Sari la conținut

Noua matura slim 0747651670


Levente1992

Postări Recomandate

  • Oras:Neumarkt am Mieresch
  • Oras:Neumarkt am Mieresch

Mi-a raspuns asa la mesaj pe publi:

"Buna jumatate de ora este 250 si se fac servici neprotejate se face finalizare orala vaginala sau corporala si ora este 300 si se fac servici totale doar ca nu fac analul delok"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tărgu Mureş
  • Oras:Tărgu Mureş

Am fost dar nu am rămas a zis la wapp că 300 ora totul neprotejat ajung la fața locului la față este urătă corpul subțirică destul de fain a zis 350 sau 400 de lej că eu nu am înțeles bine dar asta nu a explicat a început să urle şi am plecat 🤣🤣😂😂

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu vă mai duceți la ea fratiilor că este plina de boli .Face NEPROTEJAT și este de EVITAT.Nu o recomand nici la dușmani nu vedeți ce stranie este acesta femeie .Cum sa vă duceți la ea daca face neprotejat .Nu se știe niciodată apoi ne ducem la fetele ok din oraș și cine știe ce boala lua de la ea și dam la altele .Am discutat cu ea prin mesaje și face total neprotejat .

Evitarea .

@pisicutste rugam închide aceste topic este deja jenant !

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 1 oră, Alfinito a spus:

Am fost dar nu am rămas a zis la wapp că 300 ora totul neprotejat ajung la fața locului la față este urătă corpul subțirică destul de fain a zis 350 sau 400 de lej că eu nu am înțeles bine dar asta nu a explicat a început să urle şi am plecat 🤣🤣😂😂

Zici ca-i urata.. atunci pozele sunt false?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...