Sari la conținut

Monica 0733875658


Geo1993

Postări Recomandate

  • Oras:ARDEAL
  • Oras:ARDEAL

O fi ea top insa nu prea raspunde la telefon si am incercat si ieri si astazi in intervale orare diferite si nimic.

Am impresia ca lucreaza cu circuit inchis poate nelamureste domnisoara am observat ca are cont aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 05.07.2024 la 16:31, craiova31 a spus:

Fara comentarii aiurea ca fata asta e top 

Igiena 

Bun simt

Frumusete

Implicare 100%

Salutare tuturor. Cu părere de rău că nu am putut să scriu imediat după acțiune fiind sub,, lupa  femeii,,. Ieri am vizitat-o din nou pe frumoasa Monica chiar dacă am avut o arecare reținere din cauza căldurii insuportabile de afară. Am îndrăznit la ea, știind că are răbdare cu clienții, și îți acordă un mic răgaz pt o împrospătare la baie, un gest pe care nu prea îl găsești la multe esscorte care își fac apariția pe,, publi,,. Unele nici măcar hârtie igienica nu au chiar dacă stau într-o locație acceptabilă, se cred a fi pe centură,si servicii scumpe și pe repede înainte. Monica este foarte stilată și educată, și cu un bun simț de nedescris pe care îl poți observa de când îți deschide ușa. Practic are o capacitate de a te hipnotizat când te privește în ochi,si aici o  trădează intelectualul său, de care cred că dispune. Acțiunea principală pt care o vizitezi cred că depinde de fiecare,și aici ma refer la feelingul acela, dacă ești pe aceeași lungime de undă, dacă îți place ca și aspect fizic, etc,.. deci nu trebuie să simți același sentimente ca și mine.. Din perspectiva mea va pot spune că Monica este superbă din toate punctele de vedere, și îți dă impresia că suntem prieteni buni de multă vreme.Ca și servicii are Op/ON, Np obligatoriu, nu face FK, accepta 69,... Aspect e super frumoasa, (așa o văd eu) are sâni frumoși, fund bun de pulă, păr mare brunet, ten alb și chip frumos și curata impecabil fără mirosuri pescărești. Pt cei care nu a-ți vizitat-o, vă spun să nu mai alergați după,, cai verzi pe pereți,, și poze false 90,9 %pe publi, și mergeți la Monica care are pozele reale. Alegerea e numai a d-voastră. Urez succes și ciocane tari tuturor..

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 78

Salutare colgutii!! Dupa ceva pauza de la fetițe revizitai iarasi pe Monica tot aceeasi fata ne schimbată! Nu ma asteptam s o gasesc fiindca nu i am văzut anuntul repostat de mult dar am avut noroc.

Zi bună tuturoor!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Curtezana!

Nu fusesem de o vreme pe la Monica,săptămâna trecută nu a lucrat,așa că de abia am așteptat să revină ca să o vizitez.

Cu toate că are servicii bune,penalizate ușor de lipsa fk și cim,eu la Monica revin pentru eleganța și stilul ei,pentru lipsa de vulgaritate și răbdarea pe care o are cu tine,pentru calitatea și ușurință conversației!

Locația actuală este frumoasă și sclipitor de curată, ca și locatari,patul generos și bun.

Monica m a așteptat, ca de obicei,zâmbitoare și binedispună am schimbat amabilități, prosop,duș,revenit în cameră.

Este o încântare să o privești, are o anumită candoare,să o dezbraci și să te înfrupți din bunătățile ei,igienă perfectă,miroase a primăvară mereu.

O pizdă superbă căreia îi plac maxim dezmierdările,așa de dulce că îți vine s o mănânci.

Orgasmul încununează receptivitatea ei și talentul meu.

Și apropos de altele,stă să I dau limbi și dacă e proaspăt epilată.

Oralul ei este soft pentru că mi-e nu mi plac agresiunile asupra pulei,umed,adânc, limbi laterale,alintat coițele probabil că dacă ar face cim de multe ori ar scăpa să o mai iau la pulă.

Dar recunosc că ar fi păcat să nu o iei la pulă.

Se umezește natural,are o pizdă caldă și elastică ce se mulează perfect pe cardan.

Începem cu ea sus,misionar și doggy unde de obicei finalizez.

Călărește bine,adânc și tandru,la misionar te bagă în draci cu picioarele ei lungi și frumoase pe care ba le desface larg și îmbietor,ba mă mângâie cu gleznele pe la tâmple,iar la doggy se cambrează perfect și își pune în valoare curul frumos.

Întâlnirile cu această aristocrată a domeniului mă încântă de fiecare dată și mă fac să revin cu drag,mai ales că nu avem nicio întâlnire nereușită.

Monica,mulțumesc și o să revin cu drag.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 ore, papura voda a spus:

Curtezana!

