Sari la conținut

Masaj emma 0747516902


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad

Salutare. Astazi am vazut ca a introdus doamna emma si varianta de masaj la 4 maini.. se ofera la pretul de 200 lei si oral doar protejat efectuat de catre colega doamnei. Zilele acestea am sa trec pe la ele si am sa revin cu o recenzie. Spor la împins!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost eu la fete.

Zona micalaca aproape de Universitate

Apartament la parter,curat,cu masa anume pentru masaj 

Este vorba de Emma,care are anunt cu poza ei și inca o domnișoara la vreo 20 și ceva de ani,cu un corp foarte frumos asemanator cu cel a lui Bibi.

Masajul mi sa părut ok,nu le-am văzut deloc grăbite.vorbărețe fetele .

dupa vreo 30 min aprox,a plecat Emma intr-o alta camera și ma lăsat cu colega ei mai tânăra pentru finalizare.a frecato o vreme cu mâinile după care a montat căciulița și a început cu oral modest.

finalizat și plecat

Per total a fost o experiența bună,pentru cine își dorește un masaj la 4 mâini.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
Acum 23 minute, futaciosu94 a spus:

Am fost eu la fete.

Zona micalaca aproape de Universitate

Apartament la parter,curat,cu masa anume pentru masaj 

Este vorba de Emma,care are anunt cu poza ei și inca o domnișoara la vreo 20 și ceva de ani,cu un corp foarte frumos asemanator cu cel a lui Bibi.

Masajul mi sa părut ok,nu le-am văzut deloc grăbite.vorbărețe fetele .

dupa vreo 30 min aprox,a plecat Emma intr-o alta camera și ma lăsat cu colega ei mai tânăra pentru finalizare.a frecato o vreme cu mâinile după care a montat căciulița și a început cu oral modest.

finalizat și plecat

Per total a fost o experiența bună,pentru cine își dorește un masaj la 4 mâini.

 

Spune-mi te rog, se dezbracă colega? Te lasa sa o atingi in timp ce face oral? Ms 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, futaciosu94 said:

Am fost eu la fete.

Zona micalaca aproape de Universitate

Apartament la parter,curat,cu masa anume pentru masaj 

Este vorba de Emma,care are anunt cu poza ei și inca o domnișoara la vreo 20 și ceva de ani,cu un corp foarte frumos asemanator cu cel a lui Bibi.

Masajul mi sa părut ok,nu le-am văzut deloc grăbite.vorbărețe fetele .

dupa vreo 30 min aprox,a plecat Emma intr-o alta camera și ma lăsat cu colega ei mai tânăra pentru finalizare.a frecato o vreme cu mâinile după care a montat căciulița și a început cu oral modest.

finalizat și plecat

Per total a fost o experiența bună,pentru cine își dorește un masaj la 4 mâini.

 

Nu se dezbracă,dar te lasă sa o atingi.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 48 minute, Terent a spus:

Eu am vorbit la telefon cu domnișoara tinerică și mi-a zis ca se poate și alte picanterii discutate la fata locului acum nu știu o sa merg sa văd 

Ai doar nr ei? Fără a da de Emma?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 24 minute, booster123 a spus:

Ai doar nr ei? Fără a da de Emma?

Eu am sunat la nr din anunț și mi a răspuns domnișoara vezi ca are doua anunțuri la nr asta am sunat 0772175792 numai azi și mâine  o zis ca are program pana la 15:00

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 03.02.2024 la 14:54, futaciosu94 a spus:

Nu se dezbracă,dar te lasă sa o atingi.

Pai se dezbracă toples deci nu goală doar la finalizare și este 250 asa mi a zs mie 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am scris pe whats la numărul 0772175792 care era mai sus. Asta am primit ca și răspuns.

Buna seara! Masaj de relaxare sedinta de 45 de  min si include: gat,spate,brate,fese si picior spate si costa 100 ron cu finalizare manuala 150 ron.
Lucrez de la 10:00 la 19:00 cu programare

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 11 ore, adrian8228 a spus:

Am scris pe whats la numărul 0772175792 care era mai sus. Asta am primit ca și răspuns.

