Sari la conținut

Corina-0743365734


Carinasw

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna seara.

Dupa ce am vizitat-o pe Corina in timisoara. Am zis ca trebuie neaparat sa o vizitez si la orasul natal si pot spune din nou ca a merita.

Am fost ultimul client pe azi, si pot spune ca ma primit cu aceasi energie ca in timisoara. Am zis ca a doua oara nu mai am emotii dar cand ma uit la ea tot ma intimidez. Din nou socializarea ei ma linisteste. Jumatate din o experienta buna  pentru mine este primire ce ma ajuta sa ma relaxez si pot spune ca fata asta e top in asa ceva.

Dupa ce am povestit pe canapea si la o tigara pe balcon, cu toate ca nu fumez doar am vrut sa mai stau cu ea de vorba, am mers la dus si apoi in dormitor.

Actiunea este si ea la un nivel ridicat nu doar socializarea.

Face un oral bun, umed si cu priviri din cand in cand ce din nou ma intimideaza 🤣 . Iubesc ochisori ei verzi doar ca trebuie sa mai lucreaza la parte emotilor.

Am inceput cu ea deasupra din cate am vazut si data trecuta asta e pozitia de incepere, nimic de obiectat priveliste uimitoare sani perfecti la atingere.

Am trecut si la doggy, din nou priveliste minunata, fund perfect. 

Am si gustat putin si pasarica ei, nu am prea multa exeprienta in general dar am zis sa incerc, curat, totul frumos chiar mi-a placut si as vrea sa mai incerc data viitoare.

In rest am mai continuat cat am putu cu doggy si pana la urma am trecut la un hand job cu finalizare pe sani. Eu am probleme in a ma termina si doar asa ma finalizez momentan la toate fetele la care am fost. La mine o finalizare nu ajunge in 30 de minute asa ca tot timpul trebuie sa iau macar o ora, dar prefer asa sa pot sa fiu mai relaxat.

In estenta experienta mea a fost exceptionala ba chiar bonus am vazut-o in pijamalutele ei alea micute la final, iar ma luat emotiile in acel moment 🤣.

Am zis dupa ce am vizitat-o pe Corina in Timisoara ca ea este favorita mea si dupa vizita din Arad inca isi mentine pozitia. 

Sincer ofera servici de calitate. Si nu cred ca are cerinte deloc mari. Adica sa fi curat si frumos acolo jos nu mi se pare deloc o pretentie. Va spun doar atat mergeti la ea fiti persoane cumsecade  si veti avea o exeprienta minunata.

Corina si daca nu mai vii in Arad macar la  Timisoara  sa mai treci ,sa  pot sa merg la tine, chiar meriti 🥰.

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 12 ore, Sotoru a spus:

Buna seara.

Dupa ce am vizitat-o pe Corina in timisoara. Am zis ca trebuie neaparat sa o vizitez si la orasul natal si pot spune din nou ca a merita.

Am fost ultimul client pe azi, si pot spune ca ma primit cu aceasi energie ca in timisoara. Am zis ca a doua oara nu mai am emotii dar cand ma uit la ea tot ma intimidez. Din nou socializarea ei ma linisteste. Jumatate din o experienta buna  pentru mine este primire ce ma ajuta sa ma relaxez si pot spune ca fata asta e top in asa ceva.

Dupa ce am povestit pe canapea si la o tigara pe balcon, cu toate ca nu fumez doar am vrut sa mai stau cu ea de vorba, am mers la dus si apoi in dormitor.

Actiunea este si ea la un nivel ridicat nu doar socializarea.

Face un oral bun, umed si cu priviri din cand in cand ce din nou ma intimideaza 🤣 . Iubesc ochisori ei verzi doar ca trebuie sa mai lucreaza la parte emotilor.

Am inceput cu ea deasupra din cate am vazut si data trecuta asta e pozitia de incepere, nimic de obiectat priveliste uimitoare sani perfecti la atingere.

Am trecut si la doggy, din nou priveliste minunata, fund perfect. 

Am si gustat putin si pasarica ei, nu am prea multa exeprienta in general dar am zis sa incerc, curat, totul frumos chiar mi-a placut si as vrea sa mai incerc data viitoare.

In rest am mai continuat cat am putu cu doggy si pana la urma am trecut la un hand job cu finalizare pe sani. Eu am probleme in a ma termina si doar asa ma finalizez momentan la toate fetele la care am fost. La mine o finalizare nu ajunge in 30 de minute asa ca tot timpul trebuie sa iau macar o ora, dar prefer asa sa pot sa fiu mai relaxat.

In estenta experienta mea a fost exceptionala ba chiar bonus am vazut-o in pijamalutele ei alea micute la final, iar ma luat emotiile in acel moment 🤣.

Am zis dupa ce am vizitat-o pe Corina in Timisoara ca ea este favorita mea si dupa vizita din Arad inca isi mentine pozitia. 

Sincer ofera servici de calitate. Si nu cred ca are cerinte deloc mari. Adica sa fi curat si frumos acolo jos nu mi se pare deloc o pretentie. Va spun doar atat mergeti la ea fiti persoane cumsecade  si veti avea o exeprienta minunata.

Corina si daca nu mai vii in Arad macar la  Timisoara  sa mai treci ,sa  pot sa merg la tine, chiar meriti 🥰.

