Sari la conținut

0751576558 / 0721755985


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în 0751576558 / 0721755985

Aia cu 558 în coada e o jagoasa din obor de la Bl N5. E pusa pe repezeala! La ea finalizarea durează 15 min iar ora, 30 min. La telefon spune ca face finalizare orala iar când ajungi la fața locului, se schimba situația! Are gura de zici ca a fost lovita cu o bata de baseball în copilărie! 😂Una dintre cele mai scârboase și nesimțite petarde de la Brăila, după părerea mea! CLAR, DE EVITAT! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 14 ore, Iulian_01 a spus:

Aia cu 558 în coada e o jagoasa din obor de la Bl N5. E pusa pe repezeala! La ea finalizarea durează 15 min iar ora, 30 min. La telefon spune ca face finalizare orala iar când ajungi la fața locului, se schimba situația! Are gura de zici ca a fost lovita cu o bata de baseball în copilărie! 😂Una dintre cele mai scârboase și nesimțite petarde de la Brăila, după părerea mea! CLAR, DE EVITAT! 

E vechea Larisa cred,  e de vreo 3 ani pe aici ! Stă cu Pescaru în apt .! Mi-a povestit cineva ca barbasu sau Pescaru ce o fi înregistrează pe telefon convorbiri dintre ea și client și dacă nu-i convine o ciomăgește .! Dacă are cezariană ea este , pitică și fund bombat foarte largă în păsă .! Era bună înainte ca servici  până să intervină elementul x care strică tot .! Îi văd mereu la piață mare la cumpărături și o ia pre obor .! Are o grămadă de topice pe aici schimbă telefonul mereu .! Avea și poze cu fata îmbrăcată într-o școlăriță .! Cred ca mai are o postare cu alt număr .! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila
20 hours ago, Iulian_01 said:

Aia cu 558 în coada e o jagoasa din obor de la Bl N5. E pusa pe repezeala! La ea finalizarea durează 15 min iar ora, 30 min. La telefon spune ca face finalizare orala iar când ajungi la fața locului, se schimba situația! Are gura de zici ca a fost lovita cu o bata de baseball în copilărie! 😂Una dintre cele mai scârboase și nesimțite petarde de la Brăila, după părerea mea! CLAR, DE EVITAT! 

Bro eu am fost la ea, să zicem că are servicii de calitate inferioară și că pozele nu aparțin, este grasă și nu știu dar nu îmi convine să dau banii la pești mai ales de etnie 🫡 

Eu vreau pe Cristina înapoi la Brăila 🥹

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

0751576558 Vizitata de mine acum 2 zile

Fiind foarte pe fuga si fiind una din putinele care au raspuns la telefon am zis sa incerc ( am mai avut 2 incercari la ea dar fiind AGLOMERATA scara blocului am dat inapoi ) 

Locatia aceeasi specificata mai sus : in Obor, narciselor, n5 sc 3 .. la parter .. la intrare mirosul nasol de garsoniera neingrijita, dezordine pe acolo, etc..

Ca si corp nu arata rau, sani micuti, fund destul de ok, ai pe ce pune mana, pzd e dinaia grasuna cu crapatura, nu stilul mot de curcan cu buze atarnate 😂

Incepe cu oralul mecanic ,fara deep,fara lins pe cojones,fara nimic...spunand " cand vrei sa trecem la normal ma anunti " dar tot ea dupa 3 minute spune " trecem la normal ? " 😂

La normal sta cum o pui, am inceput cu capra am terminat cu misionar . Geme putin si incet cand te impingi mai tare in ea dar implicare zero. 

Pentru iubitorii de 69 a zis ca nu face, nici anal...am intrebat ce vine la pachet pe langa clasicul O + N ..

Note : Oral 4 , Normal 5 , Atitudine 3, Locatie 4. Deranj - 100 ron . 
Daca ar incepe sa se implice cu adevarat ar castiga clienti ...

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 473
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 11 ore, Iulian_01 a spus:

Dacă majoritatea "consumatorilor" de prostituate ar ști de acest forum, sunt sigur ca multe dintre leprele orașului și guvizii acestora și ar cauta de lucru! 😂😂 

Clar, fără dar și poate...nici nu vreau sa ma gândesc cei care folosesc doar publi..cate tepe își iau...🙃

Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
La 04.03.2024 la 0:36, tonystar a spus:

Evitați.. sta cu pestele în casa și o controlează și cronometreaza  când intrati și când ieșiți 

 

Nui adevărat sta cu un câine de rasa pitbul îl tine în dormitor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...