Sari la conținut

Arrya Best Massage in Town 0726060421


Arrya

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 44 minute, AmmyMasaj a spus:

Daca tot am venit degeaba in locatie pt o programare special care tot special m-a anuntat cand eram deja pe drum ca nu mai ajunge dar eu am vazut mesajul fix cand am ajuns in locatie...

Am facut si cateva pozici pt voi special.

Va imbratisez si va astept la cel mai bun masaj de relaxare ever,va garantez asta. La final promit ca sanii mei sa se joace in cel mai frumos mod cu penisul vostru viteaz. 

Pupici!!

20231226_185822.jpg

IMG-20231226-WA0004.jpg

 

locul greșit pentru mesajul tau ;) 

e topic de Arrya 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
14 hours ago, Frenchy84 said:

locul greșit pentru mesajul tau ;) 

e topic de Arrya 

Reclama pe topic la mine..

Atat s-a putut,aia e! 😏🤣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
14 hours ago, AmmyMasaj said:

Mii de scuze,am gresit topicul.

Te scuz ,dacă îți ceri mii de euro scuze!🤣🤣🤣🤣 

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
20 hours ago, motanelul79 said:

wowww the best 🥰 PS: Craciun Fericit !!!!

Thx❤️

Multuuu,la fel!! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bunaaa🫶🏼

Revin în forță!!! 
Mă găsiți diseară în locație , deci cine dorește îmi poate lasa mesaj pe wapp! 
Pupiiiii 😘🥰🍑

A151B17B-17E6-4B66-8AF2-00161EC21361.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
7 minutes ago, Mocureloaded said:

Ce ai vrut a transmite ... ca te îmbăiezi?

P.S.: intrebare din public ... 🤣🤣🤣

Curioșii mor repede . 

Pupici 😘

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
44 minutes ago, DoubleBarrel said:

Care e pretul?

Te las sărac dacă vi,treaba ta ! :))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

În căutare fiind de o noua experienta, si fiind un amator al erotismului, am poposit asupra acestui topic. Văzând pozele și serviciile, m-am incantat și m-am hotărât sa o contactez pe titulara topicului.

I-am scris pe whatsapp în urma cu doua zile, n-am avut noroc sa ne nimerim ieri, insa astăzi am reușit. 

Mi-am dat seama încă de pe whatsapp, din puținele rânduri ca Arrya este o fata super ok, deschisa și dulce. Lucru care mi-a stârnit curiozitatea mai tare.

Deci contact whatsapp foarte facil.

Locația este în complexul rasarit de soare, cel mai ușor e sa parcați la lidl dacă veniți cu masina. Lumea se plimba destul de mult pe porțile complexului, sunt șanse bune sa prindeți poarta deschisa, daca nu, exista un paznic la intrarea de lângă lidl care va poate deschide poarta. Acțiunea se desfășoară într-o garsoniera, curățenie, apa caldă, ai tot ce îți trebuie.

Urc sus, cu ceva emoții ( sunt mai timid de fel ), se deschide ușa și o vad pe Arrya, care este frumoasa, plina de viata, și drăgălașă. În ciuda emoțiilor mele, m-a ajutat sa trec rapid peste ele, prin felul ei gingaș.

Ca și acțiune, aici nu as vrea sa intru prea mult în detalii, dar în ciuda vârstei ei fragede pot sa va spun ca nu duce lipsa de experienta. Este o fata plina de erotism și atenta la dorințele tale atata timp cât ele se încadrează în ce poate ea sa ofere. Au fost niște clipe foarte intense și mi-a mai plăcut faptul ca pare ca observa ceea ce-ți place. M-am simțit atat de bine, încât la un moment dat, în timp ce se unduia deasupra mea, ma uitam la ea, o sorbeam din priviri, si ma gandeam în sinea mea, ca as fi putut fi fericit doar fiind acolo cu ea în brate.

