă sa o iau în serios sau sa imi iau o măsură de precauție! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 oră, Mihai.V212 a spus:

In ce sens? Eu mi-am făcut programare pe diseară la ea! Dar după mesajul asta nu știu dacă sa o iau în serios sau sa imi iau o măsură de precauție! 

Adică.....dacă suna altcineva uita de programarea ta. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...