Sari la conținut

Art-Masaj - 0747011747


Postări Recomandate

Acum 43 minute, berkeley a spus:

Nu e noua in Cluj. După nr de tel si numele afisat sub anunt, e vorba de d-na Mona, cu masajul grooming. 

Face doar masaj de relaxare, mai deosebit adica altfel decat cel suedez si e imbracata. Ii este frica de publicitate si iti recomand sa nu pomenesti de forum, sau de o recomandare de la un prieten.

Limiteaza-te la anunt. Detaliile ti le da la telefon sau WA. Preturile erau 100 si 150, dar asta anul trecut in toamna. E bine sa ceri detalii. Daca ceri sau pomenesti de inghinal cu finalizare , PA.

E mai in varsta, adica +48. In orice caz discutia cu ea este ca "mersul pe sârma".

Poti face dus inainte si dupa. Sa aveti bafta !

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, berkeley a spus:

Nu e noua in Cluj. După nr de tel si numele afisat sub anunt, e vorba de d-na Mona, cu masajul grooming. 

@berkeley

Golește-ți casuta de mesaje ... înțelegi ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 3 ore, pepino02 a spus:

...

Ii este frica de publicitate si iti recomand sa nu pomenesti de forum, sau de o recomandare de la un prieten.

...

Susțin solicitarea făcută de @pepino02 ... doamna Mona, ca este cu adevărat o doamna, este o făptură mult prea delicata pentru a fi "balacarita" pe aici.

Respectati-o când o vizitați ... și respectati-o când nu o "afisati" în spatiul public.

Zic eu ... 

  • Like 2
Link spre comentariu
Chiar acum, Mocureloaded a spus:

Susțin solicitarea făcută de @pepino02 ... doamna Mona, ca este cu adevărat o doamna, este o făptură mult prea delicata pentru a fi "balacarita" pe aici.

Respectati-o când o vizitați ... și respectati-o când nu o "afisati" în spatiul public.

Zic eu ... 

Ca bine zici, mai bine decat as fi spus si eu. Oricum experienta este unica in masaj , o atingere plina de energie si nu numai, asa cum scrie si ea in anunt.

Link spre comentariu
On 1/21/2024 at 8:50 PM, Mocureloaded said:

Susțin solicitarea făcută de @pepino02 ... doamna Mona, ca este cu adevărat o doamna, este o făptură mult prea delicata pentru a fi "balacarita" pe aici.

Respectati-o când o vizitați ... și respectati-o când nu o "afisati" în spatiul public.

Zic eu ... 

Salut, da-mi si mie mai multe detalii... Am fost si eu la Mona cand era in Faget, e fata super faina. Scrie-mi in privat poate mai facem schimb de experiente legate de casnice ca am impresia ca din momentul in care se deschide un topic aici se strica treaba...

P.S. am cont de astazi pentru ca nu imi mai stiu mailul la vechiul cont si nu reusesc sa ma mai loghez...

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania
Acum 5 ore, Paaull a spus:

Se cam vorbește pe ocolite sau capacitatea me de înțelegere este scăzută. Damenza practica doar masaj sau și altceva? Mulțumesc 😁

Dameza practica doar masaj. Cu placere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 6 ore, tsunamicat a spus:

Salut, da-mi si mie mai multe detalii... Am fost si eu la Mona cand era in Faget, e fata super faina. Scrie-mi in privat poate mai facem schimb de experiente legate de casnice ca am impresia ca din momentul in care se deschide un topic aici se strica treaba...

P.S. am cont de astazi pentru ca nu imi mai stiu mailul la vechiul cont si nu reusesc sa ma mai loghez...

 

Tot ce am avut a spune, în spațiul public ... sau privat, am spus aici:

La 21.01.2024 la 20:50, Mocureloaded a spus:

Susțin solicitarea făcută de @pepino02 ... doamna Mona, ca este cu adevărat o doamna, este o făptură mult prea delicata pentru a fi "balacarita" pe aici.

Respectati-o când o vizitați ... și respectati-o când nu o "afisati" în spatiul public.

Zic eu ... 

 

Sper ca e clar ... precum cristalul ... cristal care nu trebuie afișat public pentru a-i aprecia calitățile când sorbi o gura de licoare magica din el.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264413456
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0264413456
  • Oras:Cluj
La 29.01.2024 la 23:24, Mocureloaded a spus:

 

Tot ce am avut a spune, în spațiul public ... sau privat, am spus aici:

 

Sper ca e clar ... precum cristalul ... cristal care nu trebuie afișat public pentru a-i aprecia calitățile când sorbi o gura de licoare magica din el.

Bună ziua

După cum zicea și mister @Mocureloaded mai sus nu trebuie bălăcărita doamna Mona aici.

Este top în preferințele mele în materie de masaj și relaxare cu o experienta vasta în ceea ce face,cu o pereche de mâine magice.

 

O zi minunata

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
La 21.02.2024 la 0:08, aisberg75 a spus:

D-na Mona...ce să spun...pe piața "maseuzelor casnice..."după Alexandra și Ella este pe podium!!!

 

Acum 3 ore, sophiedee a spus:

ofera acelasi chestii ?

 

Dacă te referi strict la masajul de relaxare, întrebarea ta ar putea avea sens ... daca ne gandim si la "repriza a doua" e departe de a fi înțeleasă (întrebarea ta) ... atâta timp cât cele doua care sunt termen de comparație, au servicii total diferite pe acest segment al "masajului erotic".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 3 ore, sophiedee a spus:

ofera acelasi chestii ?

S-a discutat anterior și s-a cam convenit că nu este ok a se intra in anumite detalii... asta spre binele doamnei și a tuturor.

Daca și cine a ajuns sa beneficieze de masajul ei, sa respecte alegerea doamnei și a celorlalți.

Cred că e cea mai buna varianta.

Cereți in privat detalii de la cei care au vizitat-o.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
Acum 6 ore, Mocureloaded a spus:

 

 

Dacă te referi strict la masajul de relaxare, întrebarea ta ar putea avea sens ... daca ne gandim si la "repriza a doua" e departe de a fi înțeleasă (întrebarea ta) ... atâta timp cât cele doua care sunt termen de comparație, au servicii total diferite pe acest segment al "masajului erotic".

Foarte bine ai punctat...!👍La masajul de relaxare m-am referit...!!!"La repriza a doua "normal că nu o poți compara cu Ella de exemplu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...