Sari la conținut

Madalina 🍑Noua in Timisioara 🍒 0760167920


Postări Recomandate

  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila

Buna dragule ,sunt o fire calma ,cu bun simt si umor ,in prezenta mea poti uita si de ceea mai grea zi🙈😊

Preturi: 20 min -150 💦 60 min - 350 💦💦 

Sex PROTEJAT👌🏻Sex ORAL in FUNCTIE DE IGIENA👌🏻 Pozitii👉🏻👌🏻 Atingeri corporale cat si sarutari corporale🍒🍑6️⃣9️⃣   Micii Fantezii🔞

Te astept cu drag in locatia mea 😍 
Hai sa ne simtim bine impreuna 🔞

Contact : +40760167920 🔞

64A4BFB4-32A8-4466-8647-967270D03B5A.jpeg

IMG_6563.jpeg

IMG_6565.jpeg

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 8 minute, Madalina2023 a spus:

Buna dragule ,sunt o fire calma ,cu bun simt si umor ,in prezenta mea poti uita si de ceea mai grea zi🙈😊

Preturi: 20 min -150 💦 60 min - 350 💦💦 

Sex PROTEJAT👌🏻Sex ORAL in FUNCTIE DE IGIENA👌🏻 Pozitii👉🏻👌🏻 Atingeri corporale cat si sarutari corporale🍒🍑6️⃣9️⃣   Micii Fantezii🔞

Te astept cu drag in locatia mea 😍 
Hai sa ne simtim bine impreuna 🔞

 

64A4BFB4-32A8-4466-8647-967270D03B5A.jpeg

IMG_6563.jpeg

IMG_6565.jpeg

150 / 350 ??? Ce algoritm ai folosit ca mie nu îmi da nicicum  🧐

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 15 minute, BrasilAssLov a spus:

150 / 350 ??? Ce algoritm ai folosit ca mie nu îmi da nicicum  🧐

150 - 20 de min (o finalizare ) 

350 - 60 de min ( 2 finalizari ,si masaj corporal)  1 h !

numai fi raut ,mai bine probeaza -ma 👌🏻😊🔞

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Madalina2023 a spus:

150 - 20 de min (o finalizare ) 

350 - 60 de min ( 2 finalizari ,si masaj corporal)  1 h !

numai fi raut ,mai bine probeaza -ma 👌🏻😊🔞

Nu sunt răuț doar ca majoritatea fetelor au finalizarea la 30 min și prețul la oră nu este mai mare de 100% față de 1 finalizare....

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Colegul vroia sa spuna ca, asa mai bine vine de 2 ori la juma de ceas si castiga 50 ron. Asta e calculul pe care si-l fac toti pe aici: cum sa stea cat mai mult si sa plateasca cat mai putin. La tine e invers: cu cat sta omul mai mult, e mai scump.🤣

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, Giorgio1975 a spus:

Colegul vroia sa spuna ca, asa mai bine vine de 2 ori la juma de ceas si castiga 50 ron. Asta e calculul pe care si-l fac toti pe aici: cum sa stea cat mai mult si sa plateasca cat mai putin. La tine e invers: cu cat sta omul mai mult, e mai scump.🤣

Oi avea eu cont nou....dar asta nu înseamnă nici ca sunt bou 🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 6 minute, Giorgio1975 a spus:

Colegul vroia sa spuna ca, asa mai bine vine de 2 ori la juma de ceas si castiga 50 ron. Asta e calculul pe care si-l fac toti pe aici: cum sa stea cat mai mult si sa plateasca cat mai putin. La tine e invers: cu cat sta omul mai mult, e mai scump.🤣

Timpul  costa bani ! Toti vor femei frumoase ,ingrijite ,servicii10\10 conditii 10\10 ,dar cand este vorba de suma … numai vor nimic 😂 Sper sa se mareasca salariile in Romania 👌🏻

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, Madalina2023 a spus:

Timplul costa bani ! Toti vor femei frumoase ,ingrijite ,service 10\10 conditii 10\10 ,dar cand este vorba de suma … numai vor nimic 😂 Sper sa se mareasca salariile in Romania 👌🏻

Pai așteaptă atunci sa crească ,atunci te-om vizita și noi

  • Haha 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
Acum 9 minute, Giorgio1975 a spus:

Colegul vroia sa spuna ca, asa mai bine vine de 2 ori la juma de ceas si castiga 50 ron. Asta e calculul pe care si-l fac toti pe aici: cum sa stea cat mai mult si sa plateasca cat mai putin. La tine e invers: cu cat sta omul mai mult, e mai scump.🤣

N-ai citit atent, finalizarea de 20 de min. e 150.

La acest pret, ora te-ar costa 450.

 

  • Like 1

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 4 minute, aibelito a spus:

N-ai citit atent, finalizarea de 20 de min. e 150.

