Sari la conținut

Discutii Generale Botoșani


Postări Recomandate

Buna acesta fata a furat pozele colegei mele! A sunat-o sa le șteargă și a început sa vorbească urat! Nu vrea sa șteargă pozele aveți grija nu este ea! Colega mea nu este pe Botoșani dar îs furate, se vede clar ca a blurat numărul colegei mele și l-o pus pe al ei peste, se și vede cum este blurat numărul. Va rog sa dați raport sa se șteargă aceste profil furat. 

Screenshot_20231204_123848_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231204_123845_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231204_123853_com.android.chrome.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Salutare tuturor. M am intalnit cu o tipa care acum e la Suceava . Ar vrea sa vina la Botosani dar nu stie unde sa caute cazare. Are careva o informatie utila cu privire un cuib de nebunii ?  Mersi .

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, paolo40 a spus:

Salutare tuturor. M am intalnit cu o tipa care acum e la Suceava . Ar vrea sa vina la Botosani dar nu stie unde sa caute cazare. Are careva o informatie utila cu privire un cuib de nebunii ?  Mersi .

Care tipa?

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 16 ore, tiny_voices a spus:

Link-ul tau e pentru alt oras. N-am gasit anuntul pe Botosani. Sigur e venita? Daca ai vizitat-o, da mai multe detalii.

Marcat. Nu mai are rost sa dau detalii pentru ca a plecat dupa 3 zile, Cica ,, parafrazez ( saracie mare in Botosani ). Desi cadoul era 100 lei / fin pentru a face concurenta nu s-au prezentat la examen multi. Platea chirie 40 euro/zi. A stat pe Armeana 3.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 oră în urmă, Diaandra a spus:

La Botosaneni le plac blondele 1.60 50 kg?
 

Bună seara! Dacă te înscrii în tiparul femeilor preferate de botoșăneni(din descriere este bine-doar părerea mea) și ai servicii bune și variate, ești binevenită și așteptată.

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
La 14.03.2024 la 20:29, Diaandra a spus:

La Botosaneni le plac blondele 1.60 50 kg?
 

Bună, dacă vii și cu niște servicii suplimentare în program aka finalizare orala, anal, eu te aștept cu mare interes, si sunt convins ca nu doar eu. Deci nu ne mai fierbe și da ne un răspuns:)))))

Link spre comentariu

Reputație: 79
  • Oras:N Moldovei
  • Oras:N Moldovei

Diaandra , daca tot vrei sa vii , posteaza si tu ce servicii oferi si la ce preturi , eventual 2-3 poze si ai sa poti sa-ti dai seama daca la botosaneni le placi 

Ai sa-ti dai seama si dupa reactiile pe care le vei starni daca te placem , dar din punctul meu de vedere esti bine primita , mai ales ca nu prea sunt fete serioase in BT

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...