După acțiune, am mai zăbovit un pic cu ea la povesti înainte de a pleca. Este o prezenta dulce și plăcută, are un caracter care o scoate în evidenta într-un mod pozitiv.

Nu am fost deloc grăbit, o recomand celor ce cauta erotismul si celor cu respect fata de femei, fata asta are foarte multe calități, atat ca persoana, cât și ca aspect și experienta. Dacă sunteți drăguți cu ea, si ea va fi cu voi.

Eu unul abia astept următoarea ferestra pentru a o vizita din nou.

Mulțumesc Arrya! 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40 (726) 060 421
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
20 hours ago, torten said:

Salutare tuturor,

În căutare fiind de o noua experienta, si fiind un amator al erotismului, am poposit asupra acestui topic. Văzând pozele și serviciile, m-am incantat și m-am hotărât sa o contactez pe titulara topicului.

I-am scris pe whatsapp în urma cu doua zile, n-am avut noroc sa ne nimerim ieri, insa astăzi am reușit. 

Mi-am dat seama încă de pe whatsapp, din puținele rânduri ca Arrya este o fata super ok, deschisa și dulce. Lucru care mi-a stârnit curiozitatea mai tare.

Deci contact whatsapp foarte facil.

Locația este în complexul rasarit de soare, cel mai ușor e sa parcați la lidl dacă veniți cu masina. Lumea se plimba destul de mult pe porțile complexului, sunt șanse bune sa prindeți poarta deschisa, daca nu, exista un paznic la intrarea de lângă lidl care va poate deschide poarta. Acțiunea se desfășoară într-o garsoniera, curățenie, apa caldă, ai tot ce îți trebuie.

Urc sus, cu ceva emoții ( sunt mai timid de fel ), se deschide ușa și o vad pe Arrya, care este frumoasa, plina de viata, și drăgălașă. În ciuda emoțiilor mele, m-a ajutat sa trec rapid peste ele, prin felul ei gingaș.

Ca și acțiune, aici nu as vrea sa intru prea mult în detalii, dar în ciuda vârstei ei fragede pot sa va spun ca nu duce lipsa de experienta. Este o fata plina de erotism și atenta la dorințele tale atata timp cât ele se încadrează în ce poate ea sa ofere. Au fost niște clipe foarte intense și mi-a mai plăcut faptul ca pare ca observa ceea ce-ți place. M-am simțit atat de bine, încât la un moment dat, în timp ce se unduia deasupra mea, ma uitam la ea, o sorbeam din priviri, si ma gandeam în sinea mea, ca as fi putut fi fericit doar fiind acolo cu ea în brate.

După acțiune, am mai zăbovit un pic cu ea la povesti înainte de a pleca. Este o prezenta dulce și plăcută, are un caracter care o scoate în evidenta într-un mod pozitiv.

Nu am fost deloc grăbit, o recomand celor ce cauta erotismul si celor cu respect fata de femei, fata asta are foarte multe calități, atat ca persoana, cât și ca aspect și experienta. Dacă sunteți drăguți cu ea, si ea va fi cu voi.

Eu unul abia astept următoarea ferestra pentru a o vizita din nou.

Mulțumesc Arrya! 

 

Mulțumesc pentru recenzie!

pupiii🥰😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce nerabdator eram sa o cunosc.Imi pare rau ca trebuie sa dau prima recenzie negativa.

Am ajuns cu 15 min mai devreme , am parcat la lidl unde sunt si acum cand scriu aceasta recenzie dupa 50 min de asteptare.

Era un pret un pic piperat insa imi ziceam in sinea mea ca merita , pare altfel de persoana.

Nu raspunde la tel , mesaj , whatapp nimic.

Inteleg ca poate interveni ceva, insa iti anunti clientii ca nu mai poti onora programarile mai ales ca intr-un mesaj anterior chiar tu protestai impotriva teparilor.

Am venit tocmai din sector 6 , am pierdut si o gramada de timp .

Foarte urat din partea ta .

Iti urez un an nou fericit si mult mai multa seriozitate.

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...