La acest pret, ora te-ar costa 450.

 

 20 min - 150 

1 h -350 

sper sa se inteleagaa odata 👌🏻

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, Madalina2023 a spus:

Timpul  costa bani ! Toti vor femei frumoase ,ingrijite ,servicii10\10 conditii 10\10 ,dar cand este vorba de suma … numai vor nimic 😂 Sper sa se mareasca salariile in Romania 👌🏻

Ca poate te apuci si tu sa muncesti, sa mai platesti o taxa pe la stat, ca majoritatea fraierilor de pe aici...

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dacă nu, ți permiți să faci o finalizare de 30 minute, eu ( și după cum se vede din comentarii, mulți alții) nu te voi vizita. Mai ales că nu arăți ceva Wow. De curiozitate uită,te cum arată Lidia top Brașov, la ea ar merita poate și finalizare de 20 minute. Sânii par cam ,,lungi,,. Dar, na, dacă altele sunt ocupate, mai prinzi ceva disperați. 20 minute/finalizare creează instant senzația de ,, bandă rulantă,,. Au mai incercat și altele. Este alegerea ta și o respect dar am dreptul și eu la o părere, nu ?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 34 minute, maru88 a spus:

Ca poate te apuci si tu sa muncesti, sa mai platesti o taxa pe la stat, ca majoritatea fraierilor de pe aici...

Munceste tu ,plateste taxele la stat ,sa aibe oamenii aia cu ce sa vina la mine 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 16 minute, marcusm a spus:

Dacă nu, ți permiți să faci o finalizare de 30 minute, eu ( și după cum se vede din comentarii, mulți alții) nu te voi vizita. Mai ales că nu arăți ceva Wow. De curiozitate uită,te cum arată Lidia top Brașov, la ea ar merita poate și finalizare de 20 minute. Sânii par cam ,,lungi,,. Dar, na, dacă altele sunt ocupate, mai prinzi ceva disperați. 20 minute/finalizare creează instant senzația de ,, bandă rulantă,,. Au mai incercat și altele. Este alegerea ta și o respect dar am dreptul și eu la o părere, nu ?

Pun pariu ca in 5 min este gata ,si tu vrei o finzalire 30 de min ,ezte amuzant 😂😂💦 hai la sex baietii 🔞

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 17 minute, marcusm a spus:

Dacă nu, ți permiți să faci o finalizare de 30 minute, eu ( și după cum se vede din comentarii, mulți alții) nu te voi vizita. Mai ales că nu arăți ceva Wow. De curiozitate uită,te cum arată Lidia top Brașov, la ea ar merita poate și finalizare de 20 minute. Sânii par cam ,,lungi,,. Dar, na, dacă altele sunt ocupate, mai prinzi ceva disperați. 20 minute/finalizare creează instant senzația de ,, bandă rulantă,,. Au mai incercat și altele. Este alegerea ta și o respect dar am dreptul și eu la o părere, nu ?

Nu iti place nu veni , pe mine nu ma intereseaza 😂 vin altii ,si inca cati 😂🔞💦

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 3 ore, Madalina2023 a spus:

Pun pariu ca in 5 min este gata ,si tu vrei o finzalire 30 de min ,ezte amuzant 😂😂💦 hai la sex baietii 🔞

Recunosc că ai dreptate, 5 minute oral, 5 minute normal. Dar eu am dorință și de un 10 minute preludiu, că nu sunt nici animal nici ahtiat după păsărică. Ceea ce la tine nu cred că se face la finalizare pentru că vei spune,, nu avem timp de preludiu  și te arunci direct pe instrument ca cele de pe centură.Iar la cei care rezistă mult, după 5 minute de duș ( sau șters cu șervețel umed) și 5 de sex le spui că a expirat timpul și le moare instrumentul. Dar ai dreptate, fraieri se găsesc totdeauna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
  • Telefon: 0760167920
  • Oras:Timisioara
  • Disponibila
Acum 1 oră, marcusm a spus:

Recunosc că ai dreptate, 5 minute oral, 5 minute normal. Dar eu am dorință și de un 10 minute preludiu, că nu sunt nici animal nici ahtiat după păsărică. Ceea ce la tine nu cred că se face la finalizare pentru că vei spune,, nu avem timp de preludiu  și te arunci direct pe instrument ca cele de pe centură.Iar la cei care rezistă mult, după 5 minute de duș ( sau șters cu șervețel umed) și 5 de sex le spui că a expirat timpul și le moare instrumentul. Dar ai dreptate, fraieri se găsesc totdeauna.

Pai preludiu faci si tu acasa cu sotia ,cu amanta ,nu cu mine 😂👌🏻 cu mine sex baby ,Hard sex 😂😂! Nu cu preludiu cu din alea ca nu suntem indragostiti😊🔞 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...