Sari la conținut

Mia❗️WHATSSAP❌ 0725142867❌


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Când am fost eu acum 1 lună aproximativ la Mia, nu doar că a acceptat să o ating, dar a şi inițiat asta. Mi-a luat frumos mâna stângă şi mi-a pus-o pe sânii ei fără să îi cer. A fost foarte prietenoasă. Probabil contează şi atitudinea clientului.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am făcut programare pt 1:30. Am ajuns la ea dar nu mi-a mai răspuns. Deja au trecut 25 de minute. Plec acasă. Mi-a plăcut prima întâlnire, i-am dat review pozitiv la vremea aceea, aveam de gând să îi devin client fidel. Dar după țeapa pe care mi-a tras-o în această seară o pun pe blacklist. Am pierdut 2 ore din timpul meu pentru nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, gabriel_96y a spus:

Am făcut programare pt 1:30. Am ajuns la ea dar nu mi-a mai răspuns. Deja au trecut 25 de minute. Plec acasă. Mi-a plăcut prima întâlnire, i-am dat review pozitiv la vremea aceea, aveam de gând să îi devin client fidel. Dar după țeapa pe care mi-a tras-o în această seară o pun pe blacklist. Am pierdut 2 ore din timpul meu pentru nimic.

Uita te pe pagina anterioară, nu auzi ca o plictisim? Nu are nevoie să audă aberațiile noastre😂😂😂

Bine ca ai scris aici, învățare de minte pentru unii.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

Căutam ceva rapid pentru o dată, mi-a răspuns ea și a fost disponibilă. Google maps a gasit adresa usor, dar cu parcare intr-o sambata dupa-amiaza a fost groaznic, am gasit-o dupa doua tururi si departe de bloc. Mi-a deschis o fetiță, pe jumătate goală, jumătatea inferioară a corpului era goală :). Zâmbitor, vorbește suficient de engleză, etnie, dar nu este o problemă. Zâmbind, vorbind bine, curat, ieșea din baie, corpul e în regulă, dar a început să-și piardă burta, altfel subțire, fund foarte drăguț, strâmt, nu mare, dar nici plat. Oral fara, 69 si apoi Capra, mi-a placut, nu am avut mari asteptari, dar totul a fost ok, pe Capra, fundul asta arata foarte bine, nu mi-a placut burta, ci doar pentru vederea lui Capra, Aș vizita-o din nou, pentru mine fundul ei este de mărime minunată. Baie, apa calda, gel de dus, apa de gura, prosoape curate, totul este acolo

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
4 hours ago MOT4NeL69 said:

Hey, have you made love to Google Translate?😂

I'm not hiding, I'm a foreigner . Everywhere the position is doggy, only in Romania is Capra

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, trumtram a spus:

I'm not hiding, I'm a foreigner . Everywhere the position is doggy, only in Romania is Capra

Sorry, don’t take it personally, in this moment I’m foreigner too, it  is a hilarious situation when google translate makes translation like this 😁… good luck and have fun!

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
Acum 2 ore, MOT4NeL69 a spus:

Sorry, don't take it personally, at this moment I'm a foreigner too, it is a hilarious situation when google translate makes translation like this 😁 ... good luck and have fun!

No worry, I know it translates shits sometimes, and when I have time I try to correct it( I know few a things in Romanian) But this time I was in a hurry 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...