Buna seara! Masaj de relaxare sedinta de 45 de  min si include: gat,spate,brate,fese si picior spate si costa 100 ron cu finalizare manuala 150 ron.
Lucrez de la 10:00 la 19:00 cu programare

Se pare ca,  colega cea tânără nu mai face parte din peisaj. Anunț acum are doar Emma și nu se mai specifica nimic despre masajul la 4 mâini.

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-relaxare-arad-IDi0FKq.html

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Alexx84ar a spus:

Nui asta Ema ce face la 4 maini ii coencidenta de nume 

Nu mai colaborează cu fata tânără. Emma e in Micalaca in spate la universitate.

Masajul e masaj, nu doar mângâiat cu ulei.

Finalizare manuala după masaj, te lasă să te joci cu sânii imenși. Amenda 150

Link spre comentariu
La 14.02.2024 la 23:15, adrian8228 a spus:

Nu mai colaborează cu fata tânără. Emma e in Micalaca in spate la universitate.

Masajul e masaj, nu doar mângâiat cu ulei.

Finalizare manuala după masaj, te lasă să te joci cu sânii imenși. Amenda 150

Își dă jos bluza ?

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am cautat astăzi să vad daca nu cumva apare anuntul colegei care particia la masajul la 4 mâini. Anuntul este valabil si am sunat pentru mai multe informatii. 

Mi-a răspuns Emma si treaba sta in felul următor:  masaj 4 maini de relaxare 40 de minute 150 lei ( aici poate fi inclusa si finalizarea manuala ramane la alegere) sau 200 cu OP cu finalizare in balon. 

Lucrează cu programare si daca nu ma insel cred ca si numărul de telefon este schimbat 

Va atașez anuntul :

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDi1RZd.html

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Pentru masajul la 4 mâini de la Emma din Micalaca, am primit azi acest răspuns.

Buna seara! Masaj de relaxare la 4 maini sedinta este de 40 min si include gat,spate ,brate ,fese si picior spate. Si costa 150 lei.
Pentru cine doreste mai mult se face si o finalizare manuala neprotejata, sau orala protejata si costa 200 lei
Si pentru cei care doresc ceva mai picant, avem si varianta de topless de catre Roxi, care este 250 lei per sedinta.
Program de luni pana vineri de la ora 10:00 la 19:00 weekend unul da unul nu weekendul acesta nu se lucreaza.

 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad

Salutare. Recent mi-am făcut și eu timp sa le vizitez pe fete deoarece eram curios de colega tanara. Am optat pentru varianta cea mai scumpa, adica 250 ron. Masaj bun, chiar foarte bun efectuat atat de emma cat si de roxi. La finalizare emma a plecat in alta camera si am ramas doar cu colega tanara. Varianta topless nu este chiar topless.. ea ramane doar in lenjerie intima. O poti atinge peste tot dar din păcate nu se dezbrăca complet.. eu m-am jucat cu bucile si cu pasarica ei im timp ce facea oral protejat. Mi-a plăcut ca s-a cam udat și nu a dat nici un semn ca sa ma opresc din jucat. Mi-ar fi plăcut să participe și ema la finalizare, macar sa ma fi jucat puțin cu sanii aia mari. 
locatia ca de obicei curata, la baie cu de toate, fetele fiind foarte comunicative. Oralul nu a fost rau dar am avut parte si de mai bun :-). Am întrebat-o pe roxi daca se poate mai mult decât oral si am fost refuzat respectuos. De revenit? Nu știu ce să zic… poate daca pe viitor va participa și emma la finalizare.  Spor la împins!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
La 28.02.2024 la 10:34, darkangel099 a spus:

Colega cum arata? 

Arata foarte bine, draguta la fata, piele fina, fund ferm, sani medii si foarte comunicativa. In timp ce facea oral m-am jucat cu degetele pe la ea pe la pasarica si s-a udat.Pacat ca nu face mai mult decat oral… mi-as fi bagat cu drag botul la savarină. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...