Sari la conținut

0742406946


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

        Salutare dragii mei verișori.Sunat la numărul de mai sus și m-am interesat ce și cum.Treaba stă așa...Locație pe Republicii 63,scor 150 cu 300...totul protejat,adică sexul normal.Că...oral,50 în plus,dacă vrei sa dai limbi sau sa pupi ceva...50 în plus...anal,300 din start fără pupicuri sau alte cele.Deci dacă nu mergi cu ea gata sculată de pe drum,ai mari șanse să nu fuți nimic.Face și anal la 300 și la fel,orice altceva 50 în plus..Cică pozele sunt reale...Măcar a fost sinceră cu mine de la început și nu mi-am pierdut vremea de pomana.Ajungeam până la urmă să dau vre-o 500 pe o partidă care in care îmi murea pula instant când auzeam că mă mai costa si prezervativul 50 de lei....Pe scurt, eu nu am să o vizitez.Dacă vă încumetați careva,nu fiți sfioși și scrieți cum a fost...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 20 minute, a5t0r a spus:

 

Mno tulvai că eu nu am găsit ce ai trimis tu...deci verișorii din Oradea zic că nu e ce trebe.Repet,dacă totuși mergeți careva,scrieți cum a fost dar să nu vă cheme Vasile ca atunci nu prezentați încredere.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...