Sari la conținut

🥚🍌💦Mihaela❤ 0765781305 ❤🥚🍌💦


Postări Recomandate

Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 8 ore, pascuale a spus:

Si eu spun ca esti ok,dar daca vrei ai un corp tonifiat si sanatos, cu atat mai bine pentru tine cat si pentru noi.

Asa ca sa nu fii sigurica in ce ti-ai propus,m-ai inspirat si pe mine si ma bag si eu la regim.

SĂRBĂTORI FERICITE!

Excat vreau sa imi tonifiez corpul.Sarbatori fericite🤗💋

Link spre comentariu
Reputație: 329
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
Acum 16 ore, Zara1993 a spus:

Multumesc (dar am luat aceasta hotarare si ma voi tine de ea pana voi inchide ochii),in meseria asta trebuie sa am grija de templul meu🤣🤣🤣🤣🤣🤣Sarbatori fericite🥰🙏

Susținere infinită 🙏 pentru atitudine și devotament 🌹😇

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 59 minute, stanciuco16 a spus:

Susținere infinită 🙏 pentru atitudine și devotament 🌹😇

Multumesc.Te pup si te imbratisez cu mare drag💋🤗🙏

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Mihaela, o femeie cu experiență în domeniu,comunicativă, glumeață, cu servicii complete pentru mine (adică CIM). Ma bucur sa aud ca va începe sa facă mișcare și la sala. La corp nota 8,la prestație nota 9.Va recomand, pentru doritorii unui oral complet! Va doresc Sărbători liniștite! 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
La 04.05.2024 la 15:56, kiss_my_axe a spus:

Mihaela, o femeie cu experiență în domeniu,comunicativă, glumeață, cu servicii complete pentru mine (adică CIM). Ma bucur sa aud ca va începe sa facă mișcare și la sala. La corp nota 8,la prestație nota 9.Va recomand, pentru doritorii unui oral complet! Va doresc Sărbători liniștite! 

Multumesc pentru recenzie si vizita.Te mai astept si alta data cu mare drag😊Sarbatori fericite💋🤗

Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 9 ore, fchiliman92 a spus:

Sărbători fericite!🐰🌼

Sarbatori fericite💋🤗

Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 8 ore, Alyn2 a spus:

Paște fericit,cu voie bună și sănătate.

Sarbatori fericite💋🤗

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila

Hei futiciosilor( dupa ce ma fac sexy la sala mai pun si eu cate o poza😏).           :boob:baby2Disponibila:baby2:boob

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila

:baby2Disponibila:baby2 La ❤18 i'au ultimu client(doar la finalizare)❤ 💙apoi mai pot de pe la 22:00💙 (dupa ce vin de la sala,papica,baita si apoi va mai pot lua cu mare mare drag😍😘🤗

Link spre comentariu
Reputație: -13
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt
Acum 11 minute, Zara1993 a spus:

:baby2Disponibila:baby2 La ❤18 i'au ultimu client(doar la finalizare)❤ 💙apoi mai pot de pe la 22:00💙 (dupa ce vin de la sala,papica,baita si apoi va mai pot lua cu mare mare drag😍😘🤗

Alooo…pe whatsapp nu binevoiesti sa raspunzi ???? Vreau sa vin la 17 :00 , poti ? 

  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 13

Salutare , bifat astazi si vreau sa spun scurt ca este ce trebuie , calma fara graba fara presiuni asupra ta sta cum vrei tu se vede experienta , ma dat pe spate inaltimea cu fundu ei provocator te ai duce numai pentru fundul ei si oral in concluzie se merita nu iti iei teapa de revenit cu siguranta .(raspunde si pe what mai greut dar rapunde) ms mihaela . Bafta baieti 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 8 minute, teador1234 a spus:

Salutare , bifat astazi si vreau sa spun scurt ca este ce trebuie , calma fara graba fara presiuni asupra ta sta cum vrei tu se vede experienta , ma dat pe spate inaltimea cu fundu ei provocator te ai duce numai pentru fundul ei si oral in concluzie se merita nu iti iei teapa de revenit cu siguranta .(raspunde si pe what mai greut dar rapunde) ms mihaela . Bafta baieti 

Multumesc pentru recenzie si vizita🥰🙏🌌🙏🥰Te mai astept si alta data cu mare drag.🤗💋

Link spre comentariu
Reputație: 394
  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan
La 07.05.2024 la 15:10, utok78 a spus:

mi ar placea sa mi dau drumu l la tine in gurita ......presupun ca e fara balonas

Cum crezi că ai putea asta cu balonaș? 😂😂😂

Link spre comentariu
Reputație: -13
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Vizitat si eu … din cauza ofertei fff slabe din oras si sa o cunosc 

locatie cam dubioasa : futi la etaj si te tratezi la dermatolog jos la parter 😂 / interior apartament comunist , dezordine 