Nu fusesem de o vreme pe la Monica,săptămâna trecută nu a lucrat,așa că de abia am așteptat să revină ca să o vizitez.

Cu toate că are servicii bune,penalizate ușor de lipsa fk și cim,eu la Monica revin pentru eleganța și stilul ei,pentru lipsa de vulgaritate și răbdarea pe care o are cu tine,pentru calitatea și ușurință conversației!

Locația actuală este frumoasă și sclipitor de curată, ca și locatari,patul generos și bun.

Monica m a așteptat, ca de obicei,zâmbitoare și binedispună am schimbat amabilități, prosop,duș,revenit în cameră.

Este o încântare să o privești, are o anumită candoare,să o dezbraci și să te înfrupți din bunătățile ei,igienă perfectă,miroase a primăvară mereu.

O pizdă superbă căreia îi plac maxim dezmierdările,așa de dulce că îți vine s o mănânci.

Orgasmul încununează receptivitatea ei și talentul meu.

Și apropos de altele,stă să I dau limbi și dacă e proaspăt epilată.

Oralul ei este soft pentru că mi-e nu mi plac agresiunile asupra pulei,umed,adânc, limbi laterale,alintat coițele probabil că dacă ar face cim de multe ori ar scăpa să o mai iau la pulă.

Dar recunosc că ar fi păcat să nu o iei la pulă.

Se umezește natural,are o pizdă caldă și elastică ce se mulează perfect pe cardan.

Începem cu ea sus,misionar și doggy unde de obicei finalizez.

Călărește bine,adânc și tandru,la misionar te bagă în draci cu picioarele ei lungi și frumoase pe care ba le desface larg și îmbietor,ba mă mângâie cu gleznele pe la tâmple,iar la doggy se cambrează perfect și își pune în valoare curul frumos.

Întâlnirile cu această aristocrată a domeniului mă încântă de fiecare dată și mă fac să revin cu drag,mai ales că nu avem nicio întâlnire nereușită.

Monica,mulțumesc și o să revin cu drag.

Într-adevăr,, Curtezana,, 

Link spre comentariu
  • Oras:ARDEAL
  • Oras:ARDEAL

Salutare oltenilor ,

Astazi am ajuns si eu in patul Monicai ,de mult incerc sa ajuns insa astazi a fost ziua mea norocoasa,cum concediul se apropie de final si trebuie sa ma intorc inapoi la job in Sibiu nu puteam sa ratez o asa frumusete de femeie ca Monica.

Am discutat la telefon si am stabilit de comun acord ora ,ajuns la locatie imi da acceptul si urc sus.

Locatie Brazda G4 Etaj 5

Tarif 100 fin cu ON si NP

Pot sa spune ca Monica este o femeie stilata ,educata si cu forme  apetisante de care pula mea nu s-ar mai satura si oralul ala din genunchi pe care mi l-a facut a fost demential atenta si la coite ,mie asa imi place sa mi se faca oral femeia sa stea in genunchi si eu in picioare sa o admir cand stau in picioare si ea in genunchi si Monica s-a conformat si mi-a indeplinit dorinta aceasta. De cand am intrat in garsoniera si pana am plecat am simtit prezenta unui femei deosebite ,la normal strmta am pus-o umeri craci si am finalizat in prezervativ ,este strmta si activa pe parcursul actului sexual ,nu cred ca mai are rost sa descriu futaiul cu ea ,a fost o partida reusita am finalizat in prezervativ in pizda ei strmta si apoi am discutat putin despre viata de zi cu zi ,am glumit am fost la baie unde pot spune ca este curatenie este lux ,apoi ne-am sarutat pe obrajiori ca doi adolescenti si am plecat cu promisiunea ca voi reveni.

Este o domnisoara curata si pune accent pe igiena si acest lucru se vede atat in locatie ,in baie cat si faptul ca isi face dus imediat,pentru mine este o prezenta deosebita este acea femeie de care am nevoie cand vreau sa ma relaxez ,se fute bine si stie cum sa faca sa ma intorc la ea. Restul stiti si voi cei care ati fost la ea.

Abia astept sa revin in bratele ei si intre picioarele ei .

Ganduri bune tuturor !

 

Serviciile au fost pe masura

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
59 minutes ago, Lucifer_Luci said:

Salutare oltenilor ,

Astazi am ajuns si eu in patul Monicai ,de mult incerc sa ajuns insa astazi a fost ziua mea norocoasa,cum concediul se apropie de final si trebuie sa ma intorc inapoi la job in Sibiu nu puteam sa ratez o asa frumusete de femeie ca Monica.

Am discutat la telefon si am stabilit de comun acord ora ,ajuns la locatie imi da acceptul si urc sus.

