Sari la conținut

Mia❗️WHATSSAP❌ 0725142867❌


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bună seara dragii mei.

Disponibila ,pana la ora 00;00 ,vă aștept pe whatsapp pentru programari🥵❤️

️DRUMUL TABEREI

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila dragi mei❤️❤️

Va aștept pe whatsapp pentru programări 

️Drumul Taberei sectorul 6

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 150 ron 15 min

200 ron 30 min 

Oral protejat/neprotejat în funcție de igiena

300 ron h masaj de relaxare ,diferite pozitii ,69 Sărutări si atingeri corporale , 2 finalizari.

Servicii extra :

Anal PROTEJAT : 100 

Fin orala : 100

Finalizare Faciala :100

Fk,gfe 50

Double Penetracion/trio 30 min 500 ron de persoana 

Dominare pasiva 100

Foot job 50

Uro activa 50 

NU FAC SEX NORMAL SAU ANAL NEPROTEJAT

Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 ore, MiaLove a spus:

Disponibila dragi mei❤️❤️

Va aștept pe whatsapp pentru programări 

️Drumul Taberei sectorul 6

Buna Mia, unde in sect 6 ai locatia? Maine esti? Acesta este un topic nou?

Link spre comentariu
Reputație: 166
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna, ma bucur ca ai tinut cont de recomandările mele, ce program ai stabilit?

Analul este cu restricții legate de dimensiuni?

Te voi vizita zilele acestea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila 🥵🥵

Program pana la 02:00 

⚠️Programarile se fac pe whatsapp⚠️

️DRUMUL TABEREI

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila 🥵🥵

Program pana la 00:00

⚠️Programarile se fac pe whatsapp⚠️

️DRUMUL TABEREI

Link spre comentariu
Reputație: 166
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare la fratii futaciosi

Am purces la o vizita zilele trecute, deci sa facem lumina!

Contactat pe whatsapp, raspuns ok, m am programat si valea la locatie, care se afla la Drumul Taberei in bucla, langa statia de metrou, ajuns la locatie cu 5 minute mai devreme, sunt invitat sa astept putin, timp in care un confrate coboară din scara, mai stau 10 minute si sunt poftit la hogeac, intalnesc o fata tanara, cam 25 ani, 160 cm, trasatiri comune, brunețică, ma invita la dus, purced, intru in camera ostilitatilor si dau de un pat nu tocmai confortabil, ap.2 camere pe care il imparte cu o colega care dupa spusele ei lucrează de noapte, trecem la fapte, mai suna telefonul, motivează ca suna aiurea si nu l a pus pe silent ca in general nu o prea suna lumea sa deranjeze, vine ușor peste mine, imi da sanii pe la bot, ii dragalasesc, o tot astept sa intre in paine, dar ezita, pana la urma trece la gogu, il unge cu niste ulei, asta nu am mai întâlnit, incepe un oral unde o ia jumătate cu o singură viteză, se trezește cat de cat ala micu, neimpresionat de tratatie, o pun deasupra, baga iar lubrifiant, o viteza , nimic spectaculos, zic sa cer si analul, o baga cu greu, o las sa se miste, sa se acomodeze, a tinut o asa putin, ca deh o doare, nu am mai insistat, o pun in genunchi, trag un pic de laba si ma slobozesc pe si in gurita ei, strange repede si fugi la baie, pauza 15 minute, ma cam abureste, nu ar mai vrea al doilea numar, intrase in discutii, propune masaj, ii zic sa o ia la molozit, ridica nivelul cat de cat, o pun capra si dai, ma gandeam la toate bunaciunile si ma concentram sa finalizez, nefiind deloc impresionat de actiune, reusesc sa imi dau drumul in cauciuc, ma imbrac si pa, la rivederci !

Note

Locatia 8

Aspect fata 6,5

On 6

Np 6

Ap 4

Gfe 0

Pentru mine concluzia e ca este scolita afara si fura curent, nu as mai reveni!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dragi mei ! 

Pana acum nu am avut probleme cu nimeni iar niciun client nu mi-a lăsat recenzie proastă deci eu o sa-mi continui treaba cu același bun simt, ospitalitate și zâmbetul meu primitor cum am făcut și pana acum. Părerea domnului nu ma afectează deci va provoc să veniți sa vedeți dacă domnul are dreptate sau nu.

PROGRAMUL DIN SEARA ASTA ESTE PANA LA 03:00 

️DRUMUL TABEREI

20240329_152822.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 28.03.2024 la 20:56, dropys a spus:

Salutare la fratii futaciosi

Am purces la o vizita zilele trecute, deci sa facem lumina!

Contactat pe whatsapp, raspuns ok, m am programat si valea la locatie, care se afla la Drumul Taberei in bucla, langa statia de metrou, ajuns la locatie cu 5 minute mai devreme, sunt invitat sa astept putin, timp in care un confrate coboară din scara, mai stau 10 minute si sunt poftit la hogeac, intalnesc o fata tanara, cam 25 ani, 160 cm, trasatiri comune, brunețică, ma invita la dus, purced, intru in camera ostilitatilor si dau de un pat nu tocmai confortabil, ap.2 camere pe care il imparte cu o colega care dupa spusele ei lucrează de noapte, trecem la fapte, mai suna telefonul, motivează ca suna aiurea si nu l a pus pe silent ca in general nu o prea suna lumea sa deranjeze, vine ușor peste mine, imi da sanii pe la bot, ii dragalasesc, o tot astept sa intre in paine, dar ezita, pana la urma trece la gogu, il unge cu niste ulei, asta nu am mai întâlnit, incepe un oral unde o ia jumătate cu o singură viteză, se trezește cat de cat ala micu, neimpresionat de tratatie, o pun deasupra, baga iar lubrifiant, o viteza , nimic spectaculos, zic sa cer si analul, o baga cu greu, o las sa se miste, sa se acomodeze, a tinut o asa putin, ca deh o doare, nu am mai insistat, o pun in genunchi, trag un pic de laba si ma slobozesc pe si in gurita ei, strange repede si fugi la baie, pauza 15 minute, ma cam abureste, nu ar mai vrea al doilea numar, intrase in discutii, propune masaj, ii zic sa o ia la molozit, ridica nivelul cat de cat, o pun capra si dai, ma gandeam la toate bunaciunile si ma concentram sa finalizez, nefiind deloc impresionat de actiune, reusesc sa imi dau drumul in cauciuc, ma imbrac si pa, la rivederci !

Note

Locatia 8

Aspect fata 6,5

On 6

Np 6

Ap 4

Gfe 0

Pentru mine concluzia e ca este scolita afara si fura curent, nu as mai reveni!

Cam nasol momentul….limbi in cur i-ai dat? Poate era mai receptiva!  😃

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, 5t3f1 a spus:

Buna mia. La dominare pasiva ce servicii intra mai exact? Ce putem face? 

Bună te aștept pe whatsapp pentru Mai multe detalii 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...