Dameza : fata comuna , inalta , fund plat ..sani micuti .. ( i-am cerut o tinuta mai sey - bikini si tricou am primit ) 😂

Actiune : dezbracat…asezat pe spate ..lins satelisti 2 sec .. lins - introdus cacadeaua asa pe cap fara sa intre adanc in problema… pana am jetuit …normal nu , fk nu … 

E ok pt o descarcare rapida - asta si vrea … 150 lei , nu cred ca am de ce sa mai revin ! 
 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
1 oră în urmă, noi22 a spus:

Vizitat si eu … din cauza ofertei fff slabe din oras si sa o cunosc 

locatie cam dubioasa : futi la etaj si te tratezi la dermatolog jos la parter 😂 / interior apartament comunist , dezordine 

Dameza : fata comuna , inalta , fund plat ..sani micuti .. ( i-am cerut o tinuta mai sey - bikini si tricou am primit ) 😂

Actiune : dezbracat…asezat pe spate ..lins satelisti 2 sec .. lins - introdus cacadeaua asa pe cap fara sa intre adanc in problema… pana am jetuit …normal nu , fk nu … 

E ok pt o descarcare rapida - asta si vrea … 150 lei , nu cred ca am de ce sa mai revin ! 
 

Multumesc pt vizita si recenzie.Daca nu ti'a convenit locatia puteai sa pleci pe unde ai venit e simplu si daca nu am fost pe placul tau la fel nu ramaneai spuneai pas plecai, asta e lasa ca sunt pe placul altora😘🤗

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 178
Acum 3 ore, Zara1993 a spus:

Multumesc pt vizita si recenzie.Daca nu ti'a convenit locatia puteai sa pleci pe unde ai venit e simplu si daca nu am fost pe placul tau la fel nu ramaneai spuneai pas plecai, asta e lasa ca sunt pe placul altora😘🤗

Nu-i frumos ce e frumos...E frumos ce-ti place.. eu te-as fute de 3 ori pe zi și de 2 ori pe noapte.. sau ma rog..da câte ori ma trezesc..

Te-as fi luat acasă..dar din 2 motive nu pot... 1. Nu stai... și   2. Mai am una pe numele meu.. deci prefer sa te vizitez ..câteodată.. Succes!!

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 329
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
Acum 13 minute, OXOXO a spus:

Nu-i frumos ce e frumos...E frumos ce-ti place.. eu te-as fute de 3 ori pe zi și de 2 ori pe noapte.. sau ma rog..da câte ori ma trezesc..

Te-as fi luat acasă..dar din 2 motive nu pot... 1. Nu stai... și   2. Mai am una pe numele meu.. deci prefer sa te vizitez ..câteodată.. Succes!!

trebuie sa o revizitez si eu - au trecut  cateva luni - are personalitate fata - chiar daca uni se uita la alte aspecte

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 52 minute, OXOXO a spus:

Nu-i frumos ce e frumos...E frumos ce-ti place.. eu te-as fute de 3 ori pe zi și de 2 ori pe noapte.. sau ma rog..da câte ori ma trezesc..

Te-as fi luat acasă..dar din 2 motive nu pot... 1. Nu stai... și   2. Mai am una pe numele meu.. deci prefer sa te vizitez ..câteodată.. Succes!!

Te pupacesc si te astept cand vrei tu💋🤗

Link spre comentariu
Reputație: 448
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 33 minute, stanciuco16 a spus:

trebuie sa o revizitez si eu - au trecut  cateva luni - are personalitate fata - chiar daca uni se uita la alte aspecte

Te pup si te astept cand doresti tu😘🤗

Link spre comentariu

Reputație: 67
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, noi22 a spus:

Vizitat si eu … din cauza ofertei fff slabe din oras si sa o cunosc 

locatie cam dubioasa : futi la etaj si te tratezi la dermatolog jos la parter 😂 / interior apartament comunist , dezordine 

Dameza : fata comuna , inalta , fund plat ..sani micuti .. ( i-am cerut o tinuta mai sey - bikini si tricou am primit ) 😂

Actiune : dezbracat…asezat pe spate ..lins satelisti 2 sec .. lins - introdus cacadeaua asa pe cap fara sa intre adanc in problema… pana am jetuit …normal nu , fk nu … 

E ok pt o descarcare rapida - asta si vrea … 150 lei , nu cred ca am de ce sa mai revin ! 
 

Din nefericire exact așa a fost și experiența mea cu domnișoara, dacă cumva reușește să îți dai drumul de la oral ești ideal pentru ea . Baftă colegilor care sunt ok la ea ✊🏼

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...