 

Bună dimineața baiat drag❤ 

Iti mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie ,mi-a făcut placere sa te revăd din nou , te astept cu drag oricând dorești tu ❤

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 11.10.2023 la 10:17, Carinasw a spus:

Buna dimineața frumosilor ❤ Disponibila pentru programari ❤

‼️ultimele 3 zile ‼️

Așa de dimineață??? Dacă știam...

Frumos te cambrezi!🥰

Văd ca ai găsit si bikineii🙃🤣.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
La 11.10.2023 la 10:17, Carinasw a spus:

Buna dimineața frumosilor ❤ Disponibila pentru programari ❤

‼️ultimele 3 zile ‼️

Bravo, dine ca te-ai gasit azi sa incepi... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Nu am cuvinte🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 29 minute, anthonio a spus:

Du-te in contul meu! Eu am deschis cont pe caiet🤣 când îmi vine prima pensie dau și ciubuc ❤️

Ai cont deschis la mine ?😛

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 28.09.2023 la 11:35, Carinasw a spus:

Bună ziua dragilor !🌞 Sper că sunteți bine sănătoși! Numele meu este Corina și intenționez să vă vizitez ! ❤ Am 21 de anișori,  ochii verzi ,brunetă si 1'60(atat s-a putut ):))) Sunt o moldoveanca sociabilă si prietenoasa ,  iar în pat cu siguranță vom face ravagii impreuna !❤ dacă aveți bună placere de a ma ajuta cu un sfat cu privire la o zona bună, aștept mesajul vostru pe wapp ! Pana una alta va las mai jos o lista de servicii și câteva poze cu mine pentru a va face o idee ! ❤

👉Servicii:

250/400

❤Sex oral (in funcție de igiena ,spalat ,epilat )

❤Sex normal doar protejat 

❤COB(finalizare corporala doar pe sâni)

❤69(la partea sexuala putem încerca mai multe poziții)

❤Anni/cunni (doar pasiv )

❤Facesiting (sufocare sau nu:))) )

❤Footjob/handjob

❤GFE(punctul forte )

❤FK(in funcție de igiena orala și compatibilitate,  dantura curata ) 

❤Masaj 

❤Dus împreună sau separat 

‼️Dușul este obligatoriu la locație ‼️ 

Nu practic ANAL,COF,CIM NN(nu insistați ca altfel primiți Block direct )

Nu negociez prețul, nu fac reduceri 

Nu primesc persoane in stare de ebrietate, purtatori de bile sau alte accesorii ,precum nici persoane aflate sub influenta altor substanțe 

Nu primesc colaborez cu **spam editat** sau domni peste 55 de ani 

Confirmarea sau anularea programării se va efectua cu o ora înainte, în caz contrar numărul de telefon va fi blocat . 

Nu raspund la telefon ,programările se fac doar pe wapp ‼️ 

Acestea fiind spuse ,abia aștept sa ne cunoaștem ❤🌞

Câte kg ai ? Ca asta nu ai scris ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Mă frumosilor ,dacă am specificat aici foarte clar faptul ca nu mai preiau programari de finalizare , de ce trebuie sa insistați în privat și sa veniți cu texte de genu "De ce ești rea și nu accepți la finalizare, nu toți își permit ,nu toți avem bani . Hai ca promit ca data viitoare vin la ora "! 

NU EXISTA ASA CEVA ! Iti permiți vii ,nu iti permiți stai acasă sau mergi în alta parte , nu suntem la piata sa negociem , nu negociez nimic  nimic eu !:)))) si mai e ceva pentru voi ăștia care ma credeți proasta , îmi scrieți în mesaj ca vreți o ora și când ajungeți aici imi spuneți texte de genu "Corina eu nu pot sta decât o finalizare " nu e problema mea ca nu poți sta tu sau ai alte treburi de făcut! Mie îmi plătești toată ora pentru ca e si timpul meu ! Punct.

Baietii care va simțiți în postarea mea și în ceea ce am scris aici ,sper sa nu faceți asa si la alte fete !:))))) 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 18 minute, Carinasw a spus:

Mă frumosilor ,dacă am specificat aici foarte clar faptul ca nu mai preiau programari de finalizare , de ce trebuie sa insistați în privat și sa veniți cu texte de genu "De ce ești rea și nu accepți la finalizare, nu toți își permit ,nu toți avem bani . Hai ca promit ca data viitoare vin la ora "! 

NU EXISTA ASA CEVA ! Iti permiți vii ,nu iti permiți stai acasă sau mergi în alta parte , nu suntem la piata sa negociem , nu negociez nimic  nimic eu !:)))) si mai e ceva pentru voi ăștia care ma credeți proasta , îmi scrieți în mesaj ca vreți o ora și când ajungeți aici imi spuneți texte de genu "Corina eu nu pot sta decât o finalizare " nu e problema mea ca nu poți sta tu sau ai alte treburi de făcut! Mie îmi plătești toată ora pentru ca e si timpul meu ! Punct.

Baietii care va simțiți în postarea mea și în ceea ce am scris aici ,sper sa nu faceți asa si la alte fete !:))))) 

Vezi...din cauza asta nu o ajuns "moșu" ieri la tine  🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...