Sari la conținut

Mia❗️WHATSSAP❌ 0725142867❌


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă pentru voi dragii mei😍

Vă aștept să ne simțim bine împreună 

Disponibilă până târziu  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am vizitat-o astăzi pe Mia.

Este o fire comunicativă şi deschisă. Respectă timpul clientului şi nu îl grăbeşte.

Locație - 10 uşor de ajuns de la metrou sau tramvai, apartament curat şi luxos. Pentru duşul inițial îți oferă prosop şi gel de duş.

Corp - 9 este foarte frumoasă şi atrăgătoare.

ON - 9 executat ca la carte, se străduie foarte mult, am terminat CIM. Se joacă cu sateliții cu mâna.

NP am făcut puțin deoarece eu nu am fost într-o formă prea bună. Din păcate astăzi nu pot da o notă aici dar revin altă dată.

Cadou pentru 30 de minute: 200 + (50 CIM)

Recomand, eu voi mai reveni

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dragii mei, am revenit ❤️❤️

Sunt disponibila pana la ora 12 în seara asta.

Va aștept cu mare drag pe whatsapp pentru programări și mai multe detalii despre servicii ❤️🥵

20240227_003829.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, ulf a spus:

Prima data cand vad annilingus pasiv la extra optiuni

Fetei ii place sa primeasca limbi in cur. 🥂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata:

Cum am vazut ca e on, am si sarit pe ea, programez la ora pranzului, complexul il stiam pt ca fusesem inainte cu 2-3 zile la Andra, la 1 bloc distanta, acum am ajuns mai rapid:)) ajung in zona, in da ultimele detalii, parchez si urc la ea, zambitoare, fata ok, stam d vorba putin si cer la dush, dupa care incepem.

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat

ON - 8, il ia usurel in gura, dupa care mai tare,’umed, atentie la sateliti, il face strong si trecem l normal

NP - 8, incepem pe in misionar, o trag usor de craci, o pompez cum trebuie, s a umezit si schimbam p lateral, aici o tin de mana si imi da contre, pare sa i placa, vine peste mine cu fata, sare bine, o trag si eu bine si ne intoarcem la misionar pt ca s a simtti bine, o pompez pana la final si finalizez in balon.

Halat: 200 ron (1fin) 

de revenit? Da

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, rolexshef a spus:

 

Recenzie intarziata:

Cum am vazut ca e on, am si sarit pe ea, programez la ora pranzului, complexul il stiam pt ca fusesem inainte cu 2-3 zile la Andra, la 1 bloc distanta, acum am ajuns mai rapid:)) ajung in zona, in da ultimele detalii, parchez si urc la ea, zambitoare, fata ok, stam d vorba putin si cer la dush, dupa care incepem.

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat

ON - 8, il ia usurel in gura, dupa care mai tare,’umed, atentie la sateliti, il face strong si trecem l normal

NP - 8, incepem pe in misionar, o trag usor de craci, o pompez cum trebuie, s a umezit si schimbam p lateral, aici o tin de mana si imi da contre, pare sa i placa, vine peste mine cu fata, sare bine, o trag si eu bine si ne intoarcem la misionar pt ca s a simtti bine, o pompez pana la final si finalizez in balon.

Halat: 200 ron (1fin) 

de revenit? Da

Te aștept cu drag la noua mea locație ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va urez noapte bună dragii mei 🥰 programul de astăzi s-a încheiat, dar vă aștept mâine de la 10;30 sa vă programați 🥵👅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...