Sari la conținut

Masaj arad


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 13 minute, ketomanu1984 a spus:

Maseuze, efectuăm masaj de relaxare sau reflexoterapie. Ședința la 2 mâini e de 80 de lei, iar la patru mâini este de 160. Pentru mai multe detalii așteptăm telefonul dumneavoastră 0730576221

Asta da😉..!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vizitat! Masaju nu ii ceva waw dar se merita... ii de relaxare nu recuperare medicala... primirea calda din partea femeii mature... cealalta este mai tanara... emo version.. nu prea vorbareata... nu miam incercat norocul cu mai mult deoarece aveam niste probleme la servici si nu mia stat capul... femeia matura merita incercat... are 40 cam asa si cealalta max 25 mai plinute amandoua... .. dar fiecare cu parerea lui... o sa revin vineri cu ingormatii noi deoarece vreau sa mai fac o vizita doar doamnei... imi plac sanii ei:))... sper ca vam fost de ajutor cu 50% spor la impins si daca altcineva a fost si a incercat rog sa imi spuna

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 4 ore, 1Unknown a spus:

Salutare

De 2 zile încerc să sun dar nu răspunde la telefon. 

A mai încercat cineva să le viziteze ?? 

👍

 

A răspuns la primul apel ... și răspunsul a fost dezamăgitor, menționând civilizat, dar totuși ferm, ca în plus fata de masaj de relaxare, cert nu se oferă nici un "bonus de final".

Acuma, fiecare cum ii va fi norocu' ... dar ma îndoiesc sa "iasă ceva mai mult", având în vedere tonalitatea răspunsului.

Dar naiba știe ... poate la fata locului se "incing" lucrurile ... chit ca m-as mira.

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mai ii una emma are anunt pe matrimoniale caut colega masaj... si pe olx are anunt cu masaj dar la telefon mia spus ca nu face nimic... cineva a fost la ea? Asta ii nr ei... in micalaca lucreaza... mie nu mia permis programul de lucru sa ajung la ea paja acuma abea in 2 saptamani pot sa ma organizesc cu timpul 0772175792

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 23.08.2023 la 18:53, Dirdd a spus:

Vizitat! Masaju nu ii ceva waw dar se merita... ii de relaxare nu recuperare medicala... primirea calda din partea femeii mature... cealalta este mai tanara... emo version.. nu prea vorbareata... nu miam incercat norocul cu mai mult deoarece aveam niste probleme la servici si nu mia stat capul... femeia matura merita incercat... are 40 cam asa si cealalta max 25 mai plinute amandoua... .. dar fiecare cu parerea lui... o sa revin vineri cu ingormatii noi deoarece vreau sa mai fac o vizita doar doamnei... imi plac sanii ei:))... sper ca vam fost de ajutor cu 50% spor la impins si daca altcineva a fost si a incercat rog sa imi spuna

Ce zici ai fost astăzi ..😲😉?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
On 8/23/2023 at 6:53 PM, Dirdd said:

Vizitat! Masaju nu ii ceva waw dar se merita... ii de relaxare nu recuperare medicala... primirea calda din partea femeii mature... cealalta este mai tanara... emo version.. nu prea vorbareata... nu miam incercat norocul cu mai mult deoarece aveam niste probleme la servici si nu mia stat capul... femeia matura merita incercat... are 40 cam asa si cealalta max 25 mai plinute amandoua... .. dar fiecare cu parerea lui... o sa revin vineri cu ingormatii noi deoarece vreau sa mai fac o vizita doar doamnei... imi plac sanii ei:))... sper ca vam fost de ajutor cu 50% spor la impins si daca altcineva a fost si a incercat rog sa imi spuna

ce-ar fi de împins la "masaj de relaxare" ? în afară de cotizație

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

După mai multe încercări eșuate cu telefonul închis , am reușit și eu sa ajung la masaj. Întradevăr este doar masaj de relaxare chiar dacă ,de la telefon mi sa specificat acest aspect am întrebatși la fața locului dacă nu se poate mai mult ,răspunsul a fost același. Masajul a fost destul de ok pentru mine cu reflexoterapie în talpa bun pentru durerile mele de spate. Locația este în vlaicu pe strada Ștefan Luchian pe lângă jisk. 

Am ales doamna învârsta deoarece am considerat ca e mai cu experiență.  

80 lei masajul dar am lăsat 20 lei ciubuc pentru ca am cerut sa fac un duș sa dau jos uleiul . Barbati însurați știu de ce 😂

Ca nota as da 8 pentru masaj.

De revenit pentru o relaxare după o săptămână de muncă. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 ore, ketomanu1984 a spus:

După mai multe încercări eșuate cu telefonul închis , am reușit și eu sa ajung la masaj. Întradevăr este doar masaj de relaxare chiar dacă ,de la telefon mi sa specificat acest aspect am întrebatși la fața locului dacă nu se poate mai mult ,răspunsul a fost același. Masajul a fost destul de ok pentru mine cu reflexoterapie în talpa bun pentru durerile mele de spate. Locația este în vlaicu pe strada Ștefan Luchian pe lângă jisk. 

Am ales doamna învârsta deoarece am considerat ca e mai cu experiență.  

80 lei masajul dar am lăsat 20 lei ciubuc pentru ca am cerut sa fac un duș sa dau jos uleiul . Barbati însurați știu de ce 😂

Ca nota as da 8 pentru masaj.

De revenit pentru o relaxare după o săptămână de muncă. 

Ai făcut alegerea greșită 😁 mai bine alegeai varianta mai tânără 😁🤭🙃!!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Multumim pentru ajutor... fata mai tanara parca are mai multa experienta... da cea matura este mai placuta... eu am incercat la 4 maini si am vazut care cum lucreaza... poate pe viitor o sa se razgandeasca:)) poate sunt sanse cand ii singura... aia ii nepoata ei... si na o da in gat la barbatuso ca se joaca cu coaiele lu altu:))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat de câteva ori bune la diferite ore cred ca au închis taraba doamnele, poate au aflat și de topic și s-au speriat, plus cu siguranță sute de apeluri de la toți nefututii cu finalizari :))

S-au săturat, poate unii s-au și dat la ele... Una peste alta mi se pare foarte riscant să îți pui un anunț de genul asta și 2 femei care arata cât de cât bine, e clar ca se face autostradă acolo și toți încearcă sa pună mâna pe ceva sau sa primească și atunci... Nu prea e loc de munca cinstita la 4 mâini matură cu tânără și matură cu țâțe faine... Normal ca ți se întărește ciocanul, ce credeau ele că venim la gâdilat!? 

Mai încerc, dacă le prind scriu aici detaliat masajul de relaxare :)) 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Am văzut că nimeni nu a mai fost sau nu vrea sa spună nimica așa că vă povestesc eu cum stă treaba.  Mi-am făcut programare ajuns la fața locului în vlaicu pe Ștefan Luchian la domnișoare și doamna. Se poate opta pentru masaj de relaxare la 2 mâini sau la 4 mâini 80 respectiv 160 lei sau jumătate din timp cu una și jumătate cu cealaltă la 80. Eu am ales-o pe domnisoara.  Mi sa spus sa rămân în boxeri și că este masaj de relaxare și reflexoterapie deci se masează spatele, mâinile , picioarele.  Masajul a fost ok pentru mine și probabil voi mai merge când voi simți nevoia de relaxare.  Deci care doriți doar masaj să știți cum stă treaba.  Numărul la care am sunat este 0770 607 712.  Hai noroc și o zi faina sa aveți  !!!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...