Sari la conținut

LaRISSa - 0721520079


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 10 ore, vitceibo a spus:

Ms,merg pe mina ta domnule,am văzut ca faci recenzii bune și corecte.Dupa vizita o sa scriu.Ms

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, artur.86 a spus:

Ms,merg pe mina ta domnule,am văzut ca faci recenzii bune și corecte.Dupa vizita o sa scriu.Ms

arture , mergi cu incredere , poarta-te frumos si va iesi bine , nu trebuie sa te iei dupa recenziile mele , mai ales in cazul de fata pentru simplul fapt ca nu am scris inca nimic . 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

Am fost adineauri la fata asta, bruneta 168-173cm si as zice 55kg, corp misto, tzatze fix cum imi plac naturale, 75-b putin lasate si cu sfarcuri reactive. curata si poze reale chiar merita poze mai mistoace. La fatza tot asa simpatica rau seamana putin cu fica lui aerosmith mai ales cand face blowjob. Sexy-Larissa primeste de la mine clar nota 12!!

Locatia noua langa universitate curata parcari mda gasesti. Dus curat cu gel de dus si prosop maricel, Nota 10

Gfe: 10 sarutari perverse si bune nu pupici, vorbareata, pro client clar ca ma sedus nu a asteptat sa fac eu circ.

oral: neprotejat fara bullshit ca extra cost sau ceva imediat sa infipt in os sa il roada cum trebuie incet la inceput dupa am chemat-o in 69 unde a inceput fata sa se inece decent de ma intrerupt total din ce faceam si am inceput sa o privesc doar, deepthroat-ul cu bale cu inec si scuipat. 🫠 nota 10!!

futai la fel a facut fix ce imi place hopi tzupi sa asezat pe mine si a inceput fara sa intrebe sa isi faca bine folosind pula practic sa se scarpine unde ii este ei cel mai bine. Incet si cu intreruperi de sarut si umbla cu unghile ei asa pe ceafa si pe spatele meu de am intrerupt-o imediat ca iar bagam un speedy gonzales de toata rusinea. Asa ca am mai facut putin sex in missionar si am mai tinut inca cateva minute tzunami-ul de sperma inapoi dar oricum orice ai incerca sa rezisti mai mult sunt prea multe chesti care iti strica disciplina si te lasi batut ii dai ce merita cred ca am descarcat la Larissa azi si pentru saptamana care vine. Nota 11

Merita orice cent si atentie noastra merita pastrata 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 06.09.2023 la 21:28, vitceibo a spus:

o fi plecat deja mititica...

Nu a plecat vrea sa mai stea dar greu cu apartamente rezonabile in ct. Daca eram single o cazam la mine exclusiv!!! Multumesc de topic!! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 31 minute, sava.nicol a spus:

Ieri am fost și ei la Larisa,poze reale.Merita toți banii.

Și de ce nu ai zis nimic până acum ...? Ai așteptat un "futac" de încredere să scrie , și hop și tu ...da i cu o recenzie ...😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
1 oră în urmă, sava.nicol a spus:

Scriu cind pot.Am scris de toate fetele la care am fost,bune sau rele

Corect , când ai scris că ai fost ieri ...înseamnă că ai avut o disponibilitate , puteai sa scrii câteva ceva din acțiune ...că nici eu nu fac recenzii complete ...dar scriu ce se întâmplă ...nu sunt un povestitor bun ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 20 minute, scarlxxrd a spus:

eu cred ca sa zbatut ca si mine cu gandul ca daca scrie ceva nu mai are loc sa revina.

larissa este precum floarea din poezia lui ienachita vacarescu 

intr-o gradina 

lang-o tulpina 

vazui o floare 

ca o lumina 

s-o tai, se strica!

s-o las, mi-e frica 

ca vine altul si mi-o radica.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 27 minute, vitceibo a spus:

larissa este precum floarea din poezia lui ienachita vacarescu 

intr-o gradina 

lang-o tulpina 

vazui o floare 

ca o lumina 

s-o tai, se strica!

s-o las, mi-e frica 

ca vine altul si mi-o radica.

 

mi am facut viata grea acum ca la 2 pasi lucrez la apartament-ul nou si practic o vad daca iese pe balcon, cum naiba sa ma mai concentrez in liniste? o sa ma prinda baieti cu fasada ca fac laba uitandu-ma in balconul ei :D

Link spre comentariu
  • Oras:Mamaia
  • Oras:Mamaia
La 11.09.2023 la 3:25, scarlxxrd a spus:

mi am facut viata grea acum ca la 2 pasi lucrez la apartament-ul nou si practic o vad daca iese pe balcon, cum naiba sa ma mai concentrez in liniste? o sa ma prinda baieti cu fasada ca fac laba uitandu-ma in balconul ei :D

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 12.09.2023 la 18:52, j0hnnybravo a spus:

Ce poze sunt reale? ca prima poza difera de restu, e mai durdulie, sau e poza mai veche

Arata bine nu este urma de kilogram in plus 

Link spre comentariu

  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles
La 11.09.2023 la 2:26, scarlxxrd a spus:

eu cred ca sa zbatut ca si mine cu gandul ca daca scrie ceva nu mai are loc sa revina.

A revenit și deși mă încearcă aceleași gânduri ca antevorbitorul din citat, va spun totuși ca e un mare plus pentru Cta. Nu intru in amănunte de cat de meseriașă e, cum arată,  pentru ca autorul  de mai sus a detaliat foarte fidel realitatea inclusiv  asemanarea cu Liv Taylor. Va pot descrie în doar cateva cuvinte  senzația mea  un “ fresh primăvăratic” , o inocența nativă ne trucată, și o stângăcie amuzantă și naturală. E la început vrea să rămână pe perioadă mai mare pe la noi( dacă rezolvă cu cazarea) și în situația în care e acum Constanța ,conștient fiind ca sigur programarea următoare va fi mult mai dificil de realizat o recomand ca tânăra speranța. 

Programare: pe whatsapp

Locatia: nerelevanta pentru moment e la SOLID in Mamaia, urma sa schimbe astăzi la alta scara

Aspect: subiectiv bineînțeles frumoasă pentru mine

Gfe : se mulează pe interacțiunea cu clientul 

ON: suficient pentru mine, cu deep și cred că dacă îi spui ce și cum dorești nu părea să zică nu

Igiena: la superlativ  

Anal: nu și nici nu-și dorește

Restul ține cred de fiecare, pentru mine e de revenit 100%, am abordat și eventuala ei prezență pe forum( pentru  a ușura comunicarea) și pare deschisă la idee, dar pe moment nu e familiarizată cu termenii, logarea etc

Si sa nu uit 200/ 400 fără alte suplimente, dar fiecare cu dorințele lui.Spor și amintiți-vă că pentru toți a fost un T 0 (moment de început) și că e al naibii de greu și important. 


 

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...