Locatie Brazda G4 Etaj 5

Tarif 100 fin cu ON si NP

Pot sa spune ca Monica este o femeie stilata ,educata si cu forme  apetisante de care pula mea nu s-ar mai satura si oralul ala din genunchi pe care mi l-a facut a fost demential atenta si la coite ,mie asa imi place sa mi se faca oral femeia sa stea in genunchi si eu in picioare sa o admir cand stau in picioare si ea in genunchi si Monica s-a conformat si mi-a indeplinit dorinta aceasta. De cand am intrat in garsoniera si pana am plecat am simtit prezenta unui femei deosebite ,la normal strmta am pus-o umeri craci si am finalizat in prezervativ ,este strmta si activa pe parcursul actului sexual ,nu cred ca mai are rost sa descriu futaiul cu ea ,a fost o partida reusita am finalizat in prezervativ in pizda ei strmta si apoi am discutat putin despre viata de zi cu zi ,am glumit am fost la baie unde pot spune ca este curatenie este lux ,apoi ne-am sarutat pe obrajiori ca doi adolescenti si am plecat cu promisiunea ca voi reveni.

Este o domnisoara curata si pune accent pe igiena si acest lucru se vede atat in locatie ,in baie cat si faptul ca isi face dus imediat,pentru mine este o prezenta deosebita este acea femeie de care am nevoie cand vreau sa ma relaxez ,se fute bine si stie cum sa faca sa ma intorc la ea. Restul stiti si voi cei care ati fost la ea.

Abia astept sa revin in bratele ei si intre picioarele ei .

Ganduri bune tuturor !

 

Serviciile au fost pe masura

Bună recenzie, dar nu mai da adresa cu așa precizie!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 oră în urmă, Geo1993 a spus:

Este in titlu dracosulee!! Totusi!

Am dorit sa intreb defapt daca e valabil ca nu a raspuns cand am sunat-o dar multumeac frumos!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 17.08.2024 la 23:03, craiova31 a spus:

A mai fost cineva la ea ca o sun si nu raspunde

O prinsei eu in dimineața aceasta! Am fost cam matinal dar mearsă bine pe răcoare 😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Weekendul acesta fiind ceva mai relaxat văzând ca este si Monica in oras i am facut si ei o vizita scurta unde gasii aceeasi fata de milioane caracter fain si servicii ireprosabile! Am stat ceva mai mult de vorba cu ea!

Zicea ca de săptămână viitoare o sa plece in concediu iar cand o să revină a promis ca o sa și plateasca si ea contul pentru mai multa comunicare! Acum sa vedem😂😂😂

Te pup Monicaaa!😘😘🤗

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ARDEAL
  • Oras:ARDEAL

Salutare,

Vizitat si eu din nou astazi dupa amiaza pe frumoasa Monica ,era si pacat sa nu ajung in bratele ei avand in vedere ca va pleca in concediu.

Locatia aceasi G4 ,aceleasi servicii de nota 10 ,am optat pentru o finalizare 100 ron cu ON si NP

Am ajuns in locatie ne sarutam pe obrajiori ,locatia este curata lux exact ca si data trecuta pot spune ca in privinta igienei si a curateniei le intrece pe multe  fete si sta foarte bine la capitolul acesta evident ca si la sex.

A inceput cu un oral neprotejat frumos ,eu intins in pat si ea imi facea un oral frumos si ma privea in ochi pervers ,a fost atenta si la coite s-a jucat ceva timp si cu ele s-a ocupat si de ele ba o sugea ba imi lingea bijuterile ,pot spune ca oralul a fost soft si frumos si a fost atenta sa ma simt eu bine 

La normal umeri craci si finalizat in ochi ,m-am jucat cu sanii ei si am futut-o cu pasiune.

Monica este femeia care te poate face fericit oricand cand ai nevoie de niste momente de relaxare ,tarife decente si servicii deosebite ,dupa partida de sex cu Monica am plecat relaxat si fericit.

Nu mai are rost sa va povestesc  deoarece multi v-ati convins,serviciile ei sunt foarte bune si comportamentul ei si igiena sunt de nota 10 fata de ce exista in oras la acest moment.

Dupa sex ,m-a servit cu un pahar de Pepsi ZERO am discutat despre ce am mai facut fiecare ,am ras am glumit apoi m-am imbracat ne-am sarutat pe obrajiori si am plecat .

Ganduri bune tuturor !!!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ARDEAL
  • Oras:ARDEAL
Acum 21 minute, Lucifer_Luci a spus:

Salutare,

Vizitat si eu din nou astazi dupa amiaza pe frumoasa Monica ,era si pacat sa nu ajung in bratele ei avand in vedere ca va pleca in concediu.

