Sari la conținut

200/300 - Miki 20 ani; bruneta curvy 0736743970


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 46 minute, man@work a spus:

frumoase.. coade :blushing2 da' nu se vede pistuca de inceput 

casa numai comenteze lumea rea 

 

 

Se vede in alte poze 😊

Coadele sunt mai frumoase de la spate..

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

De evitat. Cel mai prost serviciu pe care l-am avut vreodată în Buc. Dați-mi câteva detalii, este BBW sau pur și simplu grasă, pozele o profită foarte mult, realitatea este mult mai proastă. Comunicare 10, Locatie 5, patul este canapea extensibila mica, apa calda existenta. Atitudinea este nenorocită. Din lista de servicii este prezentă doar NP și ea este tânără. Suflare este doar capul și cu multă mână. Ca sa faca poza mult mai rau ea cere bacsis, da CERERI, pe DNCB si strada Luica am primit servicii mult mai bune.

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, trumtram a spus:

De evitat. Cel mai prost serviciu pe care l-am avut vreodată în Buc. Dați-mi câteva detalii, este BBW sau pur și simplu grasă, pozele o profită foarte mult, realitatea este mult mai proastă. Comunicare 10, Locatie 5, patul este canapea extensibila mica, apa calda existenta. Atitudinea este nenorocită. Din lista de servicii este prezentă doar NP și ea este tânără. Suflare este doar capul și cu multă mână. Ca sa faca poza mult mai rau ea cere bacsis, da CERERI, pe DNCB si strada Luica am primit servicii mult mai bune.

Buna ziua. 
Te rog frumos sa îmi detaliezi pe îndelete nemulțumirile cu o recenzie completa 

In cadrul întâlnirii mi-ai făcut foarte multe complimente și ai spus ca sunt frumoasa si îți plac serviciile pe care le ofer

Cat despre bănuți, ai spus ca sunt foarte frumoasa si dorești sa oferi “ șpagă” ( nefiind vorbitor fluent de lb romana acesta a fost cuvântul folosit de tine ) si ți-am multumit

Pot confirma restul domnilor ca nu cer niciun leu suplimentar de ce este menționat aici 

Cat despre “ grasa sau bbw” , te pot contrazice pozele postata aici ! Nu sunt o femeie sub nicio forma grasa dar nici skinny sau slim . 
Imi pare rău ca nu ai discutat in timpul petrecut împreuna și aici afișezi o alta atitudine fata de cea din cadrul întâlnirii . Păcat , nu înțeleg scopul 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

Ai cerut de 3 sau 4 ori sa nu uiti "spaga", oricum nu sunt de 50ron, dar fac o impresie proasta.
Forumul este pentru a împărtăși părerile, bune sau rele, așa că mi-am scris experiența și rămân în spatele cuvintelor mele

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

Văd că nu sunt singurul care se plânge de calitatea serviciilor, încearcă să înveți de la critici și să te îmbunătățească

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...