Sari la conținut

Tanara mamica din Ucraina


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
On 11/5/2023 at 1:33 AM, Whorely said:

(...)

De o luna mi-a venit o noua colega in echipa. O ucraineanca. Noi eram pana acum doi baieti pe testare, si acum avem si o colega care a venit sa ne dea o mana de ajutor, sa nu ne fie testatul prea greu.

(...)

16 hours ago, Whorely said:

(...)

Eu pompam neîncetat în vulva tinerei mame, umplând-o până la refuz de sămânța mea. Picături lipicioase au început să se prelingă din vaginul deja plin al rusoaicei, fiind luate de torentul cald de apă ce se îndrepta către scurgere. În paralel laptele ne mânjise abdomenul amândurora. Am rămas împreunați preț de câteva minute, până când penisul flasc s-a sustras de unul singur din vaginul colegei, precum un melc ce se retrăgea în propria-i chochilie.

(...)

Intre timp, Anastasia si-a schimbat cetatenia? 😂

 

PS: Faina povestea! Ai talent.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 minute ago, CONN3X said:

Intre timp, Anastasia si-a schimbat cetatenia? 😂

 

PS: Faina povestea! Ai talent.

Nuuuu, in partea a 3-a daca nu ma insel am zis "rusoaicei" cu ghilimele. In ultima parte am uitat sa pun ghilimelele. Chiar o am colega pe Anastasia si sa stii ca vorbeste si intelege rusa destul de bine. Daca ii vezi live toti par rusi. In plus, am vrut sa zic "ucraineancei" care vine de la "ucraineanca" forma corecta, dar suna ca naiba, si "rusoaicei" suna ok. Cand scriu ma asigur ca textul curge, altfel o sa fie greu de citit.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
36 minutes ago, Whorely said:

Nuuuu, in partea a 3-a daca nu ma insel am zis "rusoaicei" cu ghilimele. In ultima parte am uitat sa pun ghilimelele. Chiar o am colega pe Anastasia si sa stii ca vorbeste si intelege rusa destul de bine. Daca ii vezi live toti par rusi. In plus, am vrut sa zic "ucraineancei" care vine de la "ucraineanca" forma corecta, dar suna ca naiba, si "rusoaicei" suna ok. Cand scriu ma asigur ca textul curge, altfel o sa fie greu de citit.

Are sens motivul pentru care Ana a devenit "rusoaica" dar puteai folosi si alta expresie gen "al tinerei mame" in loc de "al rusoaicei", ceva care sa nu schimbe o parte importanta a identitatii eroinei, prezenta si in titlul topicului. Pentru un moment, m-a facut sa ma indoiesc de veridicitatea intamplarii 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, CONN3X said:

Are sens motivul pentru care Ana a devenit "rusoaica" dar puteai folosi si alta expresie gen "al tinerei mame" in loc de "al rusoaicei", ceva care sa nu schimbe o parte importanta a identitatii eroinei, prezenta si in titlul topicului. Pentru un moment, m-a facut sa ma indoiesc de veridicitatea intamplarii 🤭

Ai dreptate si iti multumesc pentru feedback. Imi place genul acesta de feedback constructiv. Insa am zis si al tinerei mame de cateva ori in text, al fetei, al blondinei, al colegei, si simteam ca trebuie sa mai introduc ceva. Dar ai drepate, sunt un xenofob. :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
27 minutes ago, Whorely said:

lasa-i sa fie rai, asa ma calesc 😄 

N-a fost cu rautate. Sper ca nu te-ai suparat prea tare. 

Ai creat unul dintre cele mai misto topice la DG. 

:weightlift

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
12 minutes ago, CONN3X said:

N-a fost cu rautate. Sper ca nu te-ai suparat prea tare. 

Ai creat unul dintre cele mai misto topice la DG. 

:weightlift

Nu ma supar usor. Glumeam mai devreme. Merci mult 🫡. Urmatoarea poveste va avea cel mai probabil un topic separat, pentru ca va avea un alt subiect. Evident ca nu mai ies atatea reply-uri ca aici, dar nici nu pot povesti ceva nou tot aici, zic eu...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
19 minutes ago, dani930 said:

Dar cu telefonul ce s-a intamplat in final?

Dupa am baut un vin si am incercat sa punem telefonul intr-un bol cu orez, dar era mort. Oricum era de la munca. I-au dat altul deja.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, Whorely a spus:

Dupa am baut un vin si am incercat sa punem telefonul intr-un bol cu orez, dar era mort. Oricum era de la munca. I-au dat altul deja.

Si banuiesc ca ai fost un gentleman asa cum te cunosc si nu ai lasat-o pe ea sa bage mana in WC dupa el, si l-ai luat tu cu manuta ta...

  • Haha 2

       

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 16.11.2023 la 5:20, albdom82 a spus:

Iti jur ca asa tare m-a excitat povestea asta a ta incat la citirea acestor ultime vorbe ale tale... am avut orgasm 😱 deci efectiv mi-am dat drumu' pe mine, asa de dimineata 😊

Multumesc frumos, mai vreau! ❤️

 

Povestea fu așa credulă,

De-mi curse-o lacrimă din pulă.. 🤪

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...