Locatia aceasi G4 ,aceleasi servicii de nota 10 ,am optat pentru o finalizare 100 ron cu ON si NP

Am ajuns in locatie ne sarutam pe obrajiori ,locatia este curata lux exact ca si data trecuta pot spune ca in privinta igienei si a curateniei le intrece pe multe  fete si sta foarte bine la capitolul acesta evident ca si la sex.

A inceput cu un oral neprotejat frumos ,eu intins in pat si ea imi facea un oral frumos si ma privea in ochi pervers ,a fost atenta si la coite s-a jucat ceva timp si cu ele s-a ocupat si de ele ba o sugea ba imi lingea bijuterile ,pot spune ca oralul a fost soft si frumos si a fost atenta sa ma simt eu bine 

La normal umeri craci si finalizat  ,m-am jucat cu sanii ei si am futut-o cu pasiune.

Monica este femeia care te poate face fericit oricand cand ai nevoie de niste momente de relaxare ,tarife decente si servicii deosebite ,dupa partida de sex cu Monica am plecat relaxat si fericit.

Nu mai are rost sa va povestesc  deoarece multi v-ati convins,serviciile ei sunt foarte bune si comportamentul ei si igiena sunt de nota 10 fata de ce exista in oras la acest moment.

Dupa sex ,m-a servit cu un pahar de Pepsi ZERO am discutat despre ce am mai facut fiecare ,am ras am glumit apoi m-am imbracat ne-am sarutat pe obrajiori si am plecat .

Ganduri bune tuturor !!!

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin

"La normal umeri craci si finalizat in ochi "

Salut și scuze că intervin , ești un băiat de toată isprava însă în exprimarea de mai sus ori e vina autoccorectului ori nu te-ai exprimat în cel mai fericit mod .

Chiar în ochi nu este indicat fiindcă cu toții știm că acolo ustură tare  , cred că este o eroare pe care o vei corecta .

Altfel Monica este o fată extraordinară , cu mult bun simt și atitudinea aceea pro client .

Te pup Monica , mi-e dor de tine și dacă tot am aflat îți urez concediu plăcut și să ne revedem cu forțe proaspete  curând 😘❤️🫶

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARDEAL
  • Oras:ARDEAL
Acum 26 minute, Lucifer_Luci a spus:

Salutare,

Vizitat si eu din nou astazi dupa amiaza pe frumoasa Monica ,era si pacat sa nu ajung in bratele ei avand in vedere ca va pleca in concediu.

Locatia aceasi G4 ,aceleasi servicii de nota 10 ,am optat pentru o finalizare 100 ron cu ON si NP

Am ajuns in locatie ne sarutam pe obrajiori ,locatia este curata lux exact ca si data trecuta pot spune ca in privinta igienei si a curateniei le intrece pe multe  fete si sta foarte bine la capitolul acesta evident ca si la sex.

A inceput cu un oral neprotejat frumos ,eu intins in pat si ea imi facea un oral frumos si ma privea in ochi pervers ,a fost atenta si la coite s-a jucat ceva timp si cu ele s-a ocupat si de ele ba o sugea ba imi lingea bijuterile ,pot spune ca oralul a fost soft si frumos si a fost atenta sa ma simt eu bine 

La normal umeri craci si finalizat in ochi ,m-am jucat cu sanii ei si am futut-o cu pasiune.

Monica este femeia care te poate face fericit oricand cand ai nevoie de niste momente de relaxare ,tarife decente si servicii deosebite ,dupa partida de sex cu Monica am plecat relaxat si fericit.

Nu mai are rost sa va povestesc  deoarece multi v-ati convins,serviciile ei sunt foarte bune si comportamentul ei si igiena sunt de nota 10 fata de ce exista in oras la acest moment.

Dupa sex ,m-a servit cu un pahar de Pepsi ZERO am discutat despre ce am mai facut fiecare ,am ras am glumit apoi m-am imbracat ne-am sarutat pe obrajiori si am plecat .

Ganduri bune tuturor !!!

 

La normal umeri craci si finalizat in ochi am privit o cand făceam sex ,m-am jucat cu sanii ei si am futut-o cu pasiune.

Sa nu se înțeleagă că am finalizat in ochii ei cum am scris in recenzie nu am apucat sa completez toata propoziția si a ramas completată din cauza telefonului

😅😅😅 

Greseala mea imi cer scuze

 

Link spre comentariu

  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
2 minutes ago, Lucifer_Luci said:

La normal umeri craci si finalizat in ochi am privit o cand făceam sex ,m-am jucat cu sanii ei si am futut-o cu pasiune.

Sa nu se înțeleagă că am finalizat in ochii ei cum am scris in recenzie nu am apucat sa completez toata propoziția si a ramas completată din cauza telefonului

😅😅😅 

Greseala mea imi cer scuze

 

Se acceptă ,

😅😅😅

am zis deja că ești băiat de gașcă ,

mulțumim pentru